REKLAMNÍ FORMÁT

Poradna pro uživatele

Poradny jsou ideálním místem, kde se potřeby uživatelek protnou s vaším tématem. Existující odpovědi skvěle podporují SEO a mají velmi malou míru okamžitého opuštění. Uživatelky mohou kromě čtení zadat vlastní dotaz (měsíčně přichází cca 100 dotazů do všech poraden).

Jak poradna funguje?

Postup je jednoduchý, stačí domluvit odborníka, který bude na dotazy v poradně odpovídat, a to ideálně v intervalu do 3 až 4 pracovních dní. Jeho odpověď pošleme tazatelce přímo do e-mailu. Dotaz s odpovědí se také zobrazí veřejně na webu. Dotazy uživatelek zodpovídají odborníci (např. lékaři centra asistované reprodukce, laktační poradkyně, odborník na autosedačky). Jedná se o dlouhodobou spolupráci, kterou doporučujeme minimálně na dobu 3 měsíců a déle, abychom dali čtenářům dostatek času novou poradnu zpozorovat a začít pokládat své dotazy.

Výsledky poradny

Záleží na odbornosti a tématu poradny. V některých přibývá až 10 dotazů měsíčně. Doporučujeme formát podpořit na našem Facebooku nebo v newsletteru.

Co přinese vaší značce?

Posílení důvěryhodnosti

Nabízíte uživatelkám hodnotnou radu, za kterou neplatí. Posilujete tak svou pozici odborníka na trhu.

Přímá komunikace s uživatelem

Uživatelka není pasivní příjemce, okamžitě se dostáváte do kontaktu. Z kladených otázek zjistíte, jaké jsou nejčastější potřeby vašich zákazníků.

Zlepšení pozice ve vyhledávačích

Zodpovězenou otázku publikujeme veřejně, takže je dostupná vyhledávačům. Dotazy s odpověďmi zůstávají na eMimino.cz i po skončení spolupráce.
O všechny vaše dotazy se postarají:
Jiřina Navrátilová Jiřina Navrátilová
Zuzana Vacková Zuzana Vacková
Lucie Králová Lucie Králová