Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
Novoroční trollové vylézají ![]()
Hele, silonky ne, radši podvazky, to fakt bude lepší.
Syn chce od Vánoc šaty. Zcela upřímně mu fakt žádné pořizovat nebudu. Ale pod tepláky v zimě nosí podvlikacky a fakt nevidím důvod proč by neměl. Ale silonky? ![]()
@monika378 píše: Více
jestli je mu aspon tak 15, tak ani nemusí mít na tom tepláčky.
Dobrý den,
uživatelka již není aktivní, uzamykám tedy tuto diskuzi.
pohodový Nový rok
Jana ![]()
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
Mohl by synek silonky pod tepláčky?