Zase testuju

21
25.2.16 11:35

Zase testuju

:mavam: Zdravím maminky či budoucí maminky :mavam: jsem tu zase po 2,5 letech kdy se nám narodila naše první holčička, tet se už 3 měsic snažíme o druhého mrňouska (prý proto že s emi nechce do práce :lol: :lol: )jako asi každá nedočkava snažilka každý měsic testuju už před MS :zed: nakonec vždy mrcha dorazila, tet sem si řikala že tento měsic neudělam ani jeden test před ms, ale zase jsem to nevydržela a koupila test v tescu pepino (podotýkám že do ms zbýva 5 dní) :zed: foto testu přikládám, mám z něj docela rozpoluplné pocity, ono na te fotce je to takové nijaké, ale aspoň zkusim (člověk přece jen vždycky potřebuje naději :roll: :) ) tam kde ma byt druhá čárka je takový naružověly flek a na jinem mistě (kde čarka byt vubec nemá) je krásná čerka :D SNAD MĚ CHÁPETE :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3195
25.2.16 11:39

Spíš to vypadá na vadný test.. zkus za tech 5 dní udělat nový :-) držím palce :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mylolite
25.2.16 11:42

Já to na prvním vidím :)

• Nahlásit
  • Citovat
21
25.2.16 11:59

Ja kolikkrat,,duchy´´ chtěla vidět :-D ale tenhle test je fakt zajimavý. zkusim si počkat na tu mršinu :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
25.2.16 12:54

Mozna se to nekomu libit nebude, ale jsem zastancem testu az po vynechane MS…behem MS se totiz muze cokoliv stat, ale tim nechci strasit :) Udelej za 5 dni a uvidis :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.16 13:39

No je to takové 50:50. Fakt zkus počkat aspoň těch 5 dní, i když vím že je to strašně dlouhá doba. Já sama mám teď zpoždění 3 dny a Dr. Max test byl 22.2 negat. Dnes jsem si koupila Clearblue digital tak zítra ráno testnu. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
27.2.16 10:37

@Adrianne1108 jak jsi dopadla?:-)) ja nedočkavec dneska koupila zas test tak ho chci testnout ještě dnes :zed: ja to prostě nevydržím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.16 13:24

@lucka0103 ja mam test doma ale snazim se vydrzet do zitra :D tak snad to vydrzim a zitra uz pujde neco videt :) :mavam: potom napis jak si dopadla a drzim palecky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
28.2.16 11:05

Tak hlásím že z toho asi zas nic nebude :roll: test dnes ráno negativní :,( za 2 dny MS a už to tak nějak citim že ta mrcha zas dorazu:( sklamání obrovské

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
28.2.16 11:26

Tet jsem si poprvé v životě měřila bazální teplotu ale Ne těsně po probuzeni ale tet(vstavala jsem asi v 8) a naměřila jsem 37,2 :think: tak nevim zda je to před ms normální nebo mam aspon procento naděje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama