Uspořádání dětského pokoje

404
20.11.20 13:45

Uspořádání dětského pokoje

Holky potřebuju pomoct. Snažím se klukovi zrekonstruovat pokoj. Ale má ho tak velký že vlastně nevím co mám kam dát. Momentálně jsem ve fázi kdy brousím parkety co jsou pod kobercem a budu malovat. Zatím na bílo ale nebráním se i barvě. Potřebuju pomoct s rozmístěním nábytku. Nenašel by se tu nějaký hobík bytový architekt který se nudí a chtěl by mi pomoct? :lol: :dance: poslala bych fotky a nějak by jsme to vymysleli. Já jsem fakt bezradná.. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19584
20.11.20 13:56

A nechces to hodit sem? Víc hlav asi vymyslí neco spis, nez jednotlivec :think: taky nepíšeš o jak velke jde dite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5439
20.11.20 13:57

Proc brousit parkety pod kobercem? To me prijde jako uplne zbytecna prace. Jinak zalezi na velikosti pokoje a kolik mate nabytku. Vsak kdyz bude mit vic prostoru, tak ma aspon misto na hrani. A nevim jestli neco takoveho jako „hobby bytovy architekt“ existuje. Bud to je laik, ktery vam rekne jen svuj nazor a nebo profik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22824
20.11.20 14:10

@Cenarius No a profík kolikrát jede jen na líbivost, ale praktičnost pokulhává. Sama jsem hledala nějaké inspirace na netu, a kolikrát jsem teda nevěřila, co jsou profi architeki schopni navrjnout a ještě za to chtít šílené peníze. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3896
20.11.20 14:31

Osobně bych začala tím, že v ooobr pokoji udělám dítěti šatnu. Nemám ráda skříně na oblečení v místnosti, kazí mi to celkový dojem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
404
20.11.20 14:56

@Kriss Tina zkusím to nějak nafotit. Akorát tam teď máme trochu výbuch. Každopádně pro představu to snad bude stačit. Klukovi jsou 4.
@Cenarius děkuji za info o bytových architektech. Bez vás bych tuto informaci nevěděla.. :roll: myslím že to všichni pochopili že tím myslím někoho kdo si to umí doma udělat hezké, má trochu představivost atd. Já tohle prostě neumím. Dokážu štukovat, malovat, vrtat… ale prostě nemám ten smysl pro krásu :lol: Koberec je starý, špinavý a sešlapaný po předchozím majiteli a jeho dětech. Pod ním jsem ale objevila moc hezké parkety..
@Koty šatnu nezvládneme. Koupili jsme skříně v ikei, je to dětský nábytek, počítáme že to není navěky a budeme měnit ale zatím budeme muset disponovat s tím co máme. Zkusím to vyfotit a hodit to sem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
20.11.20 15:13

@emimka20
Taky nemám představivost a myšlení bytového architekta. Proto si dělám plánky. Na větší papír nakreslím místnost v nějakém zmenšeném měřítku, ze čtvrtky vystříhám veškerý nábytek co mám a chtěla bych do místnosti umístit (pokud je nábytek různě vysoký, na jednotlivé vyříhané skříňky zároveň i píšu výšku, abych viděla, jestli nevmýšlím žraločí zuby) a pak skládám, pravítkem přeměřuji, zda například skříní nezmenším průchodnost dveří, kolik prostoru zbude uprostřed pokoje „na hraní“, jak velký koberec potřebuji jako kusovku v pokoji. představím si pak pokoj lépe, než v nějakém online plánovači.
Měřítko doporučuji co nejjednodušší, například metr ve skutečnosti je 10 cm na papíru, abych se pak neztratila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama