Reklama

Vanička pro starší děti

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kalisek
Kelišová 5664 příspěvků 08.12.10 08:31
Vanička pro starší děti

Dobrý den,
potřebuji radu ohledně vaničky pro starší děti. Koupili jsme dům po člověku na invalidním vozíku. Je zde tedy takto upravena i koupelna, která má pouze sprchový kout, ale ten je zcela bez spodní vaničky - aby mohl najíždět s vozíkem. Prostě to vypadá jako třeba ve veřejných sprchách, kde je pouze na zemi odtok, bez jakékoliv zábrany pro únik vody. Kvůli financím ještě asi rok koupelnu předělávat nebudeme.
Můj syn měl rok a koupání zbožňuje. Naše vanička je ale už malá a já proto hledám na internetu co největší vaničku pro děti nebo nějakou alternativu.
Našla jsem vaničku A Real Cool World Vanička Flexi Bath, ale nevím, jestli je to to pravé. Nemáte někdo zkušenost? Nebo cokoliv by Vás napadlo.
 Děkuji

Reklama

Reakce:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 08.12.10 08:40

Ahojky, dcera má 1,5 roku a stále koupeme ve vaničce z ikei - máme jí od malinka. Máme velkou rohovou vanu a tudíž jí napouštět a pak tam dceru nahánět by bylo dost nákladné a na moje nervy. Takže používáme tuto a velká spokojenost - je protiskluzová a vejde se do ní pořád dobře. :wink:

Pipet
Generální žvanilka 24082 příspěvků 08.12.10 08:43

Taky máme Ikea vaničku…

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 08.12.10 08:47

kluci jsou uz ve vane, protoze do ikea vanicky se nevejdou, muzou tam jen sedet a moc si nevyhraji.. ma standartni rozmery pro maly dite, pro vetsi to neni

Clementine
Nadpozemská drbna 27298 příspěvků 08.12.10 08:59

My zatím koupeme taky v původní vaničce, sedí v ní, ale může si i kleknout a popolézt jeden krok :-) Do normál vany by to bylo docela nákladné a navíc máme exém a zákaz dlouhého šplouchání, takže fakt vykoupat a ven. Takže nám stačí původní vanička a přijde mi i docela velká, vykoupe se v pohodě, jsme cca stejně staří jako vy.

http://barunka.mimishop.cz/detail.php?…

(teda ale máme jinou barvu :-) )

rubberbear
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 08.12.10 09:00

Tak jen tak pro odlehčení…vanička není potřeba :palec:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 08.12.10 09:04
jizvíková píše:
kluci jsou uz ve vane, protoze do ikea vanicky se nevejdou, muzou tam jen sedet a moc si nevyhraji.. ma standartni rozmery pro maly dite, pro vetsi to neni

jojo standardní rozměry má, ale malá v ní sedí v sedě si hraje, točí se, stoupá si a zase sedá, hází hračky ven, dovnitř lepí je, vylévá vodu konvičkou a nějak stísněná tam teda není. Bohužel nemám fotku ale je to naprosto v pohodě. :wink: :wink:

aleesha
Závislačka 4423 příspěvků 08.12.10 09:12

Nám se do obyč plastové vaničky za 200 vešly ještě nedávno děti 2 :-) . A Lucka v pohodě do 3 i déle. Darovala bych ji za odvoz, už ji nepotřebujeme, ale vy asi nejste z Prahy :-? ?

Kalisek
Kelišová 5664 příspěvků 08.12.10 09:37

Děkuji za tolik odpovědí. Možná teď pojedu do Ikei, tak se tam na ni podívám. To mě nenapadlo. To umyvadlo je vtipný, takový tady bylo původně. Neměli jsme ho vyhazovat :mrgreen: :mrgreen:
Aleesha: Moc děkuji za nabídku. Jsi opravdu hodná. Myslím ale, že by si ji zasloužil někdo jiný, kdo opravdu potřebuje každou korunu. Ne že bychom taky nepotřebovali každou korunu, ale jsou tady holky, které třeba nemají partnera a těm bych to přála víc.
Děkuji moc

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 08.12.10 12:02

Kalisku ta vanička stála (kupováno před 2 roky) 170 Kč takže to ani nebude velká investice. Oproti super hyper moderním vaničkám za 6 stovek mi přišla skvělá. :wink:

NelaS
Kecalka 170 příspěvků 04.12.13 14:25

Dobrý den,
sehnala jste do toho sprcháče něco? My máme sprchový kout 140×90 cm. Marně sháním nějakou podlouhlou plastovou nádobu s nižším okrajem. Nemusí to být vanička. Prostě plastová nádoba. Syn má 21 měs. a 88cm.
Děkuji.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >