Vyvrcholení a HA

Anonymní
25.3.20 21:42

Vyvrcholení a HA

Ahoj holky, je mi 17 let, mam pritele pul roku, ale mam trochu obtize :? mam hormonální antikoncepci a je mi cely proces sexu prijemny, jen na meho pritele vyvrcholení.. hrozně mi vadí jak ho vyndá a ze mě sperma teče a i když to utírám a jdu a tím na záchod tak stejně po nějaké dobe sperma ze mě stejně vyteče a je to nepříjemné. Samozřejmě že si dávám sprchu, ale někdy v noci na sprchu prostě už nemám náladu. Nevíte co mám dělat? Co děláte vy? Prosím o rady :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25.3.20 21:54

Používej i kondom

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10738
25.3.20 21:55

Gravitace, co s tím chces dělat? Kondom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 21:58

@lleennttiillkkaa právě, říkala jsem to příteli, a prý mám ještě hledat způsob, ale jinak to respektuje :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
5073
25.3.20 22:04

No tak ať ho před tím vytáhne a neudělá se do tebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15083
25.3.20 22:19

Bud kondom nebo at to da mimo tebe no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 22:28

Ahoj, to znám..
Hele, chlapi to maji radi.. proste udelat se primo do tebe a parada.. Oni si uzijou…
Nechappu, ze z nas to jeste 3hod vytika a neni to pro nas uplny konfort… Mam kamose, ktery mi u pivka rika, jo ta baba je super.. bere antinu a muzu se do ni udelat.. Vubec mu ale nejde o tebe… Ale pokud to je normal chlap.. rekni mu jak to je a ze bys radsi kdyby se udelal mimo nebo do kondomu a jak říkám, pokud je rozumny, pochopi to… Pokud neni, jde mu jen o sebesameho to a ver mi, pak je lepsi se na takoveho vykaslat

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.3.20 22:33
@Anonymní píše:
Ahoj, to znám..
Hele, chlapi to maji radi.. proste udelat se primo do tebe a parada.. Oni si uzijou…
Nechappu, ze z nas to jeste 3hod vytika a neni to pro nas uplny konfort… Mam kamose, ktery mi u pivka rika, jo ta baba je super.. bere antinu a muzu se do ni udelat.. Vubec mu ale nejde o tebe… Ale pokud to je normal chlap.. rekni mu jak to je a ze bys radsi kdyby se udelal mimo nebo do kondomu a jak říkám, pokud je rozumny, pochopi to… Pokud neni, jde mu jen o sebesameho to a ver mi, pak je lepsi se na takoveho vykaslat

Vím právě, že to muži mají rádi a chtěla jsem aby můj přítel věděl že se snažím mu udělat co největší radost. A máš samozřejmě pravdu, už jsem mu to i dneska říkala, že mi to moc nevyhovuje a netvářil se no a moc na to neříkal. Prášky vysazovat nebudu, ale asi se vrátíme zpět ke kondomům. Děkuji. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.3.20 07:45

Tak meli byste se domluvit…
Pokud to je dobry kluk, pochopi to..
Me treba prvni pritel v 17-18 vylozene donutil brát anikoncepci, ze mu to s kondomem neni pohodlne, jinak ze me nechce.. Byl to muj prvni kluk… Ja jsem ho nechtela stratit, zacala jsem HA brat :zed:.. Nakonec vztah stejne nevydrzel, po pul roce rozchod.. :? Ted se tlucu do hlavy, ale tehdy jsem myslela jinak… Presne pul roku brani HA mi trvalo, nez se mi vyrovnaly hormony… Doktorka mi rekla, at ji jeste necham nasazenou, ze v tu dobu kdy uz vse bylo ok, tak budu mit zas po vysazeni rozhazene hormony… PARADA!

Pak jsem začala chodit s jinym a ten mi sam rekl, at antinu přestanu brát, ze je to svinstvo a chce at jsem zdravá a budeme spat s kondomem.

Závěr za mě: Spravny kluk je ten, ktery nemysli jen na sebe, ale predevsim chce at se to libi i tobe a myslí pritom na tvé zdraví. Chlapi, kteří ti reknou neco jako tomu bylo u meho prvniho přítele vážně nejsou „ti praví“ (jde jim jen o sex a sebe, vubec ne o tebe) a s takovými si ani nezačínej… I podle tohoto poznas charakter… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
10881
26.3.20 08:08

Kondom nebo ať ho před tím vytáhne :nevim: A žádný, že se na to moc netváří, bych chtěla vidět jeho na tvým místě :roll: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2345
26.3.20 08:13

Tak jestli budete používat kondomy, tak bych k tomu přidala nějakej spermicid pro jistotu a na HA bych se úplně vykaslala. Proč do sebe cpát HA když ti primárně neslouží k tomu k čemu má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 11:32
@Anonymní píše:
Tak meli byste se domluvit…
Pokud to je dobry kluk, pochopi to..
Me treba prvni pritel v 17-18 vylozene donutil brát anikoncepci, ze mu to s kondomem neni pohodlne, jinak ze me nechce.. Byl to muj prvni kluk… Ja jsem ho nechtela stratit, zacala jsem HA brat :zed:.. Nakonec vztah stejne nevydrzel, po pul roce rozchod.. :? Ted se tlucu do hlavy, ale tehdy jsem myslela jinak… Presne pul roku brani HA mi trvalo, nez se mi vyrovnaly hormony… Doktorka mi rekla, at ji jeste necham nasazenou, ze v tu dobu kdy uz vse bylo ok, tak budu mit zas po vysazeni rozhazene hormony… PARADA!

Pak jsem začala chodit s jinym a ten mi sam rekl, at antinu přestanu brát, ze je to svinstvo a chce at jsem zdravá a budeme spat s kondomem.

Závěr za mě: Spravny kluk je ten, ktery nemysli jen na sebe, ale predevsim chce at se to libi i tobe a myslí pritom na tvé zdraví. Chlapi, kteří ti reknou neco jako tomu bylo u meho prvniho přítele vážně nejsou „ti praví“ (jde jim jen o sex a sebe, vubec ne o tebe) a s takovými si ani nezačínej… I podle tohoto poznas charakter… :hug:

Děkuju. Bojím se vysazování, hodně, mám ji teprve druhý měsíc..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama