Teyla - nové antikoncepční kroužky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teruška85
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 14.03.19 13:50
Teyla-nové antikoncepční kroužky

Používám od září Nuvaring a jsem maximálně spokojená, až na tu cenu tedy :lol: Nyní mi gynekolog říkal že na trhu existuje alternativa s úplně stejným složením a je levnější. Máte již někdo zkušenost? Děkuji

Reakce:
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11842 příspěvků 15.03.19 16:44

Dobrý den,

ačkoli Vám nikdo ještě neodpověděl, můžete se zkusit zeptat na další názor v naší gynekologické poradně a pevně věřím, že i ze zdejších uživatelek někdo již zkušenost má, jen Vaše diskuze zapadla. Oživuji Vám ji :-)

přeji krásný den

Diana

Mišulka728
Povídálka 36 příspěvků 15.03.19 17:11

Ahojky :) já také používám nuvaring a přesně mi to teď také na gynde říkal 8) ale říkal, že jsou teď velmi špatně dostupné. Každopádně ségra žije v Pardubicích a tam je normálně mají a je s nima naprosto spokojena, prý fakt to samé :palec: :)

Mrs Gnat
Kecalka 160 příspěvků 16.03.19 08:26

ahoj, já používám Teylu :-)
Můj gynekolog mi řekl, že je to hodně oblíbené a cenově dostupné, nabízí jen tu, takže až při hledání na netu jsem zjistila, že je ještě Nuvaring. Mám ji první měsíc a hodnotím…
Jaké máte zkušenosti s vedlejšími účinky? už sem píšu potřetí a moc bych ocenila názory, díky

Teruška85
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 16.03.19 09:10

@Mrs Gnat já mám tedy ten Nuvaring od září a žádné vedlejší účinky jsem nezaznamenala,ta Teyla má být prý úplně stejná,tak přejdu.Moje ségra ji už začala prý taky používat a rozdíl nezaznamenala

Mrs Gnat
Kecalka 160 příspěvků 19.03.19 15:04

Asi blby dotaz,ale budu krouzek vyndavat poprve a dlouho pred nim jsem HA neuzivala. Behem tydnu bez krouzku jsem v pripade styku stale chranena? Diky :oops:

Mišulka728
Povídálka 36 příspěvků 19.03.19 15:21

Přesně tak :palec: :)

Váš příspěvek
Reklama