Vynechání menstruace. Stres?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.10.21 10:48

Vynechání menstruace. Stres?

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu nebo mě spíše uklidnit.
Vynechala mi menstruace už 14 dní a mám bílý hustý výtok. Pohlavní styk jsem měla pouze chráněný (kondom) a s partnerem jsme si vždy dávali pozor. Ani si nejsme vědomi že by prasknul nebo se nějak poškodil. Pro jistotu jsem si dělala 2 testy a oba negativní.
Procházím docela stresovym obdobím a nejedla jsem dvakrát pravidelně (někdy za den nic moc). Nastoupila jsem na novou vysokou školu, proto takové stresy.
Má a tím někdo zkušenost? Prokázal by test už to těhotenství? Děkuji předem za odpověď.
V pondělí zavolám doktorce, ale mám z toho stres.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2458
30.10.21 10:55

Může to mít milion příčin, však si přečti ty diskuze tady, může to být ten stres, může to být „jen“ cysta, ale taky něco mnohem horšího. Hlavně neplaš, doktorce zavolej, řekni o co jde, objednej se. Pak uvidíš. Držím palce, at´ to nic není ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4554
30.10.21 10:59

A ty testy sis dělala kdy?
Jakou máš váhu, výšku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 11:06

@Whitedog
Dělala jsem si včera večer a dnes ráno
Měřím 159 a vážím 54

• Citovat
  • Nahlásit
4554
30.10.21 11:12
@Anonymní píše:
@Whitedog
Dělala jsem si včera večer a dnes ráno
Měřím 159 a vážím 54

V tom případě to podvýživou není a těhotenství by to také být nemuselo. Někdy se to prostě stane jen tak bez příčiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 11:15

@Whitedog
To ano, ale zhubla jsem a jedla jsem dost nepravidelně. Do toho ten stres a tohle mě stresuje ještě více..

• Citovat
  • Nahlásit
2434
30.10.21 11:15

Někdy se prostě stane, já jeden měsíc neměla a pak následovala zase pravidelná, podle doktora normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat