Tělísko a 3 týdny menstruace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.1.20 15:45

Tělísko a 3 týdny menstruace

11.prosince jsem byla na zavedení hormonálního nitroděložního tělíska Levosert (mám pocit že se to tak jmenuje) a pár dní jsem jenom špinila, pak to dva dny bylo dobrý a pak jsem začala krvácet, to bylo zhruba 17.12., pár dní potom jsem volala gyndarce jestli je to v pořádku a co to je, prý to může být normální menstruace. Ale tak dlouhá? Nezdá se mi to, když je to tělísko hormonální. Ještě dodám že plně kojím. Má s tím někdo zkušenosti? Děkuji za reakce

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1
16.1.22 10:07

nerodicka s ht

Ahooj, je to asi normalni.
Ja pri zavedeni teliska trpela hodne. me to bolelo dost. myslela jsem, ze je to muj porod. mamka me uklidnila, ze porod je horsi :))
no ale jinak, ja od te doby mam cyklus uplne mimo. ted uz se mi to ustalilo, na to, ze mam hodne dlouho menstruaci(2-3 tydny). projevuje se tak, ze prvni dny mam spineni, pote normalne mesicky a pak zase spineni a hned zase mesicky. takze ja mam zacarovany kruh. byla jsem za doktorem a dal mi na to jeste HA, aby se mi to zklidnilo, ale uzila jsem jen jedno plato(mela jsem 3), abych do sebe necpala dalsi HA uz. uklidnilo se to, ale pak zase znovu mesicky na 3 tydny. telisko uz mam celkem dlouho(uz to bude pul rok) a cyklus mam porad uplne ztraceny a zmateny. takze asi to je normalni. jen se jeste chci zeptat, uz me to zase stve s temi tremi tydny, tak nevim jestli nedobrat ty 2 posledni plata HA, co mi predepsal doktor. chci, aby se to uklidnilo. mozna byla chyba, ze jsem to hned nedobrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
18.1.22 21:59

Zkušenosti žen s nitroděložními tělísky se velmi liší a některým bohužel dělají potíže. Někdy trvá rok, než si děloha na tělísko zvykne. Je správné, že sis zvolila spolehlivou antikoncepci, která nevyžaduje každodenní pozornost. Pokud by potíže trvaly, nespěchej s jeho odstraněním. Je ale otázka, zda nebylo lepší klasické nehormonální tělísko, protože v případě, že by ses ho musela zbavit, by finanční ztráta byla podstatně nižší. Potíže mohou také způsobit hormony v tělísku nebo jejich kombinace s HA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat