Tetování a spinál

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
56
8.4.22 19:50

Tetování a spinál

Ahoj maminky. Chtěla bych se zeptat, zdali máte některá co možná nejčerstvější zkušenost s napíchnutím spinálu i přes to, že máte přesně v tom místě tetování?
Mám tetování přes celou oblast, kam se spinál/epidurál píchá a čeká mě plánovaný císařský řez. Opravdu nerada bych šla do celkové narkózy ( samozřejmě když to bude nezbytné…tak ano). Jde mi spíše o to, jestli máte některá s tímto nějakou zkušenost nebo zdali jste to v porodnici řešili? Budu rodit v Podolí, tak pokud by byla nějaká zkušenost třeba i odtamtud 🙂
Předem všem moc děkuji 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3227
8.4.22 19:54

Ne tetování nevadí. Domluvíš se s anesteziologem- pokusí se vybrat místo kde je nejmiň pigmentu- teda jestli to nemáš celý černý ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
8.4.22 19:58

@Tvojeteta černý tam je hodně 🙈 ale možná nějaké místečko které je třeba jen šedé se tam snad najde…nevím úplně přesně jak moc velké mají rozhraní toho místa vpichu 🙂
Děkuju moc…snad narazím na dobrého anesteziologa který si to troufne… samozřejmě zdraví na prvním místě…když to nepůjde tak to nepůjde…ale kdyby to šlo, bylo by to super 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
8.4.22 19:59

To je dle konkrétního doktora. Je to relativní kontraindikace, ne absolutní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3227
8.4.22 20:23

@LevAndErka91
Jestli je to tetování fakt velký, tak jde naříznout kůže… takže varianty tam jsou, hlavně se domluv s anesteziologem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
8.4.22 21:00

@Tvojeteta dobře, děkuju moc 🙂 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3227
8.4.22 21:01

@LevAndErka91