REKLAMNÍ FORMÁT

Kulinářské studio

Představte své výrobky přímo v kuchyni a ukažte uživatelkám eMimina, že připravené dobroty patří i na jejich stůl.

Jak vypadá kulinářské studio

Šéfkuchař připraví recepty z vašeho výrobku spolu s 5-10 blogerkami, které jsou atraktivní pro vaši cílovou skupinu. Ze společného vaření získáváte jejich instastories a posty na sociálních sítí, profesionální fotografie výrobku z přirozeného prostředí, vložené recepty (včetně výrobku mezi ingrediencemi) a redakční článek na eMiminu (bez označení „komerční sdělení“). Reklamní formát je možné po dohodě kombinovat s videorecenzí.

Jak funguje kulinářské studio

eMimino zajišťuje komunikaci se šéfkuchařem a blogerkami, kontrolu obsahu na sociálních sítích z blogerského vaření, profesionální nafocení výrobku, přípravu redakčního článku a vložení originálních receptů.

Výsledky videorecenze

S velikostí odměny roste také čtenost článků. V případě hodnotnějších darů pro první výherce dosahuje formát čtenosti:

Počet zobrazení: až 5 000

Co přinese vaší značce?

Kampaň bez starostí

Veškerou komunikaci a technické provedení obstará redakce eMimina. Recepty i fotografie jsou pak volně k použití pro vaši značku.

Atraktivní gastrozážitek

Maminky získají jasnou inspiraci, jak váš výrobek použít v několika možných variantách. Snadno ho pak přidají do svého nákupního košíku.

Dosah na sociálních sítích

Každá blogerka sdílí průběh akce mezi své followery a píše o něm report na svůj profil. O výrobku komunikuje citlivě a osobně.
O všechny vaše dotazy se postará:
Zuzana Vacková Zuzana Vacková
Lucie Králová Lucie Králová