Testování chlamydií

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.12.21 19:34

Testování chlamydií

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat. U mého partnera byla po návštěvě urologie potvrzena pozitiva chlamydii, vzala jsem si na doporučení jeho urologa jeho lékařskou zprávu s sebou na gynekologii, ale můj gynekolog mě vůbec nevysetril a neudělal zadny test na chlamydie :think: Je mi víceméně jasné, že pokud je on pozitivni, budu taky, ale čekala jsem, že mě i přes to pro jistotou otestuje, aby to bylo 100%. Ale test žádný, pouze 40 antibiotik a nemám přijít ani po dobrani na žádnou kontrolu nebo test. Přijde vám tento postup v pořádku? Přemýšlím o změně gynekologa, ale co jsem tak četla, tyto testy jsou drahé a nechce je dělat většina lékařu. Nemáte někdo zkušenost prosím? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.12.21 20:34

Mě to v pořádku nepřijde. Řešili jsme s partnerem něco podobného - ureoplasmata či jak se to jmenuje. První to našli mě na urologii, kam jsem šla kvůli opakujícím se zánětům močáku. Následovalo kompletní vyšetření partnera i mě. Oba jsme dostali ATB a po dobrání byla kontrola.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.21 21:10
@Anonymní píše:
Mě to v pořádku nepřijde. Řešili jsme s partnerem něco podobného - ureoplasmata či jak se to jmenuje. První to našli mě na urologii, kam jsem šla kvůli opakujícím se zánětům močáku. Následovalo kompletní vyšetření partnera i mě. Oba jsme dostali ATB a po dobrání byla kontrola.

Děkuji! Změnila byste v tomto případě gynekologa?  :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.21 22:16
@Anonymní píše:
Děkuji! Změnila byste v tomto případě gynekologa? :(

To se nedá takhle říct. Záleží jak se chová jindy, jestli máte jiné ženské problémy, jestli plánujete dítě atd.
Já mám ke svému gynekologovi také velké výhrady. Např. neposlal mě na genetiku přesto, že máme rakovinu u každé ženy v rodině a na co víc ani mě nebere každého 1/2 roku, jak by při mé anamnéze měl. Jenže zase v těhotenství dělá utz při každé návštěvě a zdarma. Nemá žádné priblble balíčky „nadstandardních“ služeb. Když jsem gynekologa zkoušela měnit, tak jsem narážela na samé blbce nebo chtěli platit i za pozdrav.
Takže to chce pečlivě zvážit.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat