REKLAMNÍ FORMÁT

Soutěž

Soutěž je velmi oblíbená forma spolupráce, kterou uživatelky vyhledávají a sdílí mezi sebou. Formát je podpořen na home page eMimino.cz. Doporučujeme jednorázově i jako součást celoroční kampaně.

Jak vypadá soutěž

Soutěž se ukazuje na home page eMimino.cz po dobu jednoho týdne. Kampaň je vidět v sekci Deníčky (zahrnuje i velmi oblíbené blogy uživatelek), a to v záložce Soutěže. Zde je veřejně dohledatelná i po skončení kampaně.

Electrolux

Electrolux

Fast ČR

Fast ČR

Fisher Price

Fisher Price

Ababu

Ababu

Jak funguje soutěž?

Uživatelky můžete odkázat na svůj web, kde zjistí správnou odpověď. Registrovaní uživatelé na otázku odpovídají například možnostmi ABC, formou komentáře pod příspěvkem nebo jinou aktivitou na webu. eMimino.cz zajistí technické provedení, přípravu textu, dohled nad soutěží, výběr správných odpovědí a vyhlášení vítězek.

Výsledky soutěže

S velikostí odměny roste také čtenost článků. V případě hodnotnějších darů pro první výherce dosahuje formát čtenost v řádech stovek a tisíců:

  • Do soutěže se zapojí 300 - 1000 čtenářek
  • Upozornění, že soutěž probíhá, dostane 60 000 aktivních uživatelů
  • Článek si otevře a přečte až 15 000 unikátních uživatelů

Co přinese vaší značce?

Oblíbenost na první klik

Uživatelky eMimino.cz milují soutěže! Vítají dětskou i dámskou kosmetiku, výživu, věci do domácnosti nebo zážitky.

Zapojení uživatelek

Soutěžící přemýšlejí o výrobku při posílání odpovědi a vyhlašování - aktivně se zapojují a hledají správné odpovědi. Otázkou je můžete zavést na svůj web, kde se snadno zorientují a po soutěži mají tendenci se navracet.

Výherkyně vám budou věrné

Zaslanou výhrou získáváte nové fanoušky a zákazníky, kteří jsou věrni vaší značce. Svou radost z výhry navíc šíří mezi ostatní maminky - ideální kampaň k podpoře word of mouth.
O všechny vaše dotazy se postarají:
Jiřina Navrátilová Jiřina Navrátilová
Zuzana Vacková Zuzana Vacková
Lucie Králová Lucie Králová