Jak nás zavalily dárky

O tom, jak jsme si užily Vánoce už od října.

*

Když jsme loni sepisovaly deníček Jak to vypadá u adminek, netušily jsme, jak to bude u nás vypadat tento rok. Mírně řečeno jsme se rozrostly – z původního osmičlenného dámského osazenstva je nás dvojnásobek. Přibyla Janča s Martinou na články a všechny textové nezbytnosti, Iva na marketing, Diana, Eliška č. 2 a Karin na adminování. Kromě eMimina se naplno rozjel i náš sesterský kosmetický web Arome, kde máme také několik pomocnic a pomocníků.

Větší kolektiv se brzy odrazil na naší spotřebě kávy a prostorem na stolech. S příchodem zimy přestaly stačit věšáky a my jsme pochopily, že s minimalismem tu nikdo nepochodí. Jak totiž přibývaly na eMiminu a Arome vánoční soutěže, začal náš kancl připomínat hru tetris. Jen s tím jedním zásadním rozdílem, že plná řada nikdy nikam nezmizela. :D Domča obratně nacházela „spoustu“ místa pod našima nohama a na skříních, zatímco Janču bylo za komínkem knížek vidět čím dál méně. K naleznutí svého hrníčku byste leckdy potřebovali GPS.

Největší nálož nás čekala, když dorazila kosmetika Manufaktura na letošní adventní kalendář s Manufakturou a hračky Fisher-Price do hlasovací soutěže. Krabice si nakonec užil i náš šéf Robert, ke kterému jsme do jeho soukromého kanclu nastěhovaly balíčky s vibrátory Růžového slona. Ačkoliv má jinak ostré lokty, tentokrát vypadal mírně vyplašeně. :D

Levandulové překvapení

Nutno říct, že naše zlaté paní z podatelny s námi měly opravdu kříž… posílat stovky balíčků je prostě v adventním čase zabiják! Jsou to takoví naši andělé – zejména když nám až ke stolu přinesou objednaný dárek, takže nemusíme na poštu!!! Počátkem prosince nám však přinesly nečekaný balík adresovaný nám, adminkám. Nic v něm netikalo :D, takže jsme otevřely a našly spoustu balíčků pro každou adminku spolu se vzkazem. :srdce: Z rozbalování přikládáme i foto a hlavně moc DĚKUJEMEEEEEE!

(Několik z nás si balíček nechala pod stromeček, ale nedočkává Andy brzy zahlásila, že ten levandulový polštářek omamně voní. :D )

Tajný Ježíšek

Zatímco na eMiminu se točil Vánoční kolotoč, my v kanceláři tradičně hrajeme tajného Santu. Funguje to tak, že si každá vylosujeme jednu kolegyni a obdarujeme se na společné předvánoční večeři. Letos jsme uznaly, že se už asi opravdu známe, protože se Ježíšek trefoval na jedničku. Například povzbudil Zuzku, že má ranní rozjezd zahájit raději čerstvým freshem místo Mekáče a daroval jí poukázku do Uga. Ekologicky smýšlející Monika zas dostala vytouženou knihu, zabalenou bez použití izolepy. A pochopitelně se nikde nešetřilo na kosmetice, proto po Vánocích očekáváme další nápor recenzí kosmetiky na Arome (doporučte nebo varujte taky, přihlašovací údaje jsou stejné jako na eMiminu).

O chtěných dárcích

Možná že rozdávání dárků v práci nás tolik nabudilo, že jsme letos nešetřily ani na svých drahých. Materiálním dárkům naštěstí sekundují ty nehmotné. Mezi častými tipy se objevovaly Skutečné dárky od Člověka v tísni, zážitky a nebo dobrá vína (čili taky zážitky :D ).

Děti samozřejmě prožívají Vánoce jinak… čím víc dárků najdou pod stromečkem, tím lépe, i kdyby byla každá pastelka zabalená zvlášť. Nejlepší dary jsou samozřejmě ty chtěné, abyste na zklamání pod stromečkem nevzpomínali ještě v dospělosti. Své by o tom mohla vyprávět Janča, která má stále před očima své loňské faux pas s panenkou Elsou. Dva dny před Vánocemi ji sháněla po celé Praze, stála ji skoro tisícovku, a tak právem čekala bujaré ovace své dcery. Malá Emily si změřila panenku, pak svou maminku a naštvaně prohlásila „A kde mám ty puzzlíky?!“

Tak doufejme, že s domečkem pro barbínky letos Janča zazáří. ;)

Všem maminkám přejeme klidné Vánoce a celý příští rok krásné chvíle s rodinou… a také dostatek chvil bez ní. :D

P. S. Ježíšek nám příští rok nadělí stěhování do větších prostor. Tak se akorát obáváme, že s více místem přibyde víc věcí. A nebo dárků.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
24.12.18 08:40

Krasne vanoce emimino :hug:

  • Zmínit
  • Nahlásit
6745
24.12.18 21:00

Hmmm a zjevne vam jeste chybi korektor. Textu myslim :mrgreen:

  • Zmínit
  • Nahlásit
12292
26.12.18 15:48

Holky i Vám hezké Vánoce a hlavně pohodu v kanclu a ať Vám to jde všechno hezky od ruky :kytka: :mavam:

P.S: Vibrátory v kanclu šéfa mě dostaly :lol: asi jste moc dlouho nemusely přemýšlet, kterou krabici mu tam dáte :lol: :palec: :potlesk:

  • Zmínit
  • Nahlásit
13593
27.12.18 11:36

@Citronkalekninka :hug:
@Tarjei Ještě že nám ho Ježíšek nadělil. :mrgreen:
@chs.jasmin No tu nejdražší. :lol:

Moni

  • Zmínit
  • Nahlásit
6745
27.12.18 14:19

@admin super :mrgreen:

  • Zmínit
  • Nahlásit