Předsevzetí být lepší mámou

Z kanceláře eMimino | Jasně že si nikdo nedává předsevzetí! Vždyť je to trapný a nefunguje to. Jenže chtě nechtě, všichni nakonec bilancujeme, co dělat líp v následujícím roce. A taky co se v tom letošním povedlo.

Štědrý den adminů - příliš hrášku a kapr, co nikdo nejí

Z kanceláře eMimino | Po večeři povolujeme pásky a mažeme se převlíknout do tepláků. Tým eMimino.cz prozrazuje, jak vypadá štědrovečerní rutina u každého doma. Nepřipomíná vám to váš Štědrý večer?

Světový mír, ponožky a ženskou. Co si přeje tým eMimino.cz?

Z kanceláře eMimino | Vyzpovídali jsme se navzájem a zjistili jsme překvapivou věc: ve skutečnosti chceme všechny ty vánoční klasiky, které jsme v pubertě nesnášeli. Co si přejeme?

Proč naše Vánoce začínají v září

Z kanceláře eMimino | Kdybychom nepracovali na eMimino.cz, poznali bychom nadcházející Advent podle čokoládových Mikulášů v Tescu. Jenže diskuze, články a hlavně dárky dáváme do latě daleko dříve! Vlastně už několik...

Těhotenství a porod? Náš denní chleba

Z kanceláře eMimino | Ženské kolektivy mívají příšernou pověst. Naštěstí v kanceláři eMimina se už léta drží dobrá nálada (musíme zaťukat na dřevo!). Možná proto, že naše estrogeny sem tam vyvažuje šéf Robert, čtyři...

eMimino v kanclu: Jak to funguje u adminů

Z kanceláře eMimino | 8 adminek, 4 programátoři, jeden malý Šimon. Tak vypadá prostředí eMimino.cz, kde voní kafe a téměř vždycky tu najdete pár kousků čokolády... tedy maximálně do oběda.


Reklama


Reklama