Synek a silonky

monika378
1.1.25 08:04

synek a silonky

Mohl by synek silonky pod tepláčky?

  • Upravit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
17441
1.1.25 08:08

Novoroční trollové vylézají :mrgreen:
Hele, silonky ne, radši podvazky, to fakt bude lepší.

  • načítám...
monika378
1.1.25 08:11

Jen je vidí u sestřenice

  • Upravit
15422
1.1.25 08:14

@monika378 Vysvětli mu, že kluci silonky nenosí.

  • načítám...
6381
1.1.25 08:16

Proč silonky? Nejsou lepší punčocháče nebo legíny?

  • načítám...
monika378
1.1.25 08:16

No budu sním muset pohovořit

  • Upravit
monika378
1.1.25 08:17

Legínky by asi mohl, to je podobné

  • Upravit
monika378
1.1.25 08:26

Nebo jen na doma

  • Upravit
13998
1.1.25 08:36

Syn chce od Vánoc šaty. Zcela upřímně mu fakt žádné pořizovat nebudu. Ale pod tepláky v zimě nosí podvlikacky a fakt nevidím důvod proč by neměl. Ale silonky? :D

  • načítám...
65442
1.1.25 08:36
@monika378 píše: Více

jestli je mu aspon tak 15, tak ani nemusí mít na tom tepláčky.

  • načítám...
20883
1.1.25 08:57

Dobrý den,

uživatelka již není aktivní, uzamykám tedy tuto diskuzi.

pohodový Nový rok

Jana :srdce:

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková