Tip na podzimní oblečení

4254
3.10.10 14:35

Tip na podzimní oblečení

Ahoj, zajímalo by mne, co pořizujete dětem za oblečení na ven, do tohoto počasí. Myslím spíše kalhoty…
Nějaké podšité šusťáky?
Kamarádka má pogumovanou bundičku a kalhoty od Tchiba, je to super, ale to byl akce někdy v létě…škoda že mě to nenapadlo…Jinak mě moc nenapadá, kde něco koupit…
Tuto značku znáte někdo?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3.10.10 14:42

oskárku já to teda kupovat nebudu, letos to nemá ještě cenu, ale v hypernově mají podobnou sopravičku jako od toho tchiba. Kalhoty s kšandama a bunda oboje podšité fleesovinou, není to teplé jako na zimu, ale do tohodle počasí pro větší děti ideální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.10.10 14:45

http://www.ialbert.cz/…y_letak.html?…
Je to ta zelená nebo růžová bundička a kalhoty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4254
3.10.10 14:47

Lentilko, máme podobně staré děti, tak se na to možná taky ještě vybodnu.
Trochu mě zmátla kamarádka, ta má o malinko staršího kluka, ale takovýho neposedu, takže jsou furt venku a brala nepromokavou soupravu na outdoorbaby.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.10.10 14:51

Oskárku, když je příliš hnusný a mokrý počasí, tak jdeme ven jenom na chvilku a víceméně v kočárku, popřípadě ho nechám chodit tam, kde není tráva. Jinak mu dávám punčocháče, starší kalhoty nebo tepláčky a když se ušpiní no tak je holt špinavej :D
No a do města mu dávám slušný gatě, protože to většinou celý prosedí v kočáře, nemám totiž nervy na to, chytat ho mezi lidma :D
Ale příští rok už bych to na něco podobnýho viděla a taky holinky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
3.10.10 15:51

Oskárku-Ady má kalhoty podobný,ne od týhle značky.Máme je až na zimu :wink: Jak ti píše lentilka tak budou stačit punčocháčky a tepláčky :wink: Nebo podšitý pláťáčky a do kočárku deku :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28796
3.10.10 20:51

Nesnáším neprodyšné, pogumované věci. Pokud není vyloženě mokro, dětem šusťáky nedávám. Kalhoty na zimu mají teda jakoby šusťáky zateplené fleesem, ale ještě je nepoužíváme, zatím taková zima nebyla.
Dnes měly venku fleesové kalhoty, mikinu, fleesovou vestu.
Děti mám 2 a 4 roky, válí se všude možně, v písku, zatím se nestalo, že by něco promoklo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
992
3.10.10 21:35

My máme soupravu od firmy T&Go, kalhoty se jmenují BAZI a bundička nevím, ale jedná se o prodyšné, neprofukavé a nepromokavé dětské oblečení a s malým jsme každý den téměř celé odpoledne venku, za každého počasí a i když ho pod tu soupravu oblékám málo, tak je vždy teplý a v suchu. Ale pořizovací cena není malá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.10.10 21:37

mimochodem pořizovací ceny těhle souprav mě velmi odrazují. Když si představím, že bych měla koupit soupravu, kterou bude nosit na podzim a možná na jaře a dám za ní třeba litr..... :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
992
3.10.10 22:00
lleennttiillkkaa píše:
mimochodem pořizovací ceny těhle souprav mě velmi odrazují. Když si představím, že bych měla koupit soupravu, kterou bude nosit na podzim a možná na jaře a dám za ní třeba litr..... :roll:

Taky mě odrazují, jenže já měla dárkovou poukázku, takže jsem za soupravu dala cca 500,–Kč, jinak stojí přes litr. Vzala jsem větší, takže my ji využijeme tento podzim, kalhoty i lehčí zimu, jaro a možná i další pozdim. Malému je téměř 17 měsíců a zdolal nedávno hranici 9kg, takže se nebojím, že by se do 92 na jaře nevešel. Myslím, že mu bude i příští podzim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
3.10.10 23:19

Ad značka YDI z původního příspěvku. Zkušenosti mám velice dobré - věci to jsou šmrncovní, pěkně ušité. Máme od nich šusťáky, kombinézu, oteplovačky s bundou a se vším jsem spokojená.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
3.10.10 23:23

Ad šusťáky-kde je psáno ,že jsou všechny šusťáčky neprodyšné? 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28796
4.10.10 06:27
verenika píše:
Ad šusťáky-kde je psáno ,že jsou všechny šusťáčky neprodyšné? 8-o

Moje zkušenost - pokud nejsou vyloženě pogumované, při dlouhotrvajícím pobytu venku v mokru stejně trochu promoknou. A pogumované věci levnější většinou neprodyšné jsou. Ty dražší možná mají nějaké spěciální membrány, ale tolik já za oblečení pro děti, které jim bude jednu sezonu a je na běžné nošení ven, nedám.

Taky tu mám pro staršího jednu pogumovanou soupravu od Tchiba, nekupovalal jsem, podědili jsme. Je to vyloženě guma a moc fajn na běžné nošení se mi to nezdá :nevim:

Ani já sama na sobě nemám šusťáky ráda a tyto bundy ráda. Oblékám si je vážně až jako rezervní vrstvu, když moc fučí nebo např. prší.

Možná jen můj pocit :nevim: Každopádně tu nechci rozpoutávat válku. Naopak se ráda dozvím něco nového.

My taky chodíme ven i v mokru, blátě, k tomu děti nemají šusťáky od ťamanů, ale z výprodeje Trend, podšité bavlnou,příjemný materiál, ty mi připadají fajn.
Od ťamanů máme potom „šusťáky“, které jsou nějak napůl plátěné, prostě by promokly a potom vyloženě šusťáky, které se mi fakt zdají neprodyšné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4254
4.10.10 08:57

co je výprodej trend? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28796
4.10.10 11:12
Oskárek píše:
co je výprodej trend? :-)

Trend je značka dětského oblečení, jsou teda dost drazí, aspoň u nás ve specializovaném dětském obchůdku :mrgreen: Dvakrát do roka tam mají výprodeje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama