Zázraky, dějí se?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6.12.21 18:28

Zázraky, dějí se?

Zdravím všechny, zakládám téma trochu na odlehčení. V době kdy se řěší neustále jen covid..Věříte na zázraky? Stal se Vám nějaký? Pojďte si přátelsky popovídat :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6.12.21 18:42

Věřila jsem na zázrak do poslední chvíle ale bohužel se nestal :,( ale někdy se určitě stávají, věřím stále :andel: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14607
6.12.21 18:48

Moje dcera se narodila a važila 760g, je jí 9 let a je zdravá..co jiný by to bylo než zázrak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.12.21 18:52

@Králičice Moc krásný příklad, mnoho spokojených dní Vám i dceři :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.12.21 18:54

@Mandarinka Citronová Mrzí mě, že se u Vás zázrak nekonal, ať již šlo o cokoliv :srdce:. Ano také v ně stále věřím, o to více v této náročné době

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1671
6.12.21 19:17

Na zázraky věřím. Věřím, že Bůh je všemohoucí a dějí se z Jeho vůle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67424
6.12.21 19:44

@Králičice smankote,to už je tak dlouho? Pamatuji si z diskuzí, když se narodila :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14607
6.12.21 20:11

@martina.se - jo, dnes je to 9 let, co umrel chlapecek..Ale mozna on ji dal tu silu..A ja furt zevlim na emiminu :lol:

Jinak ja vidim zazaky vsude..
Treba i v tom, ze me manzel miluje ( kdyz ctu mistni diskuze, tak to zazrak je), ze piju dobry caj..A to se nepovazuju za „slunickarku“ nebo verici osobu - dnes jsem nadavala jak dlazdic :oops:, ale kazdy vecer si snazim pripomenout, ze by mohlo byt hur.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.12.21 20:53

@Králičice Krásně napsané, ano také to tak vnímám. Každé probuzení je vlastně také zázrak, někdo jiný už tu šanci neměl. I když je člověku někdy smutno, snžím se připomínat si, za co můžu být vděčná právě teď :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
902
6.12.21 22:03

Ja povazuju za zazrak kazdy zdravy narozeny miminko. Jako mlada jsem to tak nevnimala a brala automaticky, ale ve veku 30+, kdyz uz clovek vi, co vse se muze pokazit…je to neuveritelnej zazrak!

Plus tedy muj osobni zazrak je, ze po obdobi temna, kdy jsem myslela, ze uz snad nikdy nebude dobre a nikdy nebudu stastna a po vsech udalostech detstvi/dospivani/mladi, jsem stastna. Kazdy den a kazdy den si to uvedomuju (i kdyz nikdy neni vse zalite sluncem). A i pres svoje zkusenosti netrpim depresemi a zustavam optimista. Takze to je taky zazrak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
616
6.12.21 22:07

@Yasmina21 ano, Bible je plná zázraků.. :srdce: Kristus jich na zemi vykonal mnoho.

Možná v tomhle čase, kdy si připomínáme Jeho narození by bylo fajn se nad tím zamyslet a třeba si i něco v Bibli přečíst.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1671
6.12.21 22:53
@marlenka216 píše:
@Yasmina21 ano, Bible je plná zázraků.. :srdce: Kristus jich na zemi vykonal mnoho.Možná v tomhle čase, kdy si připomínáme Jeho narození by bylo fajn se nad tím zamyslet a třeba si i něco v Bibli přečíst.. :)

Ano, Ježíš a Muhammad (Mír a požehnání s nimi.) vykonali mnoho zázraků s pomocí Boží. Doporučuji přečíst i poslední Boží zjevení, Svatý Korán.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3962
6.12.21 23:03

Zázraky se dějí, ale ne, když chceme my. A někdy je i zázrak, když se naopak nic neděje ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14607
7.12.21 04:38

@Magical-eyes -tohle mě za mě možná ta největší pravda… :hug: Vždyť kolik lidí si přeje klidné svátky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
7.12.21 08:01

Já na božské zázraky nevěřím. Věřím ale na božství v lidech samotných. Na jejich ochotu, empatii, odhodlání, čestnost, věrnost, sílu aj. Děti mají v sobě tu sílu hned od počátku a pak záleží na rodičích a okolí, co jim předávají dál. Zázrak je už to, že tu jsme a že máme děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat