Zkušenosti se zn. Pidilidi

175
11.11.19 18:11

Zkušenosti se zn. Pidilidi

Máte někdo zkušenosti s oblečením zn. Pidilidi? Chtěla bych dceři objednat zimní budu a oteplováky, ale nějak mi nesedí ty jejich velikosti. V obchodě kupujeme 116 nebo 122, ale u nich mi tyhle velikosti vycházejí strašně velké. Dcera má 5,5 roku. Kupujete od nich a sedí vám bežné velikosti? Případně by mě zajímalo, jestli je to jejich zimní oblečení opravdu teplé? Děkuji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1268
11.11.19 18:18

@ajmy dcera od nich měla loni zimní bundu a byla super. Krásně teplá. Velikost normálně odpovídala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30965
11.11.19 18:23

Teple je ale přijde mi taky trosku menší. O jedno číslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1876
11.11.19 18:31

My to s velikostmi měli přesně naopak - v jiných obchodech odpovídá např. velikost 110 spíše 114, ale zde byla menší, krátké rukávy apod. Takže bundičku jsme nebrali. Ale co vím, když se velikost trefí, tak ej s oblečením spokojenost - teplé, příjemné, vizuálně hezké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
11.11.19 18:44

Za me super, hlavne kombinezky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1216
11.11.19 18:53

Měli jsme bundy a kombinézky a oboje mi přišlo velikostně menší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
11.11.19 19:12

Měli jsme jen boty- gumáky a kotníkové celoroční- oboje děs.. U celoroček praskla po pár nošeních podrážka- reklamace pochopitelně zamítnuta a gumáky popraskaly zase v části lýtka a holeně- tam naštěstí aspoň vráceny peníze.. Takže za mě kvalita bot otřesná.. Oblečení už nemám ani odvahu zkoušet..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198

Malá má teda jen dvě mikiny a velikostne odpovídají bych řekla. Malá má 16mesicu ale je drobek. Nosí teď velikost 9-12mesicu a je jí to dobře trošku delší rukávy má. Mamka mě koupila taky mikcu je to velikost 12-18mesicu, ale moji malé je fakt hodně veliká :lol:. Sestra má od nich overal a velikostne taky seděl. Tak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8927

Kombinézy boží, zimní bundy teplounké. Ale 2× za sebou se mi stalo, že se velmi brzy rozbil zip. Náhoda?? Jen, že mě nakrklo vysmahnout za bundu tisícovku a pak hned záhy 300 za výměnu zipu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1213
11.11.19 19:21

Dcera má softshellku bundu a synátor vestu - jejich číslování bylo o jedno číslo menší, než jaké děti aktuálně měly. Jinak tu vestu měl synátor chvíli a opravdu brzy se rozbil zip, jak už někdo psal výše. Dcera má problém u bundy, že snad už utrhla všechny jezdce u zipu…Jinak vzhledově je opravdu krásná a nosí jí už dva roky dost často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
11.11.19 19:25

U nas zipy vydrzely vsechny.Jen u jednoho chlupateho-hodne- venkovniho overalu byl zip drobnejsi a sekal se do tech chlupu, coz me vytacelo, ale jak jsem psala, u zbytku vse ok. Jejich moda se mi moc libi, kvalita taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
11.11.19 19:31

Děkuji za odpovědi. Tak jsem z toho stejně jelen. Někdo píšete, že je velikost větší, někdo menší 😀 Zkusím objednat tu větší a uvidíme. Kdyžtak vrátím nebo nechám na příští rok 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat