Výtok u mojí holčičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 20:18
Vytok u moji holcicky

Moje dcerka 5 let. Má cca 4 ty den slaby zluty vytok. Delam ji sedave koupele v hymermanganu, rekla bych, ze je to lepsi, ale stejne ma obcas maly zluty flicek na kalhotkach. Rymu nema, nekasle. Nepali ji pipka ani nesvedi. Ve skolce nechodi curat. Rano se vycura doma v pul 7 a pak az odpoledne doma ve 14 hod. Napadlo me, ze by to mohlo byt tim??? Sla jsem s ni k pediatrovi, kontrola moci, vse v poradku. Rekl nasadit probiotika, omezit cukr a sedave koupele v hypermanganu. Ale ja nevim. Nemela bych s ni jit na gyndu? Kdyz ona je takova poserka, nechci, aby mela trauma. Jsem z toho nestastna. A kdyz na gyndu tak ke sve gyndarce? V okoli zadnou detskou gyndu nemame.

Reakce:
vertunka
Závislačka 4814 příspěvků 03.01.19 20:20

No tvoje gyndařka s ní nic neudělá. Musíš k dětský, když už.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15787 příspěvků 03.01.19 20:22
@Anonymní píše:
Moje dcerka 5 let. Má cca 4 ty den slaby zluty vytok. Delam ji sedave koupele v hymermanganu, rekla bych, ze je to lepsi, ale stejne ma obcas maly zluty flicek na kalhotkach. Rymu nema, nekasle. Nepali ji pipka ani nesvedi. Ve skolce nechodi curat. Rano se vycura doma v pul 7 a pak az odpoledne doma ve 14 hod. Napadlo me, ze by to mohlo byt tim??? Sla jsem s ni k pediatrovi, kontrola moci, vse v poradku. Rekl nasadit probiotika, omezit cukr a sedave koupele v hypermanganu. Ale ja nevim. Nemela bych s ni jit na gyndu? Kdyz ona je takova poserka, nechci, aby mela trauma. Jsem z toho nestastna. A kdyz na gyndu tak ke sve gyndarce? V okoli zadnou detskou gyndu nemame.

Nemá tam jednoduše zaschlou trochu moči, pokud se často přes den vyčurá někde venku nebo tak a nemůže se utřít? Naše malá taky měla žlutavý výtok, na gyndě též vše ok, ale ona u toho měla i rýmu..můj závěr, prostě „smrkala i spodem“. Pak to samo zmizelo.

alisekR
Kelišová 5473 příspěvků 03.01.19 20:25
@Anonymní píše:

Na podzim jsme řešili to samé u sedmileté. Já tedy vzala Femigel a lehce jsem ji ho vmackla na kraj poševního vchodu. Taky jsem se děsila jít s ní na gyndu, hrozně se bojí doktorů. Koupele z Hypermanganu nám taky radila dětská, ale efekt nic moc. Až ten Femigel pomohl.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15787 příspěvků 03.01.19 20:28

Jo jinak na gyn. potíže je ideální kombinace přírodních produktů Femishea a Candisan od Hadka (k sehnání přes net). Femishea je vaginální krém, Candisan éter. olej vysoké kvality. Do kelímku s Femisheou nakapu pár kapek Candisanu, dám to do lednice a pak vždy odeberu jenom kousek a zavedu. Takhle jsem sobě tedy vyléčila mykózu i bakter. infekci. Není důvod, aby se to nemohlo i u dětí..akorát teda při zavádění pozor, spíš by možná i stačilo jen na okraj (?)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 20:31

@alisekR Ja ho taky zkusim. Uskodit ji s tim nemuzu,ne? Moje mala je posera az strasny.Nenecha se od doktora ani poslechnout natoz tohle vysetreni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 20:33

@Evulina dekuju urcite zkusim..

alisekR
Kelišová 5473 příspěvků 03.01.19 20:37
@Anonymní píše:
@alisekR Ja ho taky zkusim. Uskodit ji s tim nemuzu,ne? Moje mala je posera az strasny.Nenecha se od doktora ani poslechnout natoz tohle vysetreni.

Ne nic se nestane. Jen tedy spíš zmáčknout tu tubičku u vchodu a ono jí to tam natece. Ten aplikátor je malinký. Ono totiž prej na gyndě jim dávají nějaký dělaný čípky a stejně je musíš zavést. Takže ten Femigel je dobrý řešení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 20:52

@alisekR moc dekuju za radu !

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >