Učení se přes prázdniny
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Upřímně si myslím, že ten, kdo si nikdy nezkusil studium medicíny, absolutně nemůže pochopit, jak těžké to je, kolik kvanta učiva do sebe člověk musí dostat a kolik stresu ho to stojí.
Já jsem byla na medicíně, bohužel tedy neúspěšně. Teď studuji jiný obor. No a minulý rok, kdy jsem intenzivně psala bakalářku a četla různé články, přišel jeden příbuzný a pronesl „no jo no to jsou ti vysokoškoláci, ti nemusí nic dělat“. Vůbec jsem nereagovala, načež řekl „hmm dělá, že neslyší“ a já na to ledově chladně „slyšela jsem to moc dobře“. Prostě mě to hrubě urazilo, protože vím, kolik úsilí, stresu a propocenych triček u zkoušek mě to stálo.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše: Více
Ahoj, není to normální ani zdravé, to je fakt. A později budeš muset ještě kromě zkoušek v létě odstážovat různé praxe (to ti asi rodina řekne - a to jako zadarmo? To tam budeš pomáhat ZADARMO?
) Není to nic divného, na medicíně toho je nesrovnatelně víc než na jiných školách. Sestra dělala 2 VŠ zároveň a neučila se tolik co já na medicíně. Nauč se je odpálkovat, to se ti bude hodit. Na medicínu jdou často hodní lidé a lidumilové, kterým pak ostatní ká*í na hlavu. Sousedky dcera ti může být víš co - sousedky dcera nebude dělat doktora. Třeba se zeptej: a ty bys rád k doktorovi, co poctivě studoval, nebo k takovému, co jen tak prolezl? Drž se, bude hůř ![]()
Anonym - nechci nick spojovat s profesí.
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše: Více
Vzdelani je jedna z nejdulezitejsich veci v zivote, co sama pro sebe muzes udelat. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit