Tlak v břiše, bolesti v druhém trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kiwijeta
Povídálka 39 příspěvků 1 inzerát 19.06.19 06:55
Tlak v břiše, bolesti

Ahoj holky, poslední dobou přidávám furt něco, ale nemůžu si pomoct. Nechci hned s každou prkotinou běhat k doktorovi. Včera k večeru jsem byla ve sprše delší dobu ohnutá, když jsem se pak narovnala tak se mi udělalo na zvracení, přešlo to asi za půl hodiny. Dnes ráno jsem se probudila a mám pocit takového tlaku pod pupkem, neboli to ale je to „nepohodlné“, občas takové píchnutí. Myslíte že to spolu může souviset a mám jít k doktorovi? Jsem 18+2, ty bolesti bych přisuzovala rozdělování dělohy, ale nevím co ten tlak. Pohyby zatím necítím. Díky za všechny komentáře

Reakce:
Aduš8
Kelišová 5224 příspěvků 19.06.19 07:14

Já jsem si takhle při předklonu natáhla sval vedle pupíku, cítila jsme tlak asi týden. K doktorovi bych fakt s takovou prkotinou nebehala, běžný pohyb miminku neublíží. Za pár týdnů si bez tlaku nebo bolesti ani neobuješ boty, nebo nesebereš něco ze země

Michaela02993
Závislačka 3894 příspěvků 19.06.19 07:19

Takových tlaků a různých bolestí ještě bude, to by ses do toho 40tt naběhala k doktorovi :) :) :)

Uživatel je onlineTichošlápek
Neúnavná pisatelka 15067 příspěvků 19.06.19 07:24

K doktorovi bych s tímhle nešla

janka23
Závislačka 2662 příspěvků 20.06.19 06:51

Ja pred par dny ve spanku dostala krec do bricha (28tt) a to byla lahoda. PAk 2dny jsem byla nepouzitelna.

Tlaku, bolesti atd jeste budes mit :) zvysujicim se tydnem tehotenstvi to bude vse pribyvat ;)
Pokud nemas pravidelne bolesti ci to netvrdne bricho, jako kamen, neznepokojovala bych se

Váš příspěvek
Reklama