Vánoční těhotenství

85
20.12.19 22:44

Vánoční těhotenství

Holky tak po 10mesicich se nam konecne zadarilo druhe miminko! Jsem nadsena! Vubec jsem to netusila, chlap sel na Vánoční večírek a ja si tak rekla, zkusim test zitra to mam dostat. A oni dve carky a hned :dance: jsem 11 měsíců na neschopence a mam revmatickou artritidu takže zazrak ze se nam podarilo :pankac: prosim nejaky napad jak to chlapovi originalne zabalit nebo jak mu to rict pod stromečkem? Dekuji za rady

Příspěvek upraven 20.12.19 v 22:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11528
20.12.19 22:48

@Janicka892 moc gratuluji :hug:
A já bych třeba zavalila test jestli máš clear blue a dala někam na stromeček ale aby nešel dobře najít a pak bych to udělala formu třeba hádanky a hledání že bych něco napsala na papír a dávala někam nějaké indicie a pak poslední by byl ten test…
A nebo třeba jen test nechat na stromečku :nevim:
Nebo napsat něco ve stylu dvojnásobný tatínek nebo něco takového :nevim: nevím sama když jsme si dělala test tak jsme hned letěla za ním protože jsme byla v šoku a on byl doma :lol: ale pak mě to dost mrzelo zpětně že jsme mu to neřekla nějak originálně ale to už je několik let…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
20.12.19 22:57

Ja tomu stale nemuzu uverit :dance: furt na ten test musim koukat :srdce: musim zitra do lekarny pro lepsi test, takto mu to davat nechci. A dekuji za tip povesit ho na stromeček, jeste me napadlo vuit si od nasich dupacky po synovi a koupit dudlik a napsat k tomu pristi rok se těším az te uvidim tatínku :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11528
20.12.19 22:59

@Janicka892 nemáš za co :) sama bych to nějak podobně udělala.
Jinak zkus se zeptat na nějaký plastovy vypadá to lépe :)
To věřím to je takový první šok :mrgreen: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
20.12.19 23:02

Hrozny! Hlavně kdyz jsem dneska sla do prace ze se v lednu vracím :lol: no asi se uz nevratim :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3990
20.12.19 23:09

A kolik je staršímu dítěti? Známá to napsala synovi na triko těmi barvami na textil. Myslím, že tam měl „Budu velkej brácha“. Oblékla mu to pod stromeček než šli ven. Manžel mezitím naskladal dárky pod stromeček a pak se k nim připojil na vycházku. Když se vrátili, svlékla syna, ten letěl rychle rozbalovat dárky. Říkala, že než si toho manžel všiml tak rozbalil syn asi pět dárků, ale prý bylo vtipný ho sledovat jak si toho nápisu všiml :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2066
20.12.19 23:13

Ja bych mu to rekla hned. Snazite se prece spolu, tak proc mu to ‘tajit’ a davat pod stromek, mel by to taky vedet hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
20.12.19 23:18

Já bych to nevydržela. 🙊

• Citovat
  • Nahlásit
15972
20.12.19 23:22

Já bych to manželovi netajila. Snažili jste se oba, měl by to vědět taky. Nevím já na tyhle blbiny nejsem no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
20.12.19 23:23

@Martha03 4,5 let. Problem je ten ze darky chystam ja, mame Vanoce na 3krat takze je to vse schované v jedne skříní a chlap by tam narval vsechno… A tricko uz nestihnu asi koupit a barvy taky nemam :( tady uz je snad vse 23.12. zavrene a všichni uz slavi. Kdybych to zjistila driv a ne az ted :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3990
20.12.19 23:29
@Janicka892 píše:
@Martha03 4,5 let. Problem je ten ze darky chystam ja, mame Vanoce na 3krat takze je to vse schované v jedne skříní a chlap by tam narval vsechno… A tricko uz nestihnu asi koupit a barvy taky nemam :( tady uz je snad vse 23.12. zavrene a všichni uz slavi. Kdybych to zjistila driv a ne az ted :lol:

No tak jedině plastový test v krabičce pod stromeček. Nebo pak na Štědrovečerní postelové hrátky, rtěnku na bříško, nakreslit srdíčko a napsat „jsem tam“ :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11528
20.12.19 23:30

Já si fakt nemyslím že tajit..nekdo čeká na první UZ a ani se kolikrát nedivím..takze kdyz mu to 4 dny nerekne tak to není žádná tragédie…
@Janicka892 tak vem nějaké starší tričko kterého ti nebude líto a napiš to normálně fixkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2066
20.12.19 23:50
@Kajka9 píše:
Já si fakt nemyslím že tajit..nekdo čeká na první UZ a ani se kolikrát nedivím..takze kdyz mu to 4 dny nerekne tak to není žádná tragédie…
@Janicka892 tak vem nějaké starší tričko kterého ti nebude líto a napiš to normálně fixkou

Jako ze to chlapovi nekdo nerika ani kdyz jde na uz, kdyby potratila, tak to chlapovi zataji? Snazi se spolu, maji na tom podil uplne rovnocenny, tak ma chlap pravo to vedet hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7370
20.12.19 23:53
@Kajka9 píše:
@Janicka892 tak vem nějaké starší tričko kterého ti nebude líto a napiš to normálně fixkou

Jakoze to zensky chlapovi nereknou az do prvniho utz? 8o neneeee 8o 8o 8o

@Janicka892 ja bych to rekla hned, taky bych mu to netajila jeste par dni. Rodice jsme oba stejne a jestli bude mit radost ted a nebo za par dni, je to fuk ne? :) jinak gratuluju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11528
20.12.19 23:56

@hani28 @Kukacka123 proč ne :nevim: nevidím na tom nic špatného že chcou překvapit fotkou na víc se chlap nemusí nervovat třeba 14dní :nevim:… holky vi delate z toho vedu nereknu kdyby to nekdo nerekla taky 2 mesice nebo 8..ale pár dni to nic není kor když je to právě plánované a žena chce udělat překvapení takže 4 dny když mu to nerekne tak fakt na tom nic zlého nevidím udělala bych to stejně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat