Těhotenství po Escapelle?

Anonymní
3.5.21 11:23

Těhotenství po Escapelle?

Ahoj holky,

Dneska jsem si zkusila udelat tehotensky test a nejsem si jista, zda vidim ducha a nebo mam bludy :think:?

S manzelem nam selhala ochrana cca v dobe ovulace, tak jsem si vzala po 15 hod pilulku “po”. MS dorazila cca 5 dni pote, a ted mela dorazit dalsi, ale jeste nedorazila. Vzdy pred ms 2-3 lehce spinim a ted nic :roll:

Asi potrebuju uklidnit, mam doma uz dva prcky, tak proto pisu :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1391
3.5.21 11:29

No hele já tam toho ducha vidím. Pilulku jsi mela v minulém cyklu, píšeš, že menstruace normálně dorazila. Nedorazila až teď ta další, takže bych to nenapsala těhotenstvím po pilulce… ta první menstruace mohla byt jen z hormonálních výkyvů právě po tom prasku, ale zase kdybys byla těhotná už od te doby, teď bys neměla ducha, ale normální dálnici..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
3.5.21 11:42

@Midaku Presne to si taky myslim, ze by tam byla poradne dalnice, kdyz je to pres mesic od styku a nejsem si vedoma zadne dalsi nehody… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1391
3.5.21 11:47

@Ajule31 a co používáte za antikoncepci? Praskleho kondomu si všimneš, ale třeba posunuteho tělíska ne. Nebo jestli mas prášky, tak nebrala jsi nějaké jiné, co by to mohly ovlivnit? Nebo stačí i jednodenní střevní viroza.. samozřejmě to může být i falesne pozitivní test, můžeš třeba za dva dny udělat další. A největší jistotu ti da krev a později utz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20130
3.5.21 11:51

Duch tam fakt je, ale těhotenství by v tom případě bylo tak cca 10-14 dní po ovulaci, určitě ne z minulýho měsíce. Počkej dva dny a pak si udělej test znovu a uvidíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
3.5.21 11:54

Pouzivame kondom jako ochranu, tak bychom si doufam vsimli kdyby se stala chyba :nevim: No zkusim to za dva dny zopakovat kdyz ta ms nedorazi :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat