Vitrážové záclony

12272
12.8.15 17:01

vitrážové záclony

Chtěla bych do kuchyně koupit vitrážové záclony, ale neumím si představit, jak to řešit, když budu větrat na ventilačku. To se mi tam budou ty záclony plandat a já tam mám kytky. Jak to řešíte vy? Ještě mě napadlo pořídit záclonku na dvě tyčky, ale ty jsem nikde neviděla. Nemáte je někdo a odkud?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3772
12.8.15 17:31

@tiffany Mám dvoudílné okno a 2 tyčky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
12.8.15 17:47

@Jannnča máš tyčko dole i nahoře, nebo na každém díle okna jednu tyčku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3772
12.8.15 18:16

@tiffany Na každém díle okna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
12.8.15 18:50

@Jannnča takže když otevřeš ventilačku, tak ti to tam plandá? To se mi právě nelíbí a nevím, jak jinak to udělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3772
12.8.15 19:48

@tiffany No, já mám je spodní, a délku 50 cm, takže bych neřekla, že mi tam něco plandá :mrgreen:.
Ale jestli myslíš navlékací nahoře i dole, tak se prodává pásek, který se na záclonu našije.
Jen musí být oba okraje rovné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.8.15 23:26

Taky mám tři díly okna a na ventilačku otvírám tu prostřední část. Já mám jen 40cm dlouhou/vysokou záclonku a není to problém. Při té délce záclony nic neplandá, teda ale mám záclonu pověšenou na spodní části okné, takže při její délce a úhlu vyklopení větračky ten rozdíl je minimální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
13.8.15 13:01

@Jannnča @Mandarinka01 tak jsem zase změnila názor a asi bych raději chtěla takovou tu římskou roletu, nebo vlastně ani nevím, jak se to jmenuje, ale je to na dvě mašle a tím se to reguluje. Ty vitrážky by mi i stínily kytkám. :think: Asi ještě nejsem úplně rozhodnut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama