Těhotná nebo ne?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sofieee
Kecalka 377 příspěvků 15.11.12 11:15
Těhotná nebo ne..? nevím, nevím

Ahoj, prosím o rady,.. :) S přítelem jsme se snažili 5 měsícu o mimčo, nedávno jsem si dělala těhotenský test a vyšel pozitivní, nemohla jsem tomu uvěřit tak jsem si o té doby dělala každé rano jeden, a pokaždé pozitivní. ALE.. nemam žádné příznaky.. :( jsem hrozně nervozní, jestli vubec jsem nebo ne, a jestli je mimi v pořádku.. :( když čtu diskuze o příznaku tak všem bolí prsa je jim nevolno, chodí často nazáchod, pořád by jedli.. a já nic.. :( prosím poradte mi někdo.. :) máte podobný případ..? nebo měli..? :,( :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 15.11.12 11:17

Nevím kolik procent ale hromada holek nemá absolutně žádný příznaky!
Je to taky hrozně ovlivněný psychikou. ;)
Moje švagrová je podruhý těhotná a ani u jednoho jí nebylo absolutně nic :)
Tak neboj!!! :kytka:

Sofieee
Kecalka 377 příspěvků 15.11.12 11:18

Je tak to jsem hrozně ráda, už jsem z toho šílela.. :) Děkuji :) :palec:

nozu
Extra třída :D 12580 příspěvků 15.11.12 11:19

Já neměla ani u jednoho těhotenství žádné příznaky - dvě byly OK, jedno nevyšlo.
z příznaků nemůžeš usuzovat na to, jestli je vše OK.
přestala bych vyhazovat peníze za testy a objednala se k lékař ;-)
a gratuluji!

zichisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.12 11:19

Můžeš být těhotná ještě „málo“ příznaky můžou přijít později, nebo taky nemusí. Já měla příznaky (nevolnost, bolest prsou ) od 7tt.
Sílí čárka na testu?
Pokud ti jich vyšlo několik pozitivních, tak s největší pravděpodobností těhotná budeš. Zajdi k Dr. a budeš vědět určitě :mavam:

elanaa
Nadpozemská drbna 28891 příspěvků 15.11.12 11:20

Prosímtě, máš pozitivní testy, dítě jste chtěli, tak PROČ je celý ten příspěvek prošpikovaný smutnými smajlíky? 8o Buď jen ráda, že nemáš příznaky, já je taky neměla, ani jeden a těhotná jsem byla a vše dobře dopadlo. Příznaky stejně nic neznamenají, někdo je má a embryo dávno zamlklo, to se jen tak říká, že aby bylo vše ok, MUSÍ ženská zvracet. Prd musí, nemusí nic, může se mít tak skvěle, jak se cítí :) Takže vyčkej hezky k doktorovi, jen tam poznáš, zda je vše stále v pořádku. Pokud nekrvácíš, nemáš bolesti atd., tak musíš holt jen věřit, rentgenový oči nikdo nemá.

Denyska22
Kecalka 474 příspěvků 15.11.12 11:25

Co bych ja dala za to, mit tehotenstvi bez zvraceni, bolesti prsou apod, nechutni k jidlu apod :lol:

Jančakecalka
Generální žvanilka 23536 příspěvků 15.11.12 11:25

Myslím, že můžeš být v pohodě. Když jsem čekala svou dcerku, tak jsem neměla taky žádné příznaky, jenom mě chvíli šíleně bolela prsa, ale to pak taky přešlo a po delší době se až potom ozvala nevolnost. Držím palce, at to vše dobře dopadne. :hug:

Sofieee
Kecalka 377 příspěvků 15.11.12 11:25

Děkuji, doktora plánuji, ale četla jsem že se má jít k lékaři až po 14 dením spoždění. :) Tak asi ještě tedy chvilinku počkám..:)

Fima
Nadpozemská drbna 29399 příspěvků 15.11.12 11:26

Příznaky nebo nepříznaky nevypovídají nic o prosperitě těhotenství, takže buď v klidu. Někdo prostě blije od začátku, chodí na WC… a nikdo nemá vůbec nic. U hromady ženských se taky příznaky objeví až později. Pokud máš pozitivní test, jsi nejspíš opravdu těhotná a objednej se na gyndu, ať ti to potvrdí MUDr. ;)

ANEBjája
Závislačka 4275 příspěvků 15.11.12 11:35

Když použiješ selský rozum, tak zjistíš, že je to tak správně, jen některé jsme prostě zdegenerovaly… jak myslíš, že by v pravěku blijící ženy, které neujdou únavou pár kroků dokázaly přežít a zabezpečit tlupu? ne, příroda to nějak vymyslela a rozhodně ne tak, aby jsi byla 9 měsíců KO, jinak by lidstvo už vyhynulo. ale dnešní doba je jiná, už nejsme stejně odolní (za cenu třeba bonusu mnohem delšího věku) a výdržoví, proto jsou věci jako menstruační bolesti a těhotenstký nevolnosti

jsou popsány i případy, kdy o těhotenství nevěděly, dokud neporodily. nebo aspoň třeba do poloviny (moje kamarádka nebo třeba tu byl onehdá deníček, kdy to zjistila v 5.měsíci). užívej si to a hlavně se nestresuj, to je to nejhorší, co můžeš dítěti udělat. všechny tvoje stresový hormony jdou i do něj a cítí se stejně mizerně jako ty. a jestli to nejde, zaměstnej se něčím, co tě baví, aby jsi na to nemyslela :hug:

Liddka
Kelišová 6444 příspěvků 15.11.12 11:41

Ahoj Já jsem na tom byla jako ty žádný příznaky prostě nic jen mi vynechala ms tak jsem si udělala testy a byly pozitivní. Byly jsme strašně rádi protože jsme miminko s manželem plánovali :mrgreen: A gratuluji :)

Gladys
Vesmírná mluvilka 31604 příspěvků 15.11.12 11:45

Pozitivní těhotenský test bych považovala za něco lepšího jak příznaky, který tu má spousta snažilek a těhotné nejsou :lol:

Objednat se klidně můžeš až měsíc po vynechané ms, aspoň už půjdeš na jistotu ;)

elanaa
Nadpozemská drbna 28891 příspěvků 15.11.12 11:59
@Gladys píše:
Pozitivní těhotenský test bych považovala za něco lepšího jak příznaky, který tu má spousta snažilek a těhotné nejsou :lol:
:palec: :mrgreen:
zelenaprisera
Závislačka 4152 příspěvků 15.11.12 12:22

A u doktora jsi byla???

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama