Tipy na překvapení (program) na oslavu kulatin.

Anonymní
6.11.19 13:55

Tipy na překvapení (program) na oslavu kulatin.

Ahoj, :kytka: chtěla bych vás moc poprosit, jestli nemáte nějaké tipy, jak překvapit oslavenkyni na 50. narozeniny? Bude mít velkou rodinnou oslavu a my bychom jí rádi připravili nějaký pěkný program, ale nenapadá mě nic až tak extra. Zatím máme jen vymyšlené promítání videa se záběry a fotkami z minulosti. :) Prosím vás tedy o další tipy. Může to být cokoliv - písnička, básnička, scénka. Pokud máte něco, co u vás mělo třeba úspěch, budu vám vděčná. :srdce: Děkuji moc. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
49
6.11.19 13:57

Já bych třeba nacvičila nějaký skupinový tanec, vymyslet hudbu, choreografii, secvičit t a zapojit co nejvíce lidí, to by mohlo potěšit i pobavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7355
6.11.19 14:16

Hele, když to vezmu podle sebe, co znám lidi v tomto věku, tak by velikou radost mohla udělat kniha vzpomínek nebo vzkazů, kam by každý z hostů něco krátkého napsal.
Jinak něco podle zájmů, nebo zaplatit autbus a jet společně všichni na krátký výlet na její oblíbené místo.
Největší radostí pro ni jistě bude, že se všichni sejdete. To je do vás moc krásné!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
6.11.19 14:17

Ja bych sehrala nejakou scenku, prubeh jejiho zivota, a udelala to vtipne, jinak kdyz slavila babicka 70 tak jsme ji objednali karituristu a to byla zabava pro vsechny :) a nebo ta basnicka a k tomu nejaka scenka je dobry napad taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.19 14:19

@Tara29 Moc děkuji. :) Každopádně právě prosím spíš vyloženě o nějaké konkrétní tipy, protože jsem úplně bez nápadu. Takže třeba když by to byl tanec, tak kdyby třeba někdo napsal, co konkrétně a na co tančil a mělo to úspěch. :) Ale ještě jednou moc děkuji. :)

• Citovat
  • Nahlásit
549
6.11.19 14:22

Na svatbě jsem udělala bráchovi a sestře tombolu. Mělo to velký úspěch. Určitě by to šlo i na narozeniny :-) mrkněte na internet na svatební tombolu. Vyleze vám hodně tipů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.19 14:23

@Premek_Orac Moc děkuji. :kytka: Nějaká kniha, do které by mohli lidé psát vzkazy, je hezký nápad, děkuji za něj. :) A je pravda, že největší radost bude mít oslavenkyně z toho, že bude mít kolem sebe lidi, které má ráda. :srdce:
@Peggy54 Moc děkuji. :kytka: Zkusím možná zapřemýšlet nad nějakou tou scénkou, kde by byly oslavenkyně důležité životní milníky. :)

• Citovat
  • Nahlásit
2415
6.11.19 14:24

@Katka372 ono uz ta tombola nema moc efekt, jak je to propaleny, v lete jsme byli na svatbe a nikoho to moc nebavilo, spis naopak, ikdyz se moderator snazil, protoze to zazili nekolikrat a ty ceny se opakuji..jestli se objevila jedna co jsem neznala tak to je moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
797
6.11.19 14:25

Tak hlavně napřed zvažte, jestli by o scénky nebo nějaký program vůbec stála. Ne každý má rád na oslavě nějakou organizaci, nebo spestreni v podobě scének. Myslím, že promítání fotek je tak akorát. Pokud ráda zpívá, pozvala bych třeba ještě na část večera cimbálovku, nebo živou hudbu k tanci. Ale neznám vás a nevím, jaké máte zvyklosti. Každopádně s tím programem bych to moc nehrotila, však oslavy jsou hlavně o tom, aby si lidi povykladali, a jak se něco popije, bude o zábavu postaráno i bez programu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7355
6.11.19 14:28
@Anonymní píše:
@Premek_Orac Moc děkuji. :kytka: Nějaká kniha, do které by mohli lidé psát vzkazy, je hezký nápad, děkuji za něj. :) A je pravda, že největší radost bude mít oslavenkyně z toho, že bude mít kolem sebe lidi, které má ráda. :srdce:
@Peggy54 Moc děkuji. :kytka: Zkusím možná zapřemýšlet nad nějakou tou scénkou, kde by byly oslavenkyně důležité životní milníky. :)

Rádo se stalo, ať se to vydaří!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
6.11.19 14:28
@Anonymní píše:
@Peggy54 Moc děkuji. :kytka: Zkusím možná zapřemýšlet nad nějakou tou scénkou, kde by byly oslavenkyně důležité životní milníky. :)

jj ja videla ze to zacina ze je mimino, pak prvni jidlo, prvni bobek do nocniku, pate narozeniny, cesta do skoly, trest za prvni petku, prvni libacka na zastavce, prvni laska, prvni rozchod, maturita, zjisteni ze zivot neni ruzovy, trable na vs, depka z blizici se tricitkou, svatba, manzelstvi, prvni dite, posrane plenky, prvni manzelska krize, dalsi dite, hadky o hadkach, a dal uz si to nepamatuju, ale silene jsme se nasmali, delalo to asi sest lidi :D :D a s rekvizitama si dali praci asi hodne velkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
6.11.19 18:08

Byla jsem na oslavě 50 kde malá dcerka oslavence recitovala tatínkovi báseň, složenou maminkou, bylo to nádherné.

A nebo tombolu, jako bývá na svatbách, ale to chce velké množství lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
549
7.11.19 09:47

@Peggy54 U nás to nikdo zas až tak neznal a opravdu to mělo úspěch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2318
7.11.19 10:11

Ahoj, když měla tchýně 50.narozeniny tak se její syn (můj manžel) převlékl za blbou blondýnu, měl vycpaná prsa, já jsem byla za chlapa a taky jsme dělali tu tombolu.. ale už je to 4 roky zpátky. To nebylo ještě tak profláknuté…
Na oslavě 40. narozenin tchýnina přítele (je to automechanik) jsme vzali dvě autíčka (odrážedla) a dělali jsme závody s překážkovou dráhou. To mělo taky veliký úspěch! :-)

Jinak tady čtu o té knize a je to perfektní nápad! Manželovi bude příští rok 30, takže asi pořídím Instax a každý kdo se s oslavencem vyfotí, tak nalepí do knihy fotky a napíše k tomu přání :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
13.11.19 14:01
@Margit. Tomanova píše:
Ahoj, když měla tchýně 50.narozeniny tak se její syn (můj manžel) převlékl za blbou blondýnu, měl vycpaná prsa, já jsem byla za chlapa a taky jsme dělali tu tombolu.. ale už je to 4 roky zpátky. To nebylo ještě tak profláknuté…
Na oslavě 40. narozenin tchýnina přítele (je to automechanik) jsme vzali dvě autíčka (odrážedla) a dělali jsme závody s překážkovou dráhou. To mělo taky veliký úspěch! :-)Jinak tady čtu o té knize a je to perfektní nápad! Manželovi bude příští rok 30, takže asi pořídím Instax a každý kdo se s oslavencem vyfotí, tak nalepí do knihy fotky a napíše k tomu přání :-)

Ty jo díky za tip, super nápad :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat