Vykloněné mimi z lehátka

Anonymní
6.5.16 10:42

Vykloněné mimi z lehátka

Zdravím maminky,
potřebovala bych uklidnit. Doma máme takové to polohovací lehátko s tříbodovým pásem. Posadila jsem do něj naši osmiměsíční dceru a za chvíli jsem slyšela křik a pláč - dcera se jakoby vyklonila do strany z toho lehátka, takže tam jakoby ležela na boku, z jedné strany lehátka měla nožky a z druhé měla hlavičku. Jenže blízko té hlavičky máme futra, kde jsem objevila menší žlábek, ale nevím, jestli od hlavičky nebo třeba z dřívějška od vysavače nebo prostě od něčeho odbouchnuté :(. Racionálně si říkám, že kdyby to udělala hlavičkou, byla by na podlaze omítka, ale ta tam nebyla… Ale na hlavičce měla jakoby malý šrámek, jenže zase teď už asi měsíc se jí hlavička loupe, tak vůbec nevím :,(.. Možná se tam trochu škrábla, když se snažila sednout zpět :nevim:.. Plakala, ale hned se uklidnila, když jsem ji vzala do ruky. Normálně si pak dala svačinku a teď jsme venku a spinká…
Nejsem si teď jistá, jestli usnula únavou (je vzhůru od 7), nebo kvůli této události :(

Jsem z toho špatná…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25334
6.5.16 10:55

Byla bych v klidu, kdyby prorazila hlavou zed tak by na tej hlavě muselo bejt něco vidět (modřina, odřenina) řekla bych že žlábek tam bude od dřívějška a malá se jenom lekla jak přepadla… pro příště bych nechala sedět dál od zdi, ale oni sou celkem odolný, já ani nespočítam kolikrát se malej takle o něco uhodil do hlavy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17325
6.5.16 11:24

Nenechávala bych dítě v takovém lehátku samotné. Já v tom jenom krmím a jsem u dítěte. I tak se mi jednou (naštěstí bezpečně) převrátilo i s lehátkem :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25449
6.5.16 12:33

Co budeš dělat, až si začne stoupat, chodit a padat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17325
6.5.16 13:00

Obecně nemám ráda „odkládání“ dítěte do lehátka, aby si tam „pohrálo“ apod. Používám jen na krmení, jinak deka, cestovní postýlka či ohrádka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26467
6.5.16 21:21

Nechápu dávání 8 měsíčního dítěte do lehátka, navíc bez dozoru. V tomhle věku už mi děti dávno lezly, nějaké lehátko by je teda fakt nezaujalo a neuspokojilo. V herně jsem v tom měla na pohoupání dceru v šesti měsících a jelikož se z něho snažila statečně zdrhnout, pás nepás, tak šla v rámci vlastní bezpečnosti z lehátka. Pro aktivní děti mi to nepřijde ani bezpečné, ani zdravé.
Nicméně myslím, že tvojí dcerce nic nebude. Počkej, až si omlátí 3× během pěti minut hlavu při podlézání židle nebo konferenčního stolku. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat