TP srpen 2016 starší maminky

319
5.2.16 12:01

TP srpen 2016 starší maminky

Ahoj holky, ženy, maminky zakládám novou skupinu. V srpnu mi bude 40 a čekám 4miminko. Nyní jsem asi 10týden. Termín porodu mám na svoje narozeniny ale většinou rodím dříve, tak to asi nevyjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3635
5.2.16 12:47

@mimoušel
Ahoj, já mám sice první termín 24.7., druhý 30.7., ale vzhledem k tomu, že jsem 2 předchozí přenášela, může z toho být nakonec srpňáček. Je mi 35 (letos 36) a jistě jsi pochopila, že čekáme třetí mimčo. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
5.2.16 12:54

Já mám termín 25.srpna ale většinou jsem rodila o 3týdny dřív. A můžu se zeptat co máš doma jestli holky nebo kluky. Já mám 2dcery a syna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3635
5.2.16 17:53

@mimoušel
Kluka a holku a teď čekáme dalšího kluka :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
5.2.16 18:14

Já ještě nevím co to bude ale holky by chtěly holku, kdy ses to dozvěděla co to bude v kolikátým. Ve 12týd. je asi ještě brzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3635
5.2.16 23:39

@mimoušel
U prvního mi řekli pohlavi ve 12. týdnu a sedělo. Teď jsem se dozvěděla na začátku 15. týdne. Musela jsem na plodovku, tak mám 100% jistotu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
6.2.16 14:01

Já jdu 18.2 na krev a na ultrazvuk, tak doufám, že to bude ok ale bojím se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2450
15.2.16 09:08

Ahoj, mě je 36 let, takže se už za starší maminku také považuji :mrgreen: TP mám mít někdy začátkem srpna. Snažili jsme se skoro 4 roky, takže se to nějak protáhlo… mám už dceru, až se mimi narodí, bude mít 8 let. A pohlaví nám řekli ve 14tt, dokonce to mám i černé na bílém, tak snad to měnit nebudou, protože jsme si moc chlapečka přáli a řekli nám, že to bude chlapeček :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
15.2.16 09:54

Tak to je super, nám se chlapeček povedl až na potřetí a řekli nám to také v tom 14týdnu. Jsem zvědavá co to bude ted, bojím se screningu aby dobře dopadl, je nám v podstatě jedno co to bude, holky by chtěli holku a já spíš toho kluka aby měl ten nejmladší bráchu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2450
15.2.16 11:32

@mimoušel holky by chtěli holku, to se divím, ale asi je pro ně lepší panenka než „panáček“ :mrgreen: a kolik je holkám, jestli se můžu zeptat? Aha, čtu, že máš ještě syna, jsem to nějak přehlídla :oops: Moje dcera teda chce jednoznačně bratříčka, tak doufám, že jí to vyjde. Ale stejně je nejdůležitější, jak všichni víme, aby bylo mimčo zdravé. A kdy Tě čeká 1. screening? Neboj, dobře to dopadne :hug: neznám nikoho, komu by to dobře nedopadlo, ale chápu Tě, taky jsem měla strach. A taky Ti nabízeli ten… (si teď nemůžu vzpomenout na ten název) no ten speciální screening za 14 tisíc? Mě jo, kvůli věku, že to od 35-ti let doporučují, ale já to nechtěla, dala jsem jen 1400,– za screening a pak 1000,– za určení plodu (ale to jsem chtěla já).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
15.2.16 12:03

První screening mě čeká ted ve čtvrtek i s ultrazvukem, dělá to obojí můj gynekolog, tak nikam jinam nemusím a budu platit 1350,nic jiného mi nenabízel, u syna jsem to měla taky tak. Holky kluka nechtějí, protože bráchy mají plné zuby, je to takový divoch, už jim toho hodně zničil a tak, ale ta mladší mu všechno ukazuje, čte mu z knížek, hraje si s ním, ale musí mít náladu, jde do puberty, tak už ji zajímají i jiné věci. Jinak holkám je 15 a 12.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2450
15.2.16 16:03

Tak to budu držet moc palečky. Mě screening dělá taky moje gynekoložka, ale já z toho teda moc nadšená nebyla, přece jen centrum prenatální diagnostiky je lepší, mají tam více zkušeností. Proto jsem byla i tam na to určení pohlaví plodu a rovnou zkontrolovali celé miminko a chtěli za to tu tisícovku.
Tak to se holkám nedivím, už chápu :mrgreen: Já se na to vyloženě netěším až mé dceři bude 15, nevím, jestli tu její pubertu vůbec přežiju :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9348
23.3.16 15:55

@mimoušel
ahoj, funguje jeste tato diskuze, nebo jsou vsechny tehule prvorodicky v te druhe?
ja cekam treti a taky uz je mi vice :-)

termin mam v pulce srpna:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9348
23.3.16 15:55

@mimoušel
ahoj, funguje jeste tato diskuze, nebo jsou vsechny tehule prvorodicky v te druhe?
ja cekam treti a taky uz je mi vice :-)

termin mam v pulce srpna:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2450
23.3.16 16:30

@deflin i když dotaz nebyl pro mě, reaguji, takže funguje :mrgreen: tak jestli chceš, můžeme si povídat :) už je Ti vidět pupík? Mě už začíná, hlavně když se přejím, což je dost často :mrgreen: Já čekám druhé, mám už dceru v druhé třídě. A ty máš jak staré děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama