Reklama

Tříkolka Smoby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 22.01.11 17:57
Tříkolka Smoby

Chtěli bychom pořídit malému tuhle tříkolku k 1. narozeninám. http://www.smoby.com/…balade-swing Nemáte s ní nějaké zkušenosti? Ve starších diskuzích jsem četla, že není dobré, když má ta šlapátka na předním kole, vidíte to taky tak? když tak díky…

Reklama

Reakce:

Tuco
Echt Kelišová 9559 příspěvků 22.01.11 18:08

…malej vyfasoval tuhle ted k vanocum od zname:
http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/…be-fun-mixte
a je na prd uplne …nedosahne na pedaly protoze jsou opravdu hodne vepredu (ma 19 mesicu) a kdyz jsme to ted zkouseli s jeho o rok starsim kamaradem tak sice dosahnul,ale vubec mu neslo slapat…je to strasna fuska…takze vyuziju max. na kratsi prochajdu az se otepli a budu ho tlacit za to madlo vzadu…

xzuzkax 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.11 18:17

Taky jsme měli tříkolku doma a byla skoro nevyužitá. Říkám skoro, protože moje děti se na ní spíše odrážely (ale i to šlo z těžka). Dítě tohle prostě neušlápne, pokud bys ho na tom tlačila, tak jo, ale jinak je to úplně na nic. Za mě NE!

Murka
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 22.01.11 18:18

Měla jsem před dvěma lety možnost vyzkoušet podobnou než jsem koupila. Dítě na šlapky nedosáhne a když povyroste a dosáhne, tak to neušlape, prostě nemá takovej záběr. Proto jsme nekoupili a sehnali uplně tu klasickou kovovou trojkolku z mého mládí. Tu sice zvládla až později ale v pohodě.

ginac
Kelišová 6292 příspěvků 22.01.11 18:32

Také si myslím,že je lepší normální odrážedlo,nebo teď už jsou taková co vypadají jako kolo,ale bez šlapek.Mnohem lépe se pak dítě naučí na kole bez malých postranních koleček.Tu tříkolku jsme také měli,nedoporu­čuji,škoda pe­něz.

michaelah
Kecalka 198 příspěvků 22.01.11 20:16

Ahoj, i my jsme měli teda tuto tříkolku http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/…be-fun-mixte a opravdu na prd, na šlapky malej nedosánul a když jo, tak se na ní blbě šlapalo. Ale jinak jsme jí docela využili místo kočárku… Měli jsme ještě tu starou kovovou tříkolku a na tý malej fakt řádil…

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 23.01.11 09:56

Ahoj, my jsme v roce kupovaly od Smoby toto . Dcera ho milovala, já jsem až tak nadšená nebyla. Doma v základně na houpání byl super, tříkolku jsme nevyužily vůbec, odrážedlo taky ne. Ale tu verzi na odkládání nožiček jsme využily maximálně, jenže během jízdy se povoloval a odpadával šroub, kterým jsou ty plošky na nohy přišroubované k břichu a navíc ta ploška vyskakovala z toho kolečka a upadávala. Takže od Smoby už bych žádné vozítko nechtěla :roll:

Letos k Vánocům jsme kupovali tuto tříkolku Zdá se kvalitní, zatím jsme ji zkoušely jen doma. Ale ta je až pro větší děti …

evulkanov
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 28.08.15 12:50
Smoby Mountain Bike

Ahoj, nemáte někdo doma tříkolku Smoby Mountain Bike? tuto
Chtěla bych se zeptat, jak jste s ní spokojené a tak. Přemýšlím, že bych ji koupila synovi 3 roky - na kole se bojí jezdit, ale zas na koloodrážedle zas jezdí dobře, tak si myslím, že tato tříkolka je něco mezi tím a mohla by se mu líbit. Ale nenašla jsem na ni žádné recenze… Děkuji.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >