Tipy na výlety v Česku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.1.22 12:35

Tipy na výlety v Česku

Ahojky, potřebovala bych nejaký tipy na výlety kde se dá na něco podivat a je tam hezky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27819
9.1.22 12:47

To je zase dotaz. Skoro všude je hezky. Co vzít mapu a trochu zapatrat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1512
9.1.22 12:50
@Anonymní píše:
Ahojky, potřebovala bych nejaký tipy na výlety kde se dá na něco podivat a je tam hezky.

tady najdeš hodně tipů. výlety

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27819
9.1.22 12:51
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3018
9.1.22 13:12

To záleží co hledáš - památky, výšlapy, hory, koupání…? S dětma, bez dětí? Jednodenní, vícedenní? Do přírody, do civilizace? Dostupné hromadnou dopravou, autem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27819
9.1.22 13:13
@Jahru píše:
To záleží co hledáš - památky, výšlapy, hory, koupání…? S dětma, bez dětí? Jednodenní, vícedenní? Do přírody, do civilizace? Dostupné hromadnou dopravou, autem?

Ještě taky kde. Asi nepojede na výlet z Jablunkova do Aše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5575
9.1.22 13:18

Jsem si během prosincové karantény vymyslela dovolenou do oblasti, kam bych s rodinou ráda, dala nástřel míst, která bych chtěla navštívit, nadhodila to dětem a teď najdeme nějaké vhodné ubytování…
Když se ptá takhle všeobcně, každý se jí akorát vysměje, Cestujeme rádi, akorát každého zajímají různé cíle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27819
9.1.22 13:23

@dedrichov Přesně takto planujeme dovolené my. Lokalita, kam se tady nebo v zahraničí chci podívat, udělám reserzi, najdu ubytko a pak dle mapy případně vyletacku, kudy z nudy, průvodce nebo pak na místě na základě brožur z infocenter a podle počasí plánujeme jednotlivé výlety.
Loni už mě i děti před odjezdem kontrolovaly, zda mám obvyklou tištěnou excelovskou tabulku s výlety. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7205
9.1.22 13:30

Příliš obecný dotaz!
mrkni na portál Kudyznudy, tam je obrovský baget tipů a informací z celé ČR
a můžeš vyhledávat dle toho, co vás baví… (ne každý je odvázaný z Macochy a jiný zas třeba neocení fyzicky náročný výšlap, jiného nudí muzea i zámky…)
https://www.kudyznudy.cz/?…

nám se v ČR třeba hodně líbilo s menšími dětmi westernové městečko, stezka v oblacích, v pozdějším věku Javořičské jeskyně, Lednice, jedna z dcer zas miluje i přes obr-vzdálenost Prahu jako takovou, druhá ocenila multikina a celodenní filmový maraton v nich :lol:

Příspěvek upraven 09.01.22 v 13:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
9.1.22 13:31

Praha, Český Krumlov, Šumava Šumavske jazera, Lipno, Krkonoše-Špindl Snežka je tu toho dosť 🙂 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5575
9.1.22 17:15
@Svistice píše:
@dedrichov Přesně takto planujeme dovolené my. Lokalita, kam se tady nebo v zahraničí chci podívat, udělám reserzi, najdu ubytko a pak dle mapy případně vyletacku, kudy z nudy, průvodce nebo pak na místě na základě brožur z infocenter a podle počasí plánujeme jednotlivé výlety.
Loni už mě i děti před odjezdem kontrolovaly, zda mám obvyklou tištěnou excelovskou tabulku s výlety. :mrgreen:

takhle precizní nejsme :mrgreen: většinou se jedná o nějaký dávný sen, tak se s ním celá rodina ztotožníme a je to. Takže v minulém roce třeba Český Krumlov, jindy zase Vyšší Brod, Panská skála + Pravčická brána, Skalní hrad ve Sloupu, Jizerky - výstup na Smrk a Jizeru atd :srdce:
Teď je v plánu České Středohoří… máme rádi jak přírodní cíle, tak i hrady a zámky, zříceniny, i muzea jsou zajímavá… jé je, hned bych vyrazila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27819
9.1.22 17:24

@dedrichov Jsem systematik, takže na dovolené už chci jen kouknout a vidět vzdálenost, pripadne otvírací dobu, cenu vstupu.. Ne se ráno probudit a řešit, co by se asi tak dalo podniknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5575
9.1.22 18:36
@Svistice píše:
@dedrichov Jsem systematik, takže na dovolené už chci jen kouknout a vidět vzdálenost, pripadne otvírací dobu, cenu vstupu.. Ne se ráno probudit a řešit, co by se asi tak dalo podniknout.

to zase ne, že bychom jeli bez jakékoliv vize, většinou je nějaký hlavní cíl + menší cíle už před příjezdem na místo a zároveň se ještě něco vyvrbí cestou. Třeba nějaký zajímavý hřbit, křížová cesta, rybník a tak.
Teď jsme zrovna pátrali po ubytování a zrovna v té naší lokalitě to je nějaké slabší, asi musíme upravit požadavky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat