Teplý svetr pro batole

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
571
16.11.21 11:06

Teplý svetr pro batole

Nemáte prosím tip, kde koupit teplý zimní (pletený) svetr pro batole (velikost 86/92)? Na eshopech, kam jsem koukala, jsou všude buď mikiny, nebo slabé svetříky. Díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
315
16.11.21 11:17

@Thomassss Hezké pletené svetry měli v F&F, ale nevím jestli byly v potřebné velikosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20276
16.11.21 11:21

@Thomassss jako fakt svetr z vlny? Co takový ten fleece se vzhledem jako vlna? A přes hlavu nebo na zip?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
16.11.21 11:25

Svrchní část byla pletená, vnitřek podšitý beránkem. Měl kapucu a byl na rozpínání. Myslím že měli světle modrý a bílý Hrozně mi líbil na miminko, ale nebrala jsem ho kvůli vysoké ceně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
16.11.21 11:30

Nemusí být z vlny, překládám fotku dámského, hledám něco v tom stylu, pletený teplý svetr bez kapuci, na knoflíky být může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36915
16.11.21 12:09
@Puel píše:
Svrchní část byla pletená, vnitřek podšitý beránkem. Měl kapucu a byl na rozpínání. Myslím že měli světle modrý a bílý Hrozně mi líbil na miminko, ale nebrala jsem ho kvůli vysoké ceně.

Kapuce je dost nepraktická. V CA ses nekoukala? Miminko je lepš vrstvit po tenších vrstvách. Vždyť v tom nemůže být pohodlně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36915
16.11.21 12:10
@Thomassss píše:
Nemusí být z vlny, překládám fotku dámského, hledám něco v tom stylu, pletený teplý svetr bez kapuci, na knoflíky být může.

Popros babičku, ať ho uplete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27050
16.11.21 12:16

Děti mi tak do 5 let svetry nechtěly nosit. Ani jeden. Preferovali mikinu a to ještě zásadně rozepínací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
16.11.21 18:45
@Svistice píše:
Děti mi tak do 5 let svetry nechtěly nosit. Ani jeden. Preferovali mikinu a to ještě zásadně rozepínací.

Já se dcery neptám, co chce a nechce nosit. Bude nosit to, co jí obléknu (alespoň teď v batolecím věku). Čepici taky nosit nechce, ale prostě jí na té hlavě má, ikdyž je to občas boj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11982
16.11.21 18:56

Nejteplejší svetry, jaké znám, jsou české svetry Kama, ale z té ceny se protáčí panenky, no ( tady ). My je máme s manželem, dětem se přiznám, že jsme v tom rychle rostoucím věku nekupovali, protože máme přísun oblečení od příbuzných, včetně ručně pletených svetrů, a s dětmi nepodnikáme nějaké dlouhé zimní přechody hor, stanování na sněhu apod., tak nám to přišlo zbytečné.
Ale ty Kama svetry jsou něco neskutečného, přijedu na chalupu, kde je 5 stupňů, a normálně v tričku a svetru je mi teplo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
18.11.21 08:40

Tak jen kdyby někdo později četl diskuzi a taky sháněl teplý svetr, nakonec jsem ho sehnala na Zalandu - značka Zara, cca 500 Kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat