Zase ty hemeroidy

Anonymní
1.11.19 13:08

Zase ty hemeroidy

Zdravím všechny spolutrpitele hemeroidu. Ja se s nemi potykam po celou dobu vsech mych tehul, ale nikdy mi nedelaly velké potíže až do teď. Udelala se mi zrejme tromboza vnejsiho hemeroidu dneska jsem to ve sprse ohlizela trosku jsem to zmackla a to prasklo vyteklo trochu krve a vypadla malinka krevni srazenina…a tak se ptam je to v poradku? bude stacit zamazavat mastickama nebo resit? dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
10264
1.11.19 13:19

Čím rychleji to budeš řešit, tím kratší dobu to bude otravovat. Je to trošku nedůstojné, ale prostě zajdi k lékaři.

A začni užívat hesperidin s diosiminem (ať už na předpis coby detralex nebo jako doplněk v lékárnách, cena vyjde podobně) v rámci hemeroidového protokolu - je to popsané v příbalovém letáku a pak ber udržovací dávku.

Jsou to bioflavonid z kůry hořkého pomeranče, může se to v těhotenství i během kojení a dělá to vlastně jen dobro - kromě pevnosti cévnícch stěn to taky dobře reguluje krevní tuky a cukry.

Podložené info tady

https://examine.com/…/hesperidin/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.11.19 13:22

@Ou Děkuji určitě hned skocim do lekarny jen me trochu zarazilo to prasknuti ale nepopiram uleva obrovska

• Nahlásit
  • Citovat
3189
1.11.19 13:45

Nech si napsat Detralex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1011
1.11.19 14:04

To je dobře že praskl, já měla 2 vnitřní, a bolelo to jak čert, dostala jsem detralex, ale týden trvalo než se trochu vstřebali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.11.19 14:06

@mamule42 fakt je to dobře? ted me to trosku boli ale to je asi normalni kdyz tam je ta trhlina a obcas to trochu zakrvaci. Dnes uz dr nestihnu myslis ze mi to predepise jak zavolam nebo budu muset osobne k dr?

• Nahlásit
  • Citovat
1011
1.11.19 14:16

Neboj, kup si mastičku v lékarně na zatažení praskliny, to se zahojí, a v pondělí si v klidu zajdi k doktorovi, pokud by tě to bolelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.11.19 14:22

@mamule42 děkuji za uklidnění a máš s nejakou konkretni zkusenosti? kterou mam koupit?

• Nahlásit
  • Citovat
1011
1.11.19 14:34

Já si koupila prokto glivenol, dubovou kůru sice to po namazání pálí, ale dobře zatahuje, v lékárně nekupuj nic drahýho, budou se ti snažit prodat to nejdražší, mě doktor řekl že mastičky jsou si dost podobné v účinnosti, tak nemám za to zbytečně utrácet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.11.19 14:50

@mamule42 super za chvíli pojedu dekuji moc jsi zlatá

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie