Teplota 37,6 v raném těhotenství

11.3.20 18:41

Teplota 37,6 v raném těhotenství

Ahoj holky,

cítím se jako při chřipce, nemám žádné jiné příznaky kromě zvýšené teploty, bolesti těla a trochu průjem. Teplotu jsem naměřila 37,6. Beru utrogestan 2-2-2. Je to normální? Jsem v 5+3 tt. Začínám mít obavy. Děkuju moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

57357
11.3.20 18:44

@Miraclestar je to jakýsi virus.. Stane se.. Já měla u malého angínu jak prase a to v cca 5 tt.. A atb :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15098
11.3.20 18:46

Teplota je v pohode, ono pres 37 ma spousta tehotnych, ono v těhotenství normalni teplota o stupen klidne muze stoupnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11786
11.3.20 18:48

Zavolala bych na gyndu i prakticky. Urcite horecka v tehotenstvi dobra neni a kort na zacatku. vzala bych paralen-ten muzes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1708
11.3.20 18:51

Měla jsem taky tak týden spis dva ke 38.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
11.3.20 19:14
@ametyst píše:
Zavolala bych na gyndu i prakticky. Urcite horecka v tehotenstvi dobra neni a kort na zacatku. vzala bych paralen-ten muzes.

37,6 neni horecka. Lehce zvysena teplota je, co jsem četla, na zacatku tehotenstvi normalni.
Ja mela takhle lehce zvysenou teplotu plus bolest hlavy cely prvni trimestr.
Urcite ale sleduj dalsi priznaky a ten paralen si vezmi, kdyby to dal stoupalo. I kdyz uprimne, stejne si skoro zadne prasky vzit nemuzes…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11786
11.3.20 19:33

@kate08 ja bych to nepodcenovala.mela jsem takovouhle mirnou horecku taky na zacatku tehot. a v 17 tt ukoncovala pro vyvojovou vadu takze tak. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.20 20:17

@kate08 uz to stoupá ke 38. Nevim z ceho. Nechápu to. Beru paralen :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.20 20:54

@hospodki A co na to doktori? Cim to bylo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57357
11.3.20 22:01
@ametyst píše:
@kate08 ja bych to nepodcenovala.mela jsem takovouhle mirnou horecku taky na zacatku tehot. a v 17 tt ukoncovala pro vyvojovou vadu takze tak. :?

To s tim nemá nic společného ale

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1708
11.3.20 22:37

@Miraclestar jako já to fakt neřešila a už vůbec ne s doktorem :lol: proste jsem si rikala, ze asi nějaká viróza ani paralen nebrala. Zas nesil. Kdyby jsi měla 39 tak neřeknu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.20 06:53

Holky, celou noc az do ted je mi zle, prujmy, proste asi začínají ty nevolnosti, se kterými jsem se jeste nesetkala. Do toho me brni ruce, nohy a obličej, takove mravenceni (asi nízký tlak). Jeste se třesu jako pri zimnici.Je to normalni? Prijde mi, ze mam na jedno těhotenství nejak moc příznaků. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.20 07:07

@Miraclestar Určitě bych volala praktikovi nebo na gyndu. Aspoň se poradit s doktorem. Normální mi to nepřijde. Já měla v 6 týdnu taky vírozu a musela jsem se hlídat, aby teplota nešla přes 38. To už miminku škodí, hlavně takhle v začátku. Brala jsem Paralen a hoooodne pít. Hodně štěstí a zdraví ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.20 07:08

@Miraclestar Určitě bych volala praktikovi nebo na gyndu. Aspoň se poradit s doktorem. Normální mi to nepřijde. Já měla v 6 týdnu taky vírozu a musela jsem se hlídat, aby teplota nešla přes 38. To už miminku škodí, hlavně takhle v začátku. Brala jsem Paralen a hoooodne pít. Hodně štěstí a zdraví ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11786
12.3.20 07:36

@martina.se genetik to nevyloucil :think: :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama