Reklama

Truhlář Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 16.03.11 07:25
Truhlar Brno

Potrebovala bych doporucit levneho.Ale ktery vyrabi i dvere.Nejlepe z Brna a okoli.

Reklama

Reakce:

magdicka
Extra třída :D 11574 příspěvků 16.03.11 08:02

o jednom vim optam se.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 16.03.11 08:04

Budes nejhodnejsi.

magdicka
Extra třída :D 11574 příspěvků 16.03.11 08:58

poslala jsem zpravu jedne odsad jeji manzel je sikovny truhlar toz az se vzbudi tak sem koukne :-)

Petra K.
Povídálka 39 příspěvků 16.03.11 09:43

Ahoj,
posílám kontakt na moc šikovného chlapíka. Nám dělal kuchyň (vyšla o moc laciněji než v kuchyňském studiu a je moc pěkná). Byli jsme se podívat u jeho rodičů a tam od něj měli i šatní skříně a dveře - obojí moc pěkné. Myslím ale, že má dost zakázek, ale záleží, jak na to moc spěcháš. Každopádně za zeptání nic nedáš, že? :-)
 http://www.truhlarstviknihar.ic.cz/

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 16.03.11 10:03
magdicka píše:
poslala jsem zpravu jedne odsad jeji manzel je sikovny truhlar toz az se vzbudi tak sem koukne :-)

jsem zde..od probuzeni jsem musela stihnout jeste rodit :mrgreen: mrkni na jejich stranky…
www.carpintero.cz :wink: ten mu je ten horak :mrgreen:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 16.03.11 10:06

Miki dik. :mavam:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 16.03.11 10:10

Jinak my mame totiz specialni prani dvere na vysku zhruba 2,20 a na sirku 4 metry nejlepe zhrnovaci ............

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 16.03.11 10:53

jooo to uz si domluv s nim…ja se mu do prace nerada motam…ale zavolej ..on ti urcite rad rekne co si o tom mysli :mrgreen: :mrgreen:

Richard.me
Nováček 8 příspěvků 03.08.15 13:26
Máte stejnou zkušenost?

Podle mých zkušeností je lepší vybírat v blízkosti velkého města. Protože kvalita je u takových stolařů srovnatelná s těmi „velkoměstskými“, nicméně cena bývá nižší. Je to logické kvůli nájmu kuchyňského studia např. Co myslíte vy? Přeji jinak dobrou volbu při výběru kuchyně.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >