Test po KET

2169
31.5.08 08:40

Test po KET

Ahoj holky prosím Vás je tu někdo,kdo byl na KETu těhu test měl negativní a přeci těhotný byl?Jsem dnes 18dní po KET a včera jsem si dělala test a /,přitom mám už 6dní zpoždění MS a žádné příznaky přicházející MS nikde?K doktorovi jsem objednaná až nakonec příštího týdne a to mě asi dřív klepne.Podělte se o zkušenosti.Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

83
1.6.08 19:44

Asi tě moc nepotěším, ale já jsem vždycky (2× po Ketu, 2× po Etu) TT měla negativní a těhu jsem nebyla :( Tu menstruaci ti může pozdržovat Utrogestan. Až vy:,–(íš hormony tak Ms příjde. Ráda bych věřila na zázrak, ale 18. den po Ketu už je výsledek jasný :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2169
2.6.08 11:27

Díky za odpověď,dnes jsem dělala nový test a opět /.Ultrogestan beru 1-0-1 a i když jsem ho brala po ETu a to 2-0-2,tak MS přišla načas.Dělala jsem si naděje,ale v pátek jdu do CAR ,tak budu vědět 100%,ale už teď jsem s tím částečně smířená,kdyby my bylo alespoň míň let a byla jsem zdravá,ale takhle mě to ubíjí.Hodně štěstí.Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
5.11.10 13:59

Ahojky , jsem 4 den po Ketu a test je negativní. Někdo říká, že je to moc brzy, ale četla jsem i příspěvky kde už 3 den měly test pozitivní.
Můžete mi zdělit vaše zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.13 08:51

Ahojky,

stalo se Vam nektere, ze jste po KETu mela negativni tehu test a pote kontrolni krev ukazala hladinu HCG, ze jste tehotna?
TT mam ted neg a v patek jdu na krev, ale neverim, ze tam muze neco byt…
Nebo jeste stale sance je?
Byl to posledni mrazacek, kdyz to ted nevyjde, musim na dalsi cyklus, odber, ET…UF, mela jsem hyperstimulacni a bylo to sileny.
Jak dlouho se musi cekat po KET k dalsimu odberu vajicek? :zed:
Diky moc!!!

• Nahlásit
  • Citovat
14370
4.2.13 10:21

A kolikátý den od KETu jsi test dělala? Já 10.den,byl negativní a krev pak taky negativní. A na další IVF můžeš jít hned v následujícím cyklu.Taky jsem to tak udělala, bohužel ani 2.IVF nevyšlo :( Teď musím čekat 3 měsíce na další pokus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.13 13:06

Já jsem 12.den dneska. Jedno dítě už mám, další 2 kety ted nevysly a zamrazeny uz nemame. Tak musim na dalsi. Ale je fajn, ze se da jit snadd teda hned. To znamena, ze za mesic uz by mi mohli delat ET?
Drzim ti palce, at se dari :palec:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama