Teorie ranní nevolnosti

Anonymní
8.4.16 15:24

Teorie ranní nevolnosti

Zdravím.
Vy, kdo toto budete číst a procházíte, popřípadě jste prošly těhotenskými nevolnostmi… :nevim:

Jedna s teorií proč se 1/3 těhotných tomuto fenoménu úplně vyhne je ta, že matka i dítě mají stejnou krevní skupinu a též faktor.. :think:

Já, s nevolnostmi, jsem RH-, manžel Rh+, dítě je ještě na cestě - takže zatím nepotvrzeno z mé strany. :roll:

Jak to máte vy? Nevolnost, pokud ano, je krevní skupina dítěte stejná jako vaše?
Nevolnosti ne, je krevní skupina dítěte opravdu stejná?

Vyvraťte někdo prosím tuhle teorii, přišla s tím tchyně - doktorka :?.

Děkuji. :kytka: :kytka: :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4610
8.4.16 15:29

Nevolnost ano u obou dcer. Ja Rh-,obe holky Rh + ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1765

To slyším poprvé :D Já Rh-, syn Rh+, krevní skupinu mame stejnou. Těhotenska nevolnost velka…az do pátého měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58486

Nemáme stejnou krevní skupinu, na nějaké extra nevolnosti jsem fakt netrpěla :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14842
8.4.16 15:30

Nevim zda mame stejnou krevni skupinu a blila jsem jak amin..ale myslim ze jsem cetla ze za to muzou hormony. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
8.4.16 15:34

Mám dceru se stejnou skupinou i faktorem. Nevolnosti jsem měla ve čtvrtém měsíci. Jen ráno, bez zvracení (jen nucení, které se většinou dalo rozdýchat), nic hrozného. Teď s ještě nenarozeným synem nevolnosti od začátku do 20. týdne, také bez zvracení. Tak nevím, jestli se z toho dá vyvozovat nějaký závěr. :nevim: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10705
8.4.16 15:34

Já to tak určitě neměla. Druhé dítko má stejnou krevní skupinu i Rh faktor a blbe mi trochu bylo. (Bez zvracení). První má jiný Rh faktor, a blbe mi nebylo a třetí dítě má stejný faktor a jinou skupinu a blbe mi bylo.

Já mám zase teorii, se s každý dalším těhotenstvím je mi vic blbe. A vždycky večer, ranní nevolnosti neznám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19266
8.4.16 15:43

3 děti se stejným partnerem:
Díte č.1 - kluk - mírný pocit nevolnosti při konzumaci kuřecího a kávy
Dítě č.2 - holka - pocity dobré, ale cca 6× denně zvracení
Dítě č.3 - kluk - téměř pořád nevolno a na toaletě jsem pomalu bydlela :poblion:

Já mám Rh+ a u zbytku nevím. Ale je vcelku nemožné, aby byly 3 různé kombinace Rh, když může být je ++ nebo +- ;) A co potom to třetí dítě? :think: A přitom to bylo u mě s nevolnostmi pokaždé jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
8.4.16 15:56

Syn stejna krevní skupina i Rh faktor a zvracela jsem do sedmého měsíce několikrát denně ;) takže za mne je to hloupost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
8.4.16 15:59

Tomu nevěřím :nevim: mě u prvních dvou bylo trochu občas špatně, zvracela jsme pokaždý jen jednou, u třetího mi bylo blbě hodně, až do 14tt, a občas do 17tt žaludek na vodě, ale zvracela jsem taky jen jednou. a skupiny nevím, ale spíš budou mít stejnou, jako já. my jsme oba B+, teoreticky můžeme mít nějakou nulku, pokud máme oba B0, ale větší pravděpodobnost je béček. mám pocit, že jednomu, jestli nejmladšímu? skupinu zjišťovali, a byl B+.
nevolnosti budou záležet na více věcech, a jiných…krev embrya se do těla matky nedostane :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
841
8.4.16 16:01

U jednoho dítěte mám stejnou skupinu, u druhého jinou a neměla jsem ani v jednom případě žádné nevolnosti, ani ráno, ani večer :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
8.4.16 16:02

Nevolnost vůbec žádná, já Rh-, dcera Rh+, krevní skupina stejná :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
8.4.16 16:10

Máme stejnou krevní skupinu i faktor, nebylo mi na zvracení, jinak špatně mi bylo celý první trimestr, ale spíš jako žaludek na vodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1424
8.4.16 16:13

Stejna krevni skupina i faktor, bylo mi zle az do porodu, za me hloupost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2546
8.4.16 16:22

Já i dítě 0 rh- a blbě mi bylo teda brutálně. Podle mě je to blbost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu