Těhotenský test. V jakém týdnu?

Anonymní
24.2.21 13:59

Těhotenský test. V jakém týdnu?

Budu si dělat svůj první test po prvním sexu a chtěla bych se zeptat jestli je 6. Týden cyklu a 11 dní po sexu spolehlivá doba. Neudělal se a beru antiko ale asi 3 týdny před sexem jsem měla lehký průjem tak se bojím… Ukáže to správný výsledek?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20
24.2.21 14:03

Rozumim to spravne, ze mas zpozdeni 2 tydny, kdyz pises ze se jedna o 6 tyden cyklu? Pac normalni cyklus (zvlast s HA) je v delce 4 tydnu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 14:05
@Justyne píše:
Rozumim to spravne, ze mas zpozdeni 2 tydny, kdyz pises ze se jedna o 6 tyden cyklu? Pac normalni cyklus (zvlast s HA) je v delce 4 tydnu…

Menstruaci jsem dostala ale bojím se že dítě uhnizdilo ale menstruace přišla.. 14.2. jsem ji dostala a stále trochu spinim mám občas i měsíční menstruace

• Citovat
  • Nahlásit
228
24.2.21 14:07

Běžný těhotenský test dá spolehlivý výsledek nejdříve po 14 dnech po souloži, ale pokud se provede o několik dnů později, je to lepší a možnost miniinterrupce tím nezmizí. - Není jasné tvrzení 6. týden cyklu. Obvykle je délka cyklu asi 4 týdny. - Jestliže to partner do Tebe nepustil a navíc bereš pilulky, tak se otěhotnění nemusíš bát, i když jsi měla mírný průjem 3 týdny předtím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
24.2.21 14:12

Mela jsi menstrauci, beres antikoncepci a jeste se do tebe neudelal… jestli nejsi nova panenka Marie, tak fakt nejsi tehotna.. nejsi ty ta 16ti leta s panickou hruzou z tehotenstvi? Nebo jestli to chapu, tak to byl tvuj uplne prvni sex? Jestli ano, tak bohuzel musim rict, ze jsi to asi uspechala, nejdrive si precti neco o zenskem cyklu, jak vznikaji deti, co je menstruace apod a pak pokracujte a at si priste vezme pritel jeste kondom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
24.2.21 14:14

Souhlas s @Lemrucha . Sanca je velice mala ale pro klid duse si ten test muzes udelat za par dnu (i kdyz myslim, ze jiz ted by byl ok negativni..). Spineni muze mit souvis s hormony.. s vekem.. psychikou atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52980
24.2.21 14:15

Takže MS přišla 14.2. a styk byl 13.2.? A někdy v půlce ledna byl lehký průjem? Jako jestli tě to uklidní, test klidně počůrej, ale pravděpodobnost otěhotnění se blíží k nule. Test má smysl dělat buď po termínu vynechané MS nebo spoň 14 dní od styku, ale v tvém případě bych neplašila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16045
24.2.21 14:18

Sedni si doma s učebnicí biologie, najdi látku o ženském cyklu, rozmnožování, menstruaci, a pak si ještě přečti návod k ha, kterou bereš. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.2.21 14:18
@ugluk píše:
Takže MS přišla 14.2. a styk byl 13.2.? A někdy v půlce ledna byl lehký průjem? Jako jestli tě to uklidní, test klidně počůrej, ale pravděpodobnost otěhotnění se blíží k nule. Test má smysl dělat buď po termínu vynechané MS nebo spoň 14 dní od styku, ale v tvém případě bych neplašila.
@ugluk píše:

Taky si myslím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 14:20
@ugluk píše:

Styk byl 8.2. a ta menstruace předtím 17.1. a ten průjem tak 20. Nebo nějak tak

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 14:24
@Anonymní píše:
Styk byl 8.2. a ta menstruace předtím 17.1. a ten průjem tak 20. Nebo nějak tak

Chtěla jsem do toho jít ale až teď jsem si uvědomila že byl lehký průjem a prý to účinky sníží

• Citovat
  • Nahlásit
52980
24.2.21 14:29

Tak psalas 11, den po sexu, dnes máme 24. Jestli byl sex 8., tak jsi dneska 16 dní od sexu, takže test počůrej, bude negativní a budeš v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3612
24.2.21 14:57
@Anonymní píše:
Menstruaci jsem dostala ale bojím se že dítě uhnizdilo ale menstruace přišla.. 14.2. jsem ji dostala a stále trochu spinim mám občas i měsíční menstruace

Dítě se uhnízdilo :pankac:
To mě podrž :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 15:18
@JOHNDENVER píše:
Dítě se uhnízdilo :pankac:
To mě podrž :lol:

Jsem ještě nezkušená a tyto názvy neumím, omlouvám se.

• Citovat
  • Nahlásit
Dinocco
24.2.21 15:29

Pokud máš strach z tohoto, i přesto že bereš antikoncepci, tak ať si přítel nasadí kondom a ty nebudeš vyšilovat. ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat