Zánět pochvy dcera 12 let

Anonymní
4.7.20 11:03

Zánět pochvy dcera 12 let

Dobrý den. Dcera si ve středu stěžovala na bolest pochvy. Mela ji zarudlou. Mazala si ji sudokremem a ve čtvrtek a pátek si nestěžovala. Dnes opět zhoršení prý až včera večer se ji to zhoršilo. Vím měla jsem s ní jit v pátek k lékaři ale když jsem se ptala tak prý dobrý. Nemáte někdo zkušenosti čím mazat ať vydrží do úterý.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1284
4.7.20 11:09

Tak ji kup canesten.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.20 11:10

Je přímo pro holky mycí intimní gel, zatím bych ji nechala si to mít tím a pak si počkala po víkendu co řekne doktorka. Jinak zkus ještě bepanthen krém na opruzeniny ten skvěle zabírá. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
1381
4.7.20 11:11

Zkus jí koupit Clotrimazol :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.20 11:19

Zkusíme lactacyd a ten clotrimazol. Jsem naštvaná na sebe ze jsme včera nesli. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
3179
4.7.20 11:39

Určitě ten clotrimazol nebo canesten mast. Bepanthen bych na to nedávala, opruzenina to určitě nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3179
4.7.20 11:40

Jinak rychlá úleva - bílý jogurt nebo tvaroh z lednice, pokud pomůžou ty masticky, k lékaři nemusíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30509
4.7.20 12:09

Tak kdyby bylo nejhůř, gynekologie v nemocnici funguje i jako pohotovost. U tak mladé holky bych neriskovala zánět dělohy nebo vaječníků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1302
4.7.20 13:17
@Anonymní píše:
Dobrý den. Dcera si ve středu stěžovala na bolest pochvy. Mela ji zarudlou. Mazala si ji sudokremem a ve čtvrtek a pátek si nestěžovala. Dnes opět zhoršení prý až včera večer se ji to zhoršilo. Vím měla jsem s ní jit v pátek k lékaři ale když jsem se ptala tak prý dobrý. Nemáte někdo zkušenosti čím mazat ať vydrží do úterý.

Záleží, jestli už menstruuje nebo ne. Jestli ano, tak je kvasinka pravděpodobná a pomůže Clotrimazol. Pokud u ní ještě není MS, tak je pravděpodobnější infekce bakteriální a na tonjsou třeba ATB. Má nějaký výtok? Jiné potíže (horečku atd). A jak je na tom s hygienou nebyla třeba spát pod stanem, tábor?

Edit nějak se mi to rozhodilo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
4.7.20 16:42

Neophytiol, doporučila detska mudr na palici pipinku a dceři zabírá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 21:48

@Sue2008 ještě menstruaci nemá. Nakonec jsme zavedli lepší hygienu. Nakonec ji zabral po zvážení bepanthen plus. Dle mě už se tělo chystá právě na ms a jak se koupala v bazénu a nesundavala plavky tak se ji to zaparilo.

Právě jsem nevěděla čím mazat. A dle toho mi vyšel nejlíp ten bepanthen ale plus.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama