Jak dopadla mléka značky Hami ve vašem testu?

Desítky maminek mělo možnost vyzkoušet kojenecká a batolecí mléka od značky Hami. Jak jim a hlavně jejich dětem vyhovovala?

Jaké byly podmínky výběru testerek?

Vybrali jsme 3×25 uživatelek, které

Vyzkoušeli jste Hami 6 pokračovací kojenecké mléko, Hami 12 a 24 batolecí mléko. Jak dopadly? Zdroj: Hami.Vyzkoušeli jste Hami 6 pokračovací kojenecké mléko, Hami 12 a 24 batolecí mléko. Jak dopadly? Zdroj: Hami.

Každá testerka si vybrala, jaké mléko chce otestovat

Hami 6+ pokračovací kojenecké mléko 800 g

Jedinečné složení mléka Hami 6+ v praktickém balení 800 g je kombinací procesu fermentace Lactofidus, prebiotik GOS/FOS a oligosacharidu 3´GL přirozeně se vyskytujícího v mateřském mléce, který pochází z našeho unikátního procesu. A navíc má mléko lahodnou chuť pro malá bříška.

S pokračovacím mlékem Hami miminko dostává také potřebné živiny, vitamíny a minerály pro podporu růstu a vývoje. Hami 6+, tak jako všechna pokračovací kojenecká mléka, obsahuje vitamín D potřebný pro správný růst a vývoj kostí u dětí a kyselinu alfa-linolenovou, která podporuje rozvoj mozku a nervové soustavy.

Mléko má složení vhodné pro miminka od ukončeného 6. měsíce do 12. měsíce věku. A co ocení hlavně maminky? Mléko se skvěle rozpouští a nehrudkovatí.

Hami 12+ batolecí mléko 600 g

Strava v prvních 1 000 dnech života dítěte zásadně ovlivní jeho zdraví po celý život. Mimo vyváženou stravu by měl jídelníček batolete obsahovat také určité množství mléka a mléčných výrobků. Batolecí mléko je obohaceno o vitamíny a minerální látky, jeho složení je speciálně přizpůsobeno výživovým potřebám batolat.

Batolecí mléko Hami 12+ je vhodné pro miminka od ukončeného 12. do 24 měsíce.

Hami 24+ batolecí mléko 600 g

Batolecí mléko Hami 24+ je vhodné pro miminka od ukončeného 24. měsíce. Je obohaceno o vitamíny a minerály, které podporují jeho růst a vývoj – obsahuje vitamín D a vápník potřebné pro normální růst a vývoj kostí u dětí a také železo, které podporuje normální kognitivní vývoj. Navíc skvěle chutná.

Nedostala jste možnost Hami vyzkoušet? Sledujte další soutěže a inspiraci na stránkách Klub maminek.

Pro výživu dětí je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Kojenecká výživa by měla být používána na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě.

Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné.

Přechod na kojenecké mléko má i zvýšené finanční a sociální dopady oproti kojení. Pro zdraví kojence je důležité důsledně dodržovat doporučený postup přípravy a dávkování a použití kojenecké výživy uvedený na obale. Batolecí mléko má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Způsob použití a další informace na obalech. Potravina pro zvláštní výživu.

Recenze

20
29.04.20

Jen co nám výrobek došel hned jsme ho museli vyzkoušet. Hodnotím skvěle papírovou krabici. Snadná příprava dle návodu a výborná chuť.

Výhody:

Papírová krabice a snadná příprava. Nezůstávají sražené kusy.

Nevýhody:

Kratší naběračka.

55
30.04.20

Mléko Hami dcerce chutnalo, většinou je vybíráva a ne vše ji chutná. Ale s tímto mlékem jsme spokojeni a rádi se k němu budeme vracet, mohu doporučit.

Výhody:

chutné

Nevýhody:

nic

321
01.05.20

Dcera měla možnost vyzkoušet toto mléko a myslím, že jí dost zachutnalo. Hned první noc vypila něco přes 500 ml. Určitě se někdy v budoucnu k němu ještě vrátíme.

Výhody:

Mléko je cenově dostupné.
Najdete ho v mnoha obchodech a mají různé příchutě.

Nevýhody:

Mléko má „divný“ zápach oproti ostatním značkám.

33
01.05.20

Mléko Hami 12+ dětem díky své sladké chuti opravdu zachutná a oblíbí si ho. Je velmi snadno dostupné v obchodech, lékárnách, drogeriích a pokud objednáme přes eshop ve výhodném balení, cena mléka je opravdu příznivě nízká. Velkou nevýhodu vidím v tom, že obsahuje palmový olej a ve velmi nepraktickém balení. V porovnání s jinými mléky (v praktických dózách), které se nám osvědčily, je toto mléko v sáčku, kde hrozí velké riziko navlhnutí. Není prostor pro umístění odměrky. Hami mléko 12+ hodnotím jako průměrné a děkuji za možnost testování.

Výhody:

cena
pro děti přitažlivá chuť (sladké)
vůně

Nevýhody:

obsahuje palmový olej
občas se tvoří hrudky
příliš pění
nepraktické balení v krabici

15627
01.05.20

Dcerka změnu ani nezaznamenala, mléko jsem okusila i ja a bylo nasladlé a chutné. Rychlá příprava, jasné dávkování.

Výhody:

Dobra chuť
Hodně vitamínů
Rychlá příprava
Hezké baleni

Nevýhody:

Krabice by mohla mit zarovnávací nůž

3221
02.05.20

Ondrášek testoval mlíčko Hami 12+
Mléko mu hodně chutná, bez mrknutí oka vypil hned celou flaštičku. Líbí se mi obal výrobku. Jsem zvyklá na balení v krabici, takže pro mne to nevýhoda není - sáček uzavřu klipsou, odměru umyju a ukládám do skleničky. Odměrka je ale kratší, což mi přijde trošku nepraktické, ale svět na tom nestojí. Příjemně mě překvapila nasládlá vůně a lehká rozpustnost. To, že by nějak výrazně pěnilo jsem nezaznamenala. Mléko jsem ochutnala i já a chutná mi moc, ale nechám ho Ondráškovi :-)

Výhody:

 • snadná rozpustnost
 • nijak výrazně nepění
 • příjemná vůně
 • velmi dobrá chuť
 • líbivý obal

Nevýhody:

 • krátká odměrka
33
03.05.20

Hned jak Hami dorazilo jsme vyzkoušeli a jsme spokojeni Malému velmi chutnalo až se mu dělaly bubliny

Výhody:

Snadná rychlá příprava i pro mě

Nevýhody:

Až na tu naběračku

407
03.05.20

Měli jsme se synem možnost vyzkoušet batolecí mléko od 1 roku (za tuto možnost děkuji). Jedná se o chuťově příjemný produkt (sladší), který synovi chutnal. Jeho hlavní nevýhodou je větší množství cukru oproti jiným UM, a dále pak špatně uzavíratelné balení. Naopak výhodou je jeho cena a dostupnost v běžných prodejnách. Celkově mléko hodnotím kladně.

Výhody:

 • chuť
 • cena
 • dostupnost

Nevýhody:

 • větší množství cukru
 • špatně uzavíratelné balení (papírová krabice)
75
03.05.20

Synovi velmi chutná, krásně ze rozpouští, pění „tak akorát“ a krásně voní :-) Doporučuji.

Výhody:

Vůně
Chuť
Dostupnost
I cenová dostupnost

Nevýhody:

Pro mne nepraktické balení.

189
04.05.20

S mlékem jsme spokojeni, budeme nadále používat

Výhody:

Synovi velmi chutná, nemá po něm zažívací obtíže, dobře se rozpouští, dobré složení, cena

Nevýhody:

Žádné

27
04.05.20

Mléko prckovi chutná, ani nepoznal že jsme přešli z jiného. Nebolí ho po něj bříško. Cena bych řekl že je dobrá

Výhody:

Příprava, cena, chuť

Nevýhody:

Žádné

9
04.05.20

Mlicko Valentýnce moc chutná, budeme používat i nadále.

Výhody:

Cena, chuť, vůně, obal

Nevýhody:

Že není i menší cestovní balení.

30
04.05.20

Mléko je v krabici, ve které je sáček s mlékem. Chybí mi znovuuzaviratelný obal. Mléko má dobrou sypkost, nehrudkovati se. Po nasypání do vody se krásně rozpustilo, žádná hrudka. Vůně příjemná.
Testovací krabice s mlékem přišla dobre zabalená, mléko jsme vyzkoušeli hned následující den. Za nas spokojenost, doporučuji.

Výhody:

Příjemná vůně
Nehrudkovatí se
Dceři chutná
Váha balení

Nevýhody:

Nedá se znovu uzavřít obal s mlékem
Krátká odměrka
Odměrka nema uchycení na krabici či sáčku

6792
04.05.20

Hami mléko 12+jsem v rukou měla poprvé.
O proti jiným mlékům má úplně prašnou strukturu, která mě celkem překvapila.
Možná proto se tak dobře rozpouští a nezpůsobuje tak hrudkování.
Mléko Hami 12+ mě překvapilo s vůní.Má lehce vanilkový nádech a řekla bych, že i jemně vanilkově chutná,ale i tak není úplně přeslazené.

Co beru jako nevýhodu,tak je to balení.O proti jiným mlékům které mají tzv.dózu mi tohle vadilo a společně s krátkou odměrkou to působilo neprakticky.

Celkově mléko jako takové bych hodnotila dobrým průměrem.
Dceři chutnalo a chutná,tak uvidíme jestli u něj zůstaneme vzhledem.k tomu, že zrovna vybíráme nové mléko.

Výhody:

 • cenově dostupné
 • chuťově příjemné
 • dobře se rozpouští
 • nehrudkuje
 • příjemná vůně

Nevýhody:

 • nepraktické balení
 • krátká odměrka
64
05.05.20

Děkujeme za možnost testování.Testovaly jsme s Aničkou Hami mlíčko 12+ a velmi mile mě překvapilo.Zaujalo me složení že obsahuje potřebné minerály a vitamíny pro správný růst a vývoj.Příprava je rychlá ,dobře se rozpouští příjemně voní a hlavně Aničce chutná a zasytí.Konečně po Hami mlíčku spí dcerka celou noc.My můžeme jen doporučit

Výhody:

Vyvážené složeni
Netvoří hrudky
Zasytí

Nevýhody:

Papírová krabice

381
05.05.20

Moc děkuji za možnost testování tohoto mlíčka. Měli jsme od 12 měsíců. Synovi bude za více jak měsíc dva roky a mlíčko mu moc chutnalo. Je trošku sladší než co jsme měli předtím, ale chuťově je dobré ( i já jsem ochutnala), nezapáchá, dobře se rozpouští a je vhodné i do kaší. Balení jsme u konkurence používali stejné, takže nám nevadí. Mléko si přesypávám do jiné nádoby a odměrku tam volně vložím.

Výhody:

Chuť, nebolí po něm bříško, mají ho skoro všude, cenově dostupné

Nevýhody:

Možná více cukru

557
05.05.20

Malé moc chutná, od malinka trpí na reflux a mléčka blinká, tohle sedlo jako ještě žádné jiné. Krásně zasytí a ani v noci se nebudí hlady. Příjemně voní i chutná. Nedočkavě sem už před předáním koupila jedno balení a nelituji. Cena za balení je skvělá a dostupnost výborná. Malá je spokojená a zatím budeme kupovat jen tohle mléko. Jediná menší nevýhoda je, že pění, ale stačí jen promíchat lžičkou, skvěle se rozpouští.

Výhody:

chuť
vůně
cena a dostupnost
krášně se rozpouští
zasytí

Nevýhody:

trochu pění

1960
05.05.20

Zkoušela jsem Hami mléko 24+. Synovi nedělal vůbec žádný problém přejít z 12+ na 24+. V noci si ho rád dá a usne.

Výhody:

Chuťově výborný.
Konzistence trošku kašovitá.

Nevýhody:

Mléko je v papírové krabici…mléko Hami6+ má tvrdší dozu…takže to je spíš u Hami24+ menší nevýhoda.

344
06.05.20

Malá se po něm vrhla jako slepice po flusu :D Mléko se dobře rozpouští. Není až tak sladké jako mleka, co jsme už zkoušeli a nepění, takže u malých dětí vzhledem k prdikum super :) Na chuť je také dobré. Jedine co mi vadí je balení mléka a odměrka. Ta je malá a krabice se po otevření špatně uzavírá. Odměrku po nabrání mléka ze sáčku nejde otřít. Toto vyřešíme jinou dozou, jinak jsme s mlékem spokojeni :)

Výhody:

Nepění
Rychle se rozpouští
Není sladke
Chutna

Nevýhody:

Balení
Odmerka

14
06.05.20

Synovi (20 měsíců) mlíčko chutnalo. Pije ho 3× denně po cca 230 ml a nebolelo ho bříško ani nic jiného. Mě osobně se nelíbí jeho sladkost je podle mě přeslazené, celkově mě ale mile překvapilo a pokud ho děti neodmítají tak ho určitě doporučuji. Cena je také dobrá. Akorát je třeba dát do např. do plechové dózy aby se snáze odměřovalo

Výhody:

Cena
Dobrá dostupnost
Nehrudkuje

Nevýhody:

Hodně sladké Špatné skladování v originálním balení

51
06.05.20

Dostali jsme na vyzkouseni Hami 6+ pokracovaci mleko. Pred tim uz jsme meli Hami od narozeni a jsme radi, ze jsme mohli otestovat i pokracovaci mleko a s jistotou prejit i na pokracovaci. Toto mleko je opravdu super, malou zasyti a ma po nem spokojene brisko. Je k dostani ve vetsine obchodech, lekarnach a na internetu za priznivou cenu. A pokud ho vychytate v akci, tak je cena jeste lepsi ;) Mam rada i praktickou krabici ve ktere mleko vydrzi a hezky se o ni odmerka zarovna. Mleko se hezky a rychle rozmicha a nedela zbytecnou penu ani cucky a lahvicka jde po nem hezky umyt.

Výhody:

Dobra cena
Zasyti
Nehrudkovati
K dostani v mnoha obchodech
Nezpusobuje boleni briska

Nevýhody:

Zadnou nevim

11
06.05.20

S dcerou jsme měly možnost testovat batolecí mléko 12+. Překvapilo nás, že nešlo o žádnou ,,umělinu'', jak je tomu často u jiných značek, ale mělo lahodnou sladkou chuť a dostalo u dcery velký úspěch. Mléko se dobře rozpouštělo a netvořily se v lahvičce žádné hrudky, které by mohly bránit průtoku přes savičku. Nevýhodu vidím akorát v podobě papírové krabice, kdy bych uvítala praktičtější obal, jako je tomu například u pokračovacího kojeneckého mléka od stejného výrobce. Při přípravě u nás totiž docházelo k častému hledání odměrky, protože jsme ji nemohli nikde napevno umístit. Také při dávkování nebylo možné nikde zarovnat vrchovatou odměrku (například o hranu dózy). Mléko hodnotím kladně, nejen dle jeho chuti, ale také obsahuje potřebné živiny pro vývoj a růst. Určitě se k němu ještě vrátíme.

Výhody:

lahodná sladká chuť
netvoří se hrudky
obsahuje živiny pro vývoj a růst

Nevýhody:

nepraktická papírová krabice

06.05.20

Hami 6+
Mléko můžeme srovnat se třemi konkurenčními firmami. Malá mléko bez problémů přijala, neměla žádné zažívací problémy, jen nemohu posoudit,zda ji více zasytilo,v noci vstávala,tak jako běžně. Příprava mléka byla rychlá, hrudky se netvořily. Rádi se k mléku někdy vrátíme.

Výhody:

Snadná a rychlá příprava.

Nevýhody:

Kratší naběračka.

10285
06.05.20

Moc děkujeme za mlíčko Hami +6 na testování. Já i dcera 10,5 měs jsme nadšené. Moje mlíčko ubývá a tak bylo na čase zkusit nějaké náhradní umělé. Na trhu je jich tolik, že jsem nevěděla, které zkusit a tak jsem moc ráda, že jsme s Rézinkou byli vybrány na testování. Bála jsem se, jak mlíčko přijme /při laktační krizi ve 4 měs, jsme zkusili jinou značku a hrozně ji blinkala/ a byla jsem velmi mile překvapena. Zvykla si během tří dnů a dnes po týdnu už pije i 240 ml dopoledne a někdy v noci, večer jsme si ještě nechali mazlení při kojení dokud to půjde. Mlíčko ji evidentně chutná, když ho připravuji směse a říká mňam mňam. Takže my máme rozhodnuto a jiné ani zkoušet nebudeme. Ještě jednou velký dík.

Výhody:

chuť
prebiotika
velké balení ve fajn dóze
dobrá rozpustnost
přijatelná cena

Nevýhody:

žádné jsme nenašli

11
07.05.20

Stále kojím, ale díky tomuto testování jsme měli možnost vyzkoušet mléko Hami 6+ a jak já, tak i malá jsme nadšené.
Malá během chvíle vypila 200 ml a z čeho jsem já měla největší strach, byla bolest bříška, ale nic takového se nestalo.
Takže my můžeme jedině doporučit! :)

Výhody:

Skvělá příprava (nedělají se cucky)
Dostupnost
Cena
Dobrá chuť

Nevýhody:

Nic

16143
10.05.20

Vyzkoušeli jsme UM od Hami a musim říct, že spokojenost. Přecházeli sme na nej z jineho mleka a trochu sem se bála, aby syn změnu přijal. Trochu mě překvapilo aroma mléka, bylo výraznější než sem byla zvyklá u jiných značek, osobně mi ani moc nechutnalo chuťově, ale co je podstatné, chutnalo synovi. Vyžunknul celou lahev na první dobrou a mlicko ho, si myslím, celkem zasytilo. Cenu hodnotim tak průměrně a jediné co mi malinko vadi je krátká odměrka, ktera se špatně drzi v ruce a špatně se s ní maniluluje, ale to už je drobnost.

Výhody:

Chut
Sytost

Nevýhody:

Kratka odmerka

303
10.05.20

Testovali jsme mléko Hami 12+. Syn ma 18 měsíců. Na UM je od 15 měsíců, má ho jen na noc před spaním. Je zvyklý na Hami na dobrou noc. Když jej srovnám, Hami 12 + se mi zdá chutnější, ale zároveň mi přijde sladší. Synovi chutnají obě mlíčka.

Výhody:

Chuť

Nevýhody:

Větší množství cukru

9761
10.05.20

Moc děkuji za možnost testování. Synkovi mléko moc chutná a co je hlavní, tak to, že ho zasytí. Zkoušeli jsme vícero značek a budil se několikrát za noc. S míčkem Hami se budí maximálně jednou.

Výhody:

Dobrá chuť, je dostupné v prodejnách a zasytí

Nevýhody:

Žádné

11.05.20

Mléko jsem dostala k otestování a musím říct, že je super ???? malé strašně chutná může se po něm utlouct a nemá žádné bolení bříška ????

Výhody:

Dobré balení
Odměrka soucasti
Malé chutná

Nevýhody:

Žádné nevýhody jsem zatím nezaznamenala

12
11.05.20

Testovala jsem s dcerkou pokračovací mleko Hami 6+ . Jako první bych chtěla zmínit balení ! Není to klasická papírová krabice, ale je s otviranim, takže se skvěle uchovává ! Příjemná je i vůně a chuť. Dcerce moc chutná a i zasytí . Neměla žádné bolení bříška a to s tím u mlek bojujeme už od narození ! Takže za nás mohu doporučit maminkam, co hledají mlicko . Cena je také přijatelná a poměrně často je i v akci :)

Výhody:

Balení, konzistence, chuť, vůně, zasytí

Nevýhody:

Žádné jsem nenašla.

11.05.20

S mléky od Hami jsem zatím neměla zkušenost, jinak jsem vyzkoušela prakticky všechna známější mléka na trhu. Dcera nikdy s přijetím žádného mléka neměla, tedy ani s tímto. Takže variantu batolecího mléka pro děti od 2 let za nás hodnotím převážně pozitivně.

Výhody:

snadná dostupnost v obchodech
cena

Nevýhody:

ve složení mi vadí větší množství cukru a palmový olej
praktičtější by bylo balení v pevné krabici s plastovým uzávěrem, jako je to u mlék Hami pro menší děti

10
11.05.20

Mléko Hami 6+ je výborné na chuť, příjemně voní, synovi moc chutná a nezpůsobuje žádné zažívací či jiné problémy. Nehrudkovatí, ihned se rozpouští. Super je i praktické balení, především pak možnost zacvaknout odměrku do víčka. Vyhovuje i velikost balení. Za nás určitě doporučujeme.

Výhody:

Praktické balení
Příjemná chuť
Skvěle se rozpouští

Nevýhody:

Žádné

735
11.05.20

HODNOCENÍ MLÉKA HAMI:

Malému jsou 2 roky a 9 měsíců. Už hodně všemu rozumí a hned jak se probudí volá mléko a pláče. Takže je to prostě náš závisláček. Jak jsem mu řekla: rozbal si dáreček, tak byl celý nadšený a pak volal mléko mléko a utíkal radostí po celém domě. Zrovna jsem mu dělala večeři, tak rovnou jsme se poustili do testování. Zrovna dopil Nutrilon vanilka. Když jsem se ho zeptala, zda je dobré, tak mi řekl to svoje ANO. A požadoval další dávku. Tak jsem mu dala na výběr, chceš toto mlíčko nebo toto mlíčko. A on mi ukázal na HAMI!
V tomto věku už mohu dítěti věřit, co mu opravdu chutná. Nyní jí mléko ještě časteji než jídává. Zažádal si i odpolední mléčko na chuť.
A velice by mě zajímalo, co by řekl na chut vanilky, takže jak dopijeme ji musíme vyzkoušet.
Každopádně malý už je i samostatný, takže si mléko chystal sám a byl u toho velice důležitý :). Moc děkujeme za možnost mléko otestovat, toto je poprvé co jsem mu mléko hami zakoupila - vyrost na Bebbe s Nutrilonem a toto nejsou přece jen nejlevnější mléka. A přitom i Hami nám chytnalo a byl po něm velice veselý a nezlobilo jej bříško a především mu velice chutnalo. U nás vydrží tak max 8 dnů.

Výhody:

VÝHODY:

 • cena a velice často bývá ve slevě
 • při promíchání jen trochu pění, což vnínám jako pozitivní
 • a velice dobře se rozpouští, nenechává hrudky na konci lahvičky

Nevýhody:

NEVÝHODY:

 • krabice a mléko v sáčku, ale když se mléko hlídá, tak se nevysype, či jej přesypat do nějaké dózy
 • mléko by mohlo být baleno po 2 sáčkách, kvůli čerstvosti nebo při případné nehodě
18
12.05.20

Mlíčko dcerce moc chutnalo. Má výbornou chuť. Škoda že odměrka je malá.

Výhody:

Chuť

Nevýhody:

Malá odměrka

38
12.05.20

Děkujeme za možnost testování ????Na Hami mlicku vyrůstá náš malý od 4 měsíců a od začátku je to jeho milovník. Měli jsme možnost vyzkoušet i 2 druhý jiného mléka a Hami se oproti ostatním krásně rozmichava, nenechává zmolky a chuťově je také jinde. Za nás je to naprostý TOP a zůstáváme věrní naší značce :)

Výhody:

Výborná rozpustnost
Mléčná Chuť

Nevýhody:

Žádné

9166
13.05.20

S Hami jsem spokojená. Malou mám na Nutrilonu, ale co přikrmujeme, Nutrilon nechce. Zkusila jsem jí dát hami a to vypila. Popravdě nás zachránilo, malá bojkotovala mléko a už jsem z toho začínala být ko :D

Výhody:

Chuť
Velké balení
Dostupnost

Nevýhody:

žádná

13.05.20

Máme odzkoušeno!!!
Díky emimino.cz jsme se dostali k testování pokračovacího mléka Hami 12+. Už při otevření mléka mě strašně překvapila vůně mléka. Ačkoliv bylo bez příchutě, vonělo krásně po vanilce. A po první lahvičce bylo rozhodnuto. Už dlouho jsem neviděla dcerku vypít mléko s takovou chutí. Nenaplnila se ani moje obava bolení bříška nebo jiných zažívacích potíží při přechodu na jinou značku UM a vše proběhlo v pořádku. Už máme doma další balení a nevím, jestli se budeme ke dřívější značce ještě vracet ????

Výhody:

Vůně
Chuť

Nevýhody:

Žádné

2602
14.05.20

S mlékem jsme spokojeni, dcerce chuťově vyhovuje. Balení v sáčku mi nevadí, jsem zvyklá přesypávat mléko do dózy

Výhody:

Lehce se rozpouští
Nehrudkovatí
Nepění

Nevýhody:

Naběračka je trochu kratší, než jsem zvyklá

14.05.20

za syna mohu napsat,že mlíčko Hami mu moc chutná,skvěle se rozpouští,nenechává hrudky a když se natrefí na akci,je za super cenu

Výhody:

rozpustnost,chut,cena

Nevýhody:

nic

8
14.05.20

Testovali jsme mlicko Hami 12+. Byli jsme naprosto spokojeni, synovi chutnalo, brikao nebolelo a spinkal po nem celou noc. Za nas určitě doporucejeme

Výhody:

Nebolelo bříško
Zasytí

Nevýhody:

Papirova krabice

503
14.05.20

Mléko příjemně voní, malému chutná. Dělám z něj i kaše, přijde mi sladší než námi jiná vyzkoušená, tak možná proto je u nás oblíbené. Dobře se rozpouští a nedělá hrudky. S tímto mlékem malý začíná den.

Výhody:

Prakticke balení
Nehrudkuje
Velikost baleni
Dobra rozpustnost
Voni hezky

Nevýhody:

Žádné neshledavam

14
14.05.20

Hami mlíčko nás mile překvapilo, hezký voní, dobře se rozpouští a asi i dobře chutná, dcera vypila celou láhev na jeden zátah.

Výhody:

Dobře se rozpouští
Příjemně voní
Chutná

Nevýhody:

Malá a krátká odměrka

717
14.05.20

Předem bych opravdu moc poděkovala za možnost odzkoušení. Bohužel ho dcera vůbec nechtěla. Zkoušela jsem nabízet 5 dní ráno i večer ale nic. Sama jsem ho zkoušela, chuťově dobré, sladší, ale s pochopením u malé se nesetkalo. Zkoušela jsem předtím i jiné značky ale výsledek stejný. Až přestanu zcela kojit, zůstane na vodě a čaji asi…

Výhody:

Příjemná chuť

Nevýhody:

Dcera bohužel nechtěla. Krátka odměrka, špatně se drží.

93
14.05.20

S Hami jsme velmi spokojeni. Malý je od narození na um. Od 6. měsíce jsme používali Hami 6+ tam byla výborná krabice. Poté jsme přešli na jinou značku a nezasytilo tolik jako Hami takže jsme vrátili po nějakém čase zpět k Hami. Nyní jsme měli možnost testovat kojenecké mléko Hami 12+ a super. Mléko zasytí a výborně chutná.

Výhody:

Zasytí
Výborná chuť

Nevýhody:

Krátká odměrka
Papírová krabice

14.05.20

Hami 24+

Mlíčko krásně vonělo a dobře se rozpouští. Dcera ihned vypukla celou dávku. Jinak je docela vybíravá. Za nás veliká spokojenost. Přecházíme na Hami.

Výhody:

Dobře se rozpouští
Chuť
Spousta vitamínů

Nevýhody:

Není nádoba pro lepší nabírání mléka

14.05.20

Měla jsem s dcerou možnost vyzkoušet mléko Hami 6+ a jsem velmi spokojena. Dcerku neboli bříško, je spokojená a nemá po něm žádné trávicí problémy a zasytí ji. Při výběru mléka je pro mě důležitý i obal, na tomto výrobku se mi líbí praktické balení i se zarovnávačem odměrky pro přesné dávkování. Určitě tuto značku doporučujeme, mléko není nijak drahé, dá se sehnat i v akci za dobrou cenu.

Výhody:

Chuť
Prakticky obal
Zasytí

Nevýhody:

Žádné nemá

3
14.05.20

Hami mléko mě hodně mile překvapilo, protože je z to první UM, které memu synovi moc chutná, nemá po něm žádné zažívací potíže a po vypití je spokojený. To je pro mě nejdůležitější. Oceňuji i hezké balení s praktickým zavíráním.

Výhody:

Cenově dostupné
Nedělá hrudky
Výborná chuť

Nevýhody:

Při protřepání v lahvičce dost pění

14.05.20

Jen co mlíčko přišlo, hned jsem začala zkoušet. Měla jsem v záloze i naše staré, ale nebylo vůbec potřeba ho použít. Kluci po mlíčku spí celou noc, takže i já si krásně odpočinu. Parádně kluky zasytí, a to je velká výhoda. Mlíčko jsem ochutnala i já, abych zjistila co vlastně svým dětem dávám. A musím říct, že není ani moc sladké, to se o jiných mlíčkách říct nedá, krásně se rozmíchá a nezůstává usazené na dně. Příznivá je i cena, což je u dvojčat také potřeba řešit. A velmi mě i manžela zaujal obal. To, že je v papírové krabici bych vydělá spíše jako nevýhodu, ale jinak uzavírání je paráda. Víčko držitelné na krabici ještě lepší, nemusíte ho nikam odkládat. Máte na víčku držák na odměrku, nemusíte jí mít celou špinavou od sypkého prášku a ještě má zarovnávač, což také né každá krabička má. Takže za mě určitě super a jdeme jich koupit víc.

Výhody:

Krásná cena.
Dobře zasytí. Hezky se rozmíchá, neusazuje se na dně.
Víčko přidělané na krabičce s držákem na odměrku.
Zarovnávač na mlíčko.

Nevýhody:

Papírová krabička.

14.05.20

Hami mléko 12+ je výborné chuti, bohužel malá párkrát vypila a potom zjistila, že od maminky to není. Dávám jí ho alespoň do kaše a to vypije. Nejchutnější mlíčko pro děti.

Výhody:

Dobrá chuť, super rozpustný ve vodě. Hned hotové. Dávám samé klady.

Nevýhody:

Žádný jsem nenašla.

10
14.05.20

Hami 6+

Výhody:

Dobře se rozpouští, nedělá hrudky, pěkné a praktické balení. Dobře zasytí na delší dobu hlavně v noci

Nevýhody:

Nic mě nenapadá

372
14.05.20

Jsem moc spokojena s mlíčkem.Příjemná vanilková vůně a doprá rozpustnost mě překvapila.Malá si mlíčko oblibila,urcite budeme kupovat i nadale.

Výhody:

Dobrá rozpustnost i vůně

Nevýhody:

Za mě jsem nenašla žadnou nevýhodu

10
14.05.20

Mlíčko si syn oblíbil, je chutné, nezůstávají kousky, zasytí a má spokojené bříško, většinou dostane mlíčko jen večer, když přijedeme pozdě a je unavený mlíčko ho zasytí a vstává až ráno kolem půl 9 a tak spokojené mimi spokojena máma (Hami 12+)

Výhody:

Dobře snesitelne,
chutná,
zasytí,
cenově dostupné jak na netu tak v drogeriích Dm často i cenová akce

Nevýhody:

Papírová krabice se sáčkem uvnitř
tudíž krátká odměrka,
my ale presypáváme takže tak veliký problém v tom není

354
14.05.20

Konečně mléko, které nám chutná. Můžeme koupit skoro všude a není drahé. Hlavně nehrudkovati.

Výhody:

Chuť
Rychle se rozpouští
Koupím vsude

Nevýhody:

Nic

357
14.05.20

Mleko se krasne rozpousti, nedela hrudky a lahvicka neni „mastna“. Dcera 2 roky pije mlicko rano a vecer, jedna se o mleko Hami 24+. Dcerke chutnalo toto mlicko i bez prichute.

Výhody:

Snadno se rozpousti
Velice chutne

Nevýhody:

Zadne

950
14.05.20

Malému mlíčko hned zachutnalo. Je tak akorát sladké. Jediná nevýhoda je kratší odměrka a papírová krabice, ale to se dá vyřešit přesypáním do jiné dózy. Mlíčko určitě doporučujeme

Výhody:

Snadna příprava
Nepění

Nevýhody:

Kratší odměrka
Papírová krabice

4505
14.05.20

Syn je na UM skoro od narození, takže i teď si dá mléko s velkou chutí. Hami jsme zkusili poprvé a musím říct, že má úspěch. Dožadoval se další dávky. Je dobře, že mléko po zatřepání nepění a rychle se rozpustí. Všimla jsem si, že se vyrábí i s vanilkovou příchutí, tak musíme zkusit

Výhody:

Velké balení
hezky voní
dobře se rozpouští
nedělá hrudky
nepění
chutná

Nevýhody:

Chybí zarovnávač na odměrku

4
14.05.20

Hami 6+ pokračovací mléko
S Hami jsme spokojení už z dřívějška. Malému sedí, nejsou žádné problémy s bříškem. Mléko mu chutná.
Dobře se rozpouští, nezůstávají hrudky. Stačí pro rozpuštění párkrát promíchat lžičkou, aby moc nepěnilo. Má velmi přijatelnou cenu.

Výhody:

Uzavíratelný box
Cena

Nevýhody:

Žádné

49
15.05.20

Dcera testovala batolecí mléko Hami 24+
Zpočátku jsem měla obavy, jestli jí bude mléko chutnat, když dostane jiné, než na které je zvyklá. Ale lahvičku vypila rychlostí blesku a moc jí chutnalo. Mléko pije 2× denně. Dcerka byla spokojená a já také.

Výhody:

kvalitní mléko vynikající chuti
snadná a rychlá příprava
dobře se rozpouští

Nevýhody:

nepraktické balení v krabici (uvítala bych tvrdší obal s víkem)

2845
15.05.20

Mléko Hami od 6 měsíce jsem dostala k otestování a jsem velmi spokojená. Dceři sedlo okamžitě, nebylo žádné bolení bříška a to je dcerka citlivá. Krásně voní. Sice při míchání hodně pění, takže jsem musela použít větší lahvičku, ale zase nedělá vůbec kousky a hezky se rozpouští. Malá je spokojená, mléko ji chutná a vypije plnou dávku.

Výhody:

Příjemná vůně,
hezky se rozpouští,
praktické balení v dobře uzavíratelné krabičce.
Lehce dostupné za dobrou cenu.

Nevýhody:

Hodně pění

3365
15.05.20

Nutricia Hami batolecí mléko od uk. 12 měsíce synovi chutna. malicko citim vanilku, ac by melo byt bez prichute. Dobre se rozpousti.

Výhody:

Lehka rozpustnost

Nevýhody:

prichut vanilky ale vanilkove neni

15.05.20

Mlíčko Hami máme vyzkoušené, musím říci že jsme byli spokojené.
Složení mlíčka, mě jen utvrzuje, že patří mezi nejlepší batolecí mléko.

Výhody:

Složení, obsahující vlákninu GOS/FOS
Spokojené bříško
Zasytí přes noc

Nevýhody:

Žádné jsem nezpozorovala

7218
15.05.20

Toto mléko se dobře rozpouští, nedělá hrudky. Dcerka ho bez problémů začala pít. Hami mléko je cenově dostupné a dá se koupit celkem všude. Nevýhoda je krátká odměrka a krabice, která se nedá uzavírat.

Výhody:

Dobře se rozpouští
Chutná
Cena
Dostupné

Nevýhody:

Krátká odměrka
Krabice nejde opětovně zavírat

16.05.20

Dostala jsem možnost testovat mlíčko Hami pro naše adopčátko. Vybrat to správné mléko byl boj,miminko jsme si dovezli z porodnice. Vybírali jsme ze spousty značek,malé nic nesedlo. Zkončili jsme u dražší značky,už jsem neměla sílu ji měnit. Teď jsem byla mile překvapená,že jí Hami tak chutná. S mlékem se dobře pracuje, nedělá hrudky… Doporučujeme

Výhody:

Dobře se z mlékem pracuje

Nevýhody:

Žádné

14
16.05.20

Milé maminky, měli jsme tu čest s Johankou testovat pokračovací kojenecké mléko Hami 6+ od šestého ukončeného měsíce od společnosti Nutricia. Moc se nám líbilo papírové balení, i když pro dosáhnutí na dno bychom ocenili delší naběrátko, ale i to jsme vyřešily. Johance se na umělé mlíčko nechtělo přejít, ale byli jsme nuceni omezit kojení z důvodu léčení mých nemocí. Nabízela jsem jí několik mlíček, ale zvolila si Hami. Osobně si myslím, že je to příjemnou vůní a texturou mlíčka, nepění tolik jako ostatní mlíčka. Po týdnu užívání neměla ani žádné zažívací potíže a naopak se jí zpravidelnila stolice.

Výhody:

 • balení v papírové krabici
 • příjemná chut a vůně mléka
 • méně pění
 • zpravidelnění stolice a bez bolesti bříška

Nevýhody:

žádné

68
16.05.20

Hezký den všem.
Měla jsem možnost testovat mléko Hami pro děti od ukončeného 24 měsíce. Samozřejmě, že v tomto věku má již většina dětí ustálené trávení a UM netvoří hlavní součást jejich stravy, takže nemohu příliš hodnotit jeho vliv na koliku, prdíky, reflux atp. (a jsem za to fakt ráda:-)).
Takže za nás můžu napsat, že Hami při přípravě nehrudkovatí a chuťově synovi vyhovovalo. Cena je příznivá, dá se koupit v lékárně, drogerii i běžných potravinách, takže pro větší prcky je toto UM dorá volba.

Výhody:

Výhodná cena
Dobrá prodejní dostupnost

Nevýhody:

Trochu nepraktické balení (v porovnání např. s Nutrilonem)

7538
17.05.20

Syna po mléku vůbec nebolí bříško. Oceňuji balení, které je ve skvělé uzavíratelné krabici. Rozhodovala jsem se jaké mléko synovi dát a už vím, že je rozhodnuto ????

Výhody:

Balení
Probiotika
Chuť

Nevýhody:

Žádné jsem nenašla ☺️

40
19.05.20

Nejdříve bych chtěla strašně moc poděkovat lidem, kteří nás do tohoto testování vybrali. První dcera byla plně na UM a vyzkoušeli jsme mnoho značek a až značka Hami ji skutečně sedla. A teď u druhé dcery, která byla kojena do roku, potom se sama odstavila, si mlíčko taky našlo svou cestu a malá ho dostávala jak ke snídani tak k večeři. Za mě naprostá spokojenost. Po otevření krabice, která by za mě mohla být plastová pro lepší skladování a uchování mléka, mlíčko strašně nádherně voní, skvěle se rozpouští a navíc holkám chutná❤ Moc děkujeme

Výhody:

Nádherná vůně
Skvělá rozpustnost

Nevýhody:

Papírová krabice

4777
19.05.20

Chuťově vynikající, určitě doporučuji

Výhody:

Dobře balené a hlavně chutná, takže za nás naprostá spokojenost

Nevýhody:

Žádné

20.05.20

Syn 2,5 roku si mléko při prvním ochutnání velice pochvaloval a vypil téměř na ex. Pak ho však začal odmítat. Má moc rád plnotučné kravské mléko, kojenecké mléko mu dávám na střídačku. Chvilku počkám a zkusím znova. Mně osobně tedy chutná moc.

Výhody:

chuť
konzistence po rozmíchání

Nevýhody:

nezjištěny

61
21.05.20

Jsme doma zvyklí spíš na jiné UM, takže jsem byla ráda za možnost vyzkoušení v rámci testů na eMiminu. Překvapilo mně, že je chuťově docela dost sladké, proto jsem hned pátrala po složení. Potěšilo mně, že neobsahuje přidaný cukr. Akorát škoda toho palmového oleje.
Dobře se rozmíchává, dá se to zvládnout i se zalepeným okem uprostřed noci, co považuji za velkou rodičovskou výhodu :-)

Výhody:

Neobsahuje cukr
Dobře se rozmíchává, nedělá hrudky
Dítěti moc chutnalo
Dobrá dostupnost v lékárnách, supermarketech i drogeriích
Cena

Nevýhody:

Obsahuje palmový olej
Zbytečně malá odměrka