Spolehlivost antikoncepce Tri - regol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 21:14
Tri - regol antikoncepce

Dobrý den, tuto antikoncepci už beru nějakou dobu, ale začala jsem žít sex. život až teď. Dřív jsem ji brala kvůli zde. problému a nakonec ji už nevysadila. Někde jsem četla že je u ní větší pravděpodobnost otěhotnění, je to pravda? Já jsem z toho teď úplně na nervy… :oops:
Moc děkuji za reakce

Reakce:
-Sára
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 25.03.19 21:17

Je úplně jedno jakou mas antikoncepci.zadna ochrana není 100 procentní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 21:18

To je mi jasné, že není 100%, ale četla jsem že je u ní prostě větší pravděpodobnost. :nevim:

Aduš8
Závislačka 4479 příspěvků 25.03.19 21:29

Co píšou v příbalovém letáku? Je to tam většinou uvedené v průměru.

Dina31
Kecalka 202 příspěvků 25.03.19 21:31
@Anonymní píše:
Dobrý den, tuto antikoncepci už beru nějakou dobu, ale začala jsem žít sex. život až teď. Dřív jsem ji brala kvůli zde. problému a nakonec ji už nevysadila. Někde jsem četla že je u ní větší pravděpodobnost otěhotnění, je to pravda? Já jsem z toho teď úplně na nervy… :oops:
Moc děkuji za reakce

Brala jsem ji od 15 cca do 24 let a zadny tehotenstvi se nekonalo.Brala jsem ji pravidelne i skoro ve stejnej cas. Plus minus pul hodina. ;)

Afrikana
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 25.03.19 22:17

Brala jsem ji od 16 do 21 a fungovala, jak mela. Nicmene musim rict, ze casem mela vliv na mou psychiku a libido. Kdyz jsem ji vysadila, ulevilo se mi a chut na sex se vratila.

jizvíková
Extra třída :D 12851 příspěvků 25.03.19 22:54

Já po něm nemohla otehotnet

Váš příspěvek
Reklama