Výlet, nechám děti doma, panika

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
203
2.7.22 20:35

Výlet, nechám děti doma, panika

Dobrý den, taková hloupá otázka, máme jet s přítelem a bratrem a jeho ženou na výlet děti nechávám doma své mamce, otázka zní zažili jste někdy úzkost z toho že jedete od dětí, co když budu mít autonehodu je to 200 km večer se máme vrátit ale já strašně panikarit chce se mi pořád brečet vůbec to nechápu. Že nejsem jediná. 🙄 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41419
2.7.22 20:41
@Lucie241 píše:
Dobrý den, taková hloupá otázka, máme jet s přítelem a bratrem a jeho ženou na výlet děti nechávám doma své mamce, otázka zní zažili jste někdy úzkost z toho že jedete od dětí, co když budu mít autonehodu je to 200 km večer se máme vrátit ale já strašně panikarit chce se mi pořád brečet vůbec to nechápu. Že nejsem jediná. 🙄 🤣

srazit auto tě může i když půjdeš z práce a děti budou třeba ve školce, škole. I kdyby se něco stalo a vy se vrátili třeba až druhý den, děti jsou s babičkou, ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60002
2.7.22 20:43

To víš, že jo. Taková ta úzkost je, přestože jsou velcí. Pořád jsou to naše děti, přestože rostou a dospívají.
Ale musíš to překonat. To by totiž člověk nemohl ani do obchodu nebo do práce, na služebku. Mysli pozitivně. Je důležité myslet pozitivně. Děti si budou užívat s babičkou. Vy si užijte maximálně výlet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
2.7.22 20:44

@vokishka jenže malinký je teprve půl roku a druhý dva… Já vím že se může stát to co říkáš 😔a tohle mi přijde jako bych šla tomu naproti. Já vůbec nechapu kde se to ve mě vzalo. Ano budou s babičkou ono je to s babičkou složitější. Jsem ráda že je pohlída je to skvělá babička ale dal už víc bych nechtěla jestli chápeš… No sme prostě na hlavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1962
2.7.22 20:45

No normální to úplně není..to je separační uzkozt ne?
Pravda taky jsem byla nervózní když jsem nechávala malou poprvé u rodičů když ji bylo asi 5 měsíců a chtěli ji na celý den (nekojila jsem) že si s ní užijí a já si aspoň třeba doma udělám velký úklid apod..ale že bych si představovala že mě srazí auto a brečela kvůli tomu to fakt ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
2.7.22 20:46

@Kelsey ja vím máš pravdu, říkám si to pokazdy to bude dobrý co blaznis a pak mě to zase popadne jediný na co se těším je až přijedu domů a budu to mít za sebou. 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41419
2.7.22 20:46
@Lucie241 píše:
@vokishka jenže malinký je teprve půl roku a druhý dva… Já vím že se může stát to co říkáš 😔a tohle mi přijde jako bych šla tomu naproti. Já vůbec nechapu kde se to ve mě vzalo. Ano budou s babičkou ono je to s babičkou složitější. Jsem ráda že je pohlída je to skvělá babička ale dal už víc bych nechtěla jestli chápeš… No sme prostě na hlavu

tak to jsi snad věděla předem, ne, tak jsi neměla na žádný výlet kývnout. Jinak vnoučkovi je osm měsíců a už jsme ho měli 2× na noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
2.7.22 20:48

@Vladusxx když to takhle napíšeš zni to dost bláznivé 😅. Já sem i celkové divná skrz hlídání moc to od nikoho nechci sem asi fakt na hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
2.7.22 20:50

@vokishka jenže já sem tohle neměla vůbec když sme to domlouvali. Až teď jak se to začalo blížit. Já sem tyhle dvě děti ještě nikde přes noc neměla ale hlídá mamka často u mě když někam jdeme ale je to vždy jen ve vsi. Znám i liší co od 2 měsíců nechali miminko své máme přes noc když nekojili ale já sem prostě asi divna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21141
2.7.22 20:51

Nepřijdeš mi normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7550
2.7.22 20:53

@Lucie241 u 6 měs. mimina mi to nepřijde nic divného. A 200 km je prostě daleko.
Dala bych tomu čas, až ten váš uzraje necháš tomu volný průběh a ono to půjde, věkem.
Synovi je 15 mes. a u žádné babičky nespal ani v plánu to není. Přes to mám několik dospělých deti, které zvládají normálně cestovat i více než 200 km :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
2.7.22 20:53

@Bubla Bůčková díky za upřímnost hádat se nebudu taky mi to přijde divny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
2.7.22 20:56

@kocourGarfield mě právě spíš přijde že čím sme starší tím jsem hroznejsi 😅 ale děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7550
2.7.22 20:58

@Lucie241 já bych 6 měs. mimino na dýl ( 200 km není za rohem a na chvíli) nedala. Přes to dokázu vychovat samostatné děti ( vyzkoušeno) a divná si fakt nepřipadám :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1895
2.7.22 20:59
@Lucie241 píše:
@vokishka jenže malinký je teprve půl roku a druhý dva… Já vím že se může stát to co říkáš 😔a tohle mi přijde jako bych šla tomu naproti. Já vůbec nechapu kde se to ve mě vzalo. Ano budou s babičkou ono je to s babičkou složitější. Jsem ráda že je pohlída je to skvělá babička ale dal už víc bych nechtěla jestli chápeš… No sme prostě na hlavu

No tak nikam nejezdi, já bych teda od půlroční ho na výlet tak daleko nejela..
Kór když píšeš že je to s babičkou složitější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat