Rozdáváme 75 mlék Hami. Přihlaste se k testování

Kojení je tou nejlepší variantou pro všechna miminka, ale může se stát, že z nějakého důvodu musíte přejít na umělou stravu. Výběr je velmi široký, a tak jsme pro vás nachystali testování se značkou Hami.

Rozdáváme 75 mlék Hami. Přihlaste se k testování Batolecí mléko má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Zdroj: Profimedia.

Co budete testovat?

K vyzkoušení máme dohromady 75 mlék od značky Hami.

Konkrétně 25 kusů od každého z těchto druhů:

Jak testovat?

Napište nám komentář pod článek, proč byste chtěli vyzkoušet právě Hami mléko. Každá z vybraných testerek od nás obdrží jeden produkt podle vlastní preference. Nezapomeňte nám proto také do komentáře připsat, kolik je vašemu drobečkovi, abychom věděli, které mléko je pro něj dle věku vhodné.

Jaké mléko vybrat?

Hami 6+ pokračovací kojenecké mléko 800 g

Jedinečné složení mléka Hami 6+ v praktickém balení 800 g je kombinací procesu fermentace Lactofidus, prebiotik GOS/FOS a oligosacharidu 3´GL přirozeně se vyskytujícího v mateřském mléce, který pochází z našeho unikátního procesu. A navíc má mléko lahodnou chuť pro malá bříška.

S pokračovacím mlékem Hami miminko dostává také potřebné živiny, vitamíny a minerály pro podporu růstu a vývoje. Hami 6+, tak jako všechna pokračovací kojenecká mléka, obsahuje vitamín D potřebný pro správný růst a vývoj kostí u dětí a kyselinu alfa-linolenovou, která podporuje rozvoj mozku a nervové soustavy.

Mléko má složení vhodné pro miminka od ukončeného 6. měsíce do 12. měsíce věku. A co ocení hlavně maminky? Mléko se skvěle rozpouští a nehrudkovatí.

Hami 12+ batolecí mléko 600 g

Strava v prvních 1 000 dnech života dítěte zásadně ovlivní jeho zdraví po celý život. Mimo vyváženou stravu by měl jídelníček batolete obsahovat také určité množství mléka a mléčných výrobků. Batolecí mléko je obohaceno o vitamíny a minerální látky, jeho složení je speciálně přizpůsobeno výživovým potřebám batolat.

Batolecí mléko Hami 12+ je vhodné pro miminka od ukončeného 12. do 24 měsíce.

Hami 24+ batolecí mléko 600 g

Batolecí mléko Hami 24+ je vhodné pro miminka od ukončeného 24. měsíce. Je obohaceno o vitamíny a minerály, které podporují jeho růst a vývoj – obsahuje vitamín D a vápník potřebné pro normální růst a vývoj kostí u dětí a také železo, které podporuje normální kognitivní vývoj. Navíc skvěle chutná.

Testujeme několik variant mlék Hami. Které zvolíte vy?Testujeme několik variant mlék Hami. Které zvolíte vy?

Koho hledáme?

V termínu od 6. do 12. 4. 2020 vybíráme 3× 25 testerek. Námi zvolené testerky budou informovány soukromou zprávou, že byly vybrány do testování Hami.

Pokud vás vybereme, po vyzkoušení přidáte svou recenzi:

Vybrané testerky prosíme, aby obě recenze přidaly nejpozději do 14 dnů od obdržení produktu. Budete mít dostatek času mléka otestovat a říct dalším maminkám, jak jste spokojené.

Co máte udělat teď?

1. Jste naše testerka? Pak stačí do komentáře pod tento článek napsat odpověď na soutěžní otázku a přidat informaci, o jaký produkt máte zájem.

2. Nejste ještě naše testerka (nevidíte možnost přidání komentáře)? Zaregistrujte se, a až vám přijde soukromá zpráva, že jste byla schválena, tak postupujte podle bodu 1.

Nahlédněte také do Klubu maminek.

Pro výživu dětí je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Kojenecká výživa by měla být používána na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě.

Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné.

Přechod na kojenecké mléko má i zvýšené finanční a sociální dopady oproti kojení. Pro zdraví kojence je důležité důsledně dodržovat doporučený postup přípravy a dávkování a použití kojenecké výživy uvedený na obale. Batolecí mléko má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Způsob použití a další informace na obalech. Potravina pro zvláštní výživu.

Autor:

My píšeme, vy čtete. Pokud chcete zapřáhnout naše klávesnice, posílejte své tipy na info@emimino.cz. více

Přečtěte si také

Velikost písma:
26.9.20 14:35

Mleko Hami dostavala nejstarsi dcera kdyz byla mimco. Ted ma nejmensi na doporuceni dr dostava nutrilon, ale jeliioz jsem se tremi detmi sama tak bych rada presla na financne prijemnejsi mleko a Hami se mi tenkrat osvedcilo (11let)..jen nevim zda by ho prijala :)

 • Nahlásit
15.4.20 11:43

ZNÁME NAŠE TESTERKY:

 • Nahlásit
2
15.4.20 09:03

Hami 12+

Mám syna 11mes a ráda bych vyzkoušela i pokračovací mléko Hami od 12mes. Málokteré mléko mu sedne, ale vyzkoušet se musí všechny

 • Nahlásit
2
13.4.20 11:37

Hami 6+

Mému synovi je 6 měsíců. Pan doktor nám doporučil více pokračovacích mlék, včetně Hami. Nevím, pro které se rozhodnout a toto mi přijde jako skvělá příležitost, jak vybrat pro našeho drobecka to nejlepší. :)

 • Nahlásit
46
13.4.20 10:43

Ráda bych s dcerou otestovala mléko Hami 24+. Dcera mléko už nevyžaduje ale zdá se mi to jako dobrý doplněk vitamínů. :)

 • Nahlásit
746
12.4.20 22:50

Mám 18ti měsíčního chlapečka, který každé ráno požaduje svou dávku mléka, má ho moc rád, ale poslední týdny ho nedopiji, takže právě přemýšlíme o změně značky, tak by se mi testování Hami hodilo :)

 • Nahlásit
84
12.4.20 21:28

Používáme jinou značku ale u Hami mě zaujalo složení s OptiNutri, ráda bych tedy zkusila, zda by našemu 13 měsíčnímu prckovi chutnalo a vyhovovalo. Prosím tedy mléko 12+

 • Nahlásit
168
12.4.20 17:56

Hami 12+

Ráda bych vyzkoušela další značku, která vyrábí pokračující mléko. Syn se mi ještě v noci probouzí a tak mu dávám stále ještě kojenecké. Máme vyzkoušené 2 značky a ráda bych vyzkoušela i tuto.
Syn 16m

 • Nahlásit
14
12.4.20 17:15

Hami 6+

Dobrý den,
ráda bych vyzkoušela Hami mléko 6+.Synek je žrout a nyní používané mléko ho v noci nenasytí na příliš dlouhou dobu.Hami by snad mohlo. Synkovi je 11měsíců. Děkujeme

 • Nahlásit
12.4.20 16:00

Ráda bych vyzkoušela

Ráda bych vyzkoušela dceři Hami 24+,i když už je velká( 2,5roku),ráno bez mlíčka si nedovede představit, kupují ji jinou značku…a přidávám kakao.
Ráno otevře oči a volá:mami kakao, kakao aby se mi dobře vstávalo :srdce:
A pak bude i pusinka, pro mojeho miláčka, je prostě úžasná

 • Nahlásit
44
12.4.20 14:11

Pro syna

Protože jsem Hami mléko nezkoušela mám jinou značku a byla bych zvědavá zda by syn pil. Mléka vypije denně 600-700ml i více někdy. Jiné produkty značky Hami máme třeba banánova kaše mu moc chutná :palec: Chtěla bych variantu 2 12-24 měsíců, synovi je 19 měsíců

 • Nahlásit
5
12.4.20 10:38

Hami 6+

Ráda bych pro svého syna otestovala umělé mléko Hami 6+. Mléko Hami synovi vyhovuje a je nejlepší co jsem kdy měla :) Synovi moc chutná a vždy když mlíčko vypije, tak si spokojeně mlaská ☺️☺️

 • Nahlásit
19
12.4.20 10:22

HAMI 12+

Bylo by mi ctí vyzkoušet tuto kvalitní značku kojeneckých a batolecích mlék HAMI. Jeho složení vypadá velmi dobře a když ho jednou za čas koupím, tak dceři moc chutná. Mlíčko pije každý večer a ráno.

 • Nahlásit
503
11.4.20 21:50

Hami 6+ ????

Hezký den.
Ráda bych s naší 8 měsíční dcerkou otestovala mlícko Hami.
Už 2 týdny není kojena a je plně na UM, mám pocit že ji nynější mléko nechutná. Třeba nám zachutna právě Hami.😊

 • Nahlásit
22
11.4.20 19:38

Hami 12+

Krásný dobrý den :srdce:
Mám dcerku 18 měsíců, která stále na spinkání večer vyžaduje mlíčko. Bylo by nám tedy ctí vyzkoušet a otestovat jinou značku a právě Hami. Přijde mi totiž, že mlíčko které používáme teď, ji dostatečně bříško nezasytí a tak se mi v noci stále budí. :nevim: třeba to tím není, netuším, ale ráda bych to vyzkoušela. :srdce:

 • Nahlásit
1
11.4.20 13:15

Hami 6+

Dobrý den, rady bysme zkusily s moji holcickou Hami 6+, protože jsme přišly o mléko a hledáme nejlepší možnou alternativu, kterou by právě vaše mléko mohlo být. :srdce: ;)

 • Nahlásit
11.4.20 10:55

Ráda bych zkusila pro mojí holčičku mlíčko Hami +12 nebo +24. budou jí dva roky a já už jsem od ní celé rozkousaná :(

 • Nahlásit
11.4.20 10:14

Hami 12+

Krásný dobrý den bylo by nám velikou ctí být testerkou mléka Hami pro našeho ročního syna Maximka bohužel jsme vyzkoušeli už hodně značek kojeneckých mlék, ale o hamı uvažujeme již nějakou dobu a proto tato příležitost pro nás by byla naprostou výhrou. Snad budeme mít štěstí 🙏 🍀 :srdce:

 • Nahlásit
11.4.20 01:13

Hami 6+ pokračovací kojenecké mléko 800 g

Dobrý den, velmi ráda bych si přála aby má dcerka touto cestou mohla vyzkoušet Hami 6+ pokračovací kojenecké mléko 800 g, Aničce je dnes 8 měsíců, částečně ještě kojím a částečně dokrmuji, protože malé už mé mléko nestačí a víc mléka se mi už netvoří. Mléko které máme doma malé bohužel moc nevyhovuje, malá po vypití nemůže zabrat, doslova jí probere a to je v době kdy by měla spinkat. Proto bych moc ráda vyzkoušela Hami, třeba by to bylo pak lepší a třeba by jí i víc chutnalo.

 • Nahlásit
97
11.4.20 00:03

Synkovi je 2,5 roku a kolem 5 ráno si ještě s chutí cvakne svou mléčnou dávku. Pak v klidu spí až do 8 ráno. Od narození pil sice UM od konkurence, ale na Hami jsme slyšeli samou chválu, takže bychom jej moc rádi vyzkoušeli.

Příspěvek upraven 11.04.20 v 00:05

 • Nahlásit
10.4.20 20:23

Ahoj, jmenuji se Nicolas a mám něco málo přes 7 měsíců. Narodil jsem se jako malej obřík, 4,810kg a 55cm. Ale mamce jsem moc zabrat nedal.
Je ze mě velký kluk a tak není divu, že když mi narostl první zub, přestávám mít zájem o prso. Je pravda, že už toho i hodně zbaštím, ale ráno bez mlíčka nevstanu, večer neusnu a v noci se na něj taky ještě budím. Podle nálady se s ním dobouchnu i v poledne po polévce. Maminka zatím už nějaké zkoušela, ale oba víme, že mě ještě úplně žádné nezaujalo. A proto bych rád vyzkoušel to mlíčko od Hami 6+.Třeba to bude právě ono a já se s vámi všemi podělím o to jak mi chutná ❤️❤️❤️
Tak zatím ahooooj

 • Nahlásit
15
10.4.20 16:15

Ráda bych otestovala Hami 6+. Jelikož moje starší dcera na něm prakticky vyrostla a moc ji chutnalo, třeba zachutná i té mladsi :D

Příspěvek upraven 10.04.20 v 16:16

 • Nahlásit
19
10.4.20 15:30

Ráda bych otestovala Hami 6+. Chtěla bych zkusit dát malé mlíčko na noc, jestli se jí nebude lépe spát. :)

 • Nahlásit
107
10.4.20 14:50

Rádi vyzkoušíme 24+

 • Nahlásit
367
10.4.20 11:30

Moje dcerka (vek 27 mesicu) si doprava mlicko stale 2× denne. Rada bych otestovala Hami mlecko, protoze casto musime menit mleko kvuli chuti. Mame zajem o mleko 24+. Dekujeme :-)

 • Nahlásit
4440
10.4.20 10:32

Dobrý den, ráda bych vyzkoušela 6+, syn je sice kojený a začíná s příkrmy, ale kojenecké mléko bych ráda využila při přípravě některých druhů kaše.

 • Nahlásit
2
10.4.20 07:48

Testerky

Rada bych vyzkoušela pro malou od ukončeného 12 měsíce nyní má 18 měsíců a jsme na mléku Bebivita.
:D

 • Nahlásit
43
10.4.20 02:00

Na Hami mlicku náš malý vyrůstá od malička.. Je to „mlikofil“ :lol: :lol: :lol: miluje všechny tři dostupné druhy - klasiku, vanilku i noční mlíčko.. A protože mléka není nikdy dost, rádi bychom za mlíčko napsali krásnou recenzi a sdíleli naší spokojenost s dalšími maminkami :*
Malému už je rok, takže bychom rádi testovali 12+ :palec:

Příspěvek upraven 10.04.20 v 02:01

 • Nahlásit
8
9.4.20 22:22

Hami

Ráda bych otestovala Hami 6+. Chci z kojení postupně přecházet na UM a myslím, že toto by byla skvělá volba :)

 • Nahlásit
78
9.4.20 22:17

Ráda bych otestovala Hami 24+, syn byl doteď na Kendamilu, ale ráda už bych něco jiného zkusila :)

 • Nahlásit
2108
9.4.20 21:09

Ráda bych vyzkoušela mléko Hami 24+ syn má 22.mesicu. Občas se budí v noci a rád si dává na spaní mlíčko. :P proto bychom si mlíčko přáli.

 • Nahlásit
72
9.4.20 21:07

Dcerce je 26 měsíců a mlíčko chce na noc. Radi bychom otestovaly Hami 24+.

 • Nahlásit
5
9.4.20 21:02

Hami 6+

Moc ráda bych vyzkoušela mléko Hami. Budeme přecházet na UM z kojení a moc ráda bych pokračovala v tomto mléku, protože na něj slýchám slávu. Je nám 10 měsíců a skoro nic jiného krom mléka nebaštíme. :lol: :lol:

 • Nahlásit
5153
9.4.20 20:27

My bychom moc rádi vyzkoušeli 6 +…Hami u nás má úspěch

 • Nahlásit
59
9.4.20 15:19

Hami 6+

Máme 7 měsíční miminko a výrobky Hami máme rádi. Mléko jsme ještě ale nevyzkoušeli a tímto bychom se rádi zapojili a náš jedlík by ho chtěl zkusit. Nejraději máme mlíčko v noci a vzhledem k tomu že se budíme i 7× za noc tak hledáme mléko které by nás zasytilo a malý spal delší dobu.

Příspěvek upraven 09.04.20 v 15:22

 • Nahlásit
20
9.4.20 14:54

Hami 12+

Mám skoro 17.měsíční dcerku a miluje věci od Hamé, hlavně jejich kaše a mléko na dobrou noc. Určitě by ji přes den chutnalo i klasické mléko Hami. Nyní máme nejlepší období na testování, protože dceři rostou zoubky a momentálně chce pít pořad jen mléko a jiné jídlo
Odmítá :-)

Příspěvek upraven 09.04.20 v 14:56

 • Nahlásit
14
9.4.20 13:25

Hami 6+

Mám 10 měsíční holčičku na které bych ráda otestovala Hami mlíčko. Pár produktů už od této značky měla a velmi ji chutnaly. :srdce:

 • Nahlásit
4
9.4.20 13:15

Hami testování

Máme syna 15.mesicu a rádi by jsme vyzkoušeli mléko od Hami, protože si moc rád dává ještě mléko večer před spaním a ráno když se probudí. 💙

 • Nahlásit
104
9.4.20 12:50

Hami 12+ batolecí mléko 600 g

 • Nahlásit
7538
9.4.20 11:49

Hami 6+

Chtěla bych mléko pro syna 6+. Ještě UM neměl a Hami by byla slvělá volba :hug:

 • Nahlásit
10
9.4.20 11:32

Hami 6+

Mám 8 měsíčního syna, kterému bych ráda vyzkoušela dát Hami mléko 6+. Je to velký jedlík i milovník mléka, tak věřím, že mu bude chutnat, stejně jako mu chutnají přilkrmy od Hami. :srdce:

 • Nahlásit
56
9.4.20 11:25

Rádi bychom Vyzkoušeli mléko Hami 24+, máme 2 leteho syna a rád si dá před spánkem mléko. U mléka Hami se mi líbí složení, proto bysme ho vyzkoušeli. :D

 • Nahlásit
9.4.20 11:05

Ráda bych s dcerou vyzkoušela Hami 6+. Slibuji si od toho, že se jí zlepší noční spánek a prodlouží intervaly buzení.

 • Nahlásit
58
9.4.20 10:06

Ráda bych vyzkoušela Hami 12+ batolecí mléko 600 g. Zkoušely jsme hodně značek a zatím dceři žádné pořádně nesedí. K mléku od Hami jsme se ještě nedostaly. Proto by se nám k testování hodilo. :palec: :mavam:

 • Nahlásit
9.4.20 09:48

Testování Hami 6+

Chtěla bych vyzkoušet mlíčko od Hami 6+ :) malá bojkotuje kojení a mlíčko by nám ho mohlo nahradit :) všechny produkty od Hami má moc ráda :)

 • Nahlásit
24
9.4.20 08:45

Testování mlíčka hami 12+

Chtěla bych vyzkoušet mlíčko hami 12+ pro svoji mladší dcerku, je jí 18m a mlíčko má hrozně ráda a doma si děláme legraci že je to mlékoholik :D mléko hami bychom chtěli vyzkoušet kvůli vitamínům které obsahuje :)

 • Nahlásit
5
9.4.20 08:45

6+

Dceři je 9 měsíců. je na UM a pořád jsem nenašla takové, po kterém by spokojeně v noci víc spala

 • Nahlásit
29
9.4.20 00:28

Testování mlíčka Hami 12+

Moc rádi bychom vyzkoušeli značku Hami 12+.
Našemu Mireckovi bude zanedlouho 1 rok a stále nespí celou noc a tak bych chtěla vyzkoušet i jinou značku než doposud a třeba se to změní a já budu spát v kuse i více než 3 hodiny 😅.

 • Nahlásit
21
8.4.20 22:53

Hami-kojenecké mléko

Chtěla bych vyzkoušet Hami kojenecké mléko od 24.měsíců, mám dceru 25 měsíců a na kojeneckém mléku je závislá, bylo by fajn vyzkoušet nějakou novinku.

 • Nahlásit
29
8.4.20 21:29

Testovani s Hami ????

Rádi bychom vyzkoušeli mlicko od Hami. Dcera miluje jejich prikrmy, tak by bylo super, vyzkoušet i pokračovací kojeneckou výživu ( 6.mes+)..Je to velký jedlík! Především nás testovani mooc baví, tak snad se zadari a budeme moci také vyzkoušet :)

 • Nahlásit