Vánoční kolotoč 2018 je tady!

Fotoalbum tématu (176) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11311 příspěvků 29.10.18 09:33
Vánoční kolotoč 2018 je tady!

Začíná jubilejní 10. ročník oblíbené adventní hry na eMimino.cz, Vánoční kolotoč! :dance: Tato předvánoční akce funguje jako štafeta vánočních dárků mezi uživatelkami. Přihlásíte se, vyplníte svou adresu a pak na získanou adresu jiné uživatelky pošlete anonymně dárek. A i vám přijde o Adventu balíček s vánočním překvapením – a ze zkušenosti z předchozích ročníku to bývá jeden z nejhezčích dárků pod stromečkem. :srdce:

Jak Vánoční kolotoč probíhá?

1. krok: Přihlaste se

Každá registrovaná uživatelka, která se do kolotoče chce zapojit, napíše příspěvek do této diskuze – stačí napsat krátký vzkaz typu „Přihlašuji se“. Tím se zavazujete k odeslání dárku vylosované uživatelce. Přihlašovat se do Vánočního kolotoče můžete ode dneška, tzn. od pondělí 29. října do neděle 11. listopadu 2018. Soutěž pro stálé uživatelky: Napište, po kolikáté se účastníte kolotoče a proč. Tři nejlepší odpovědi vybereme po spárování adres (v kroku tři) a pošleme jim poukázku 1000 Kč Knihy Dobrovský. Krásné desáté výročí! :kytka:

2. krok: Vyplňte formulář

Po uzavření registrace rozešleme všem přihlášeným uživatelkám e-mail, ve kterém vyplníte jednoduchý formulář. Napište do něj svou adresu, na kterou má váš „Ježíšek z eMimina“ poslat dárek, a přidejte nějakou informaci o sobě (třeba vaše koníčky, přání apod., zkrátka nápovědu, co pomůže Ježíškovi s výběrem). Mail dorazí mezi 12. a 13. listopadem.

3. krok: Dostanete adresu, na níž zasíláte dárek

V pondělí 26. listopadu všechny adresy náhodně propojíme a pošleme každému na e-mail adresu a přání toho, komu má poslat dárek. Vy poté vymyslíte a vyrobíte/koupíte dárek a odešlete včas tak, aby dorazil do Štědrého dne. Pak už se můžete jen těšit, jaké překvapení najdete vy v tajemném balíčku pod stromečkem…

Čtěte pozorně důležitá upozornění a komentáře:

• Je potřeba udělat všechny tři kroky, zvažte proto své finanční i časové možnosti. Pokud máte spoustu jiných starosti (např. termín porodu neb stěhování), raději účast vynechejte. Ušetříte sobě i ostatním zklamání.
  • Pošlete milou drobnost, ale krásně zabalenou a se srdečným přáním. Hezky zabalený dárek udělá velkou parádu pod stromečkem a potěší více než drahé dary. Mimochodem, obvykle neuděláte chybu s kvalitní čokoládou nebo čajem. ;) Inspiraci najdete ve fotoalbu loňského kolotoče.
  • Vánoční kolotoč je anonymní, ať je překvapení co největší. :) Pokud si přejete prozradit svou identitu, můžete se podepsat svým nickem na eMimino.cz. Třeba přijde v SZ poděkování.
  • Dárek zabalte do balicího papíru a až zabalený ho vložte do obálky/balíčku. Napište na něj „Vánoční kolotoč eMimino. cz“, takže maminka pozná, že má počkat s rozbalováním až do Štědrého dne.
  • Balík pošlete doporučeně! Podle zkušeností z minulých ročníků se opravdu vyplatí investovat o dvacet korun navíc. Vy i uživatelka můžete sledovat cestu balíčku a hlavně zvýšíte pravděpodobnost, že se zásilka nikde nezatoulá. A nikdo vás nebude obviňovat z podvodu.
  • Doporučujeme si nechat balíček až pod stromeček, kdy má rozbalování dárků nejhezčí atmosféru. Těšíme se na letošní fotky po Štědrém dni! :srdce:
  • Po 24. prosinci vložte do svého přihlašovacího příspěvku fotku dárku, který vám přišel.

Kdo se nemůže zůčastnit VK?

• uživatelé, kteří nežijí v ČR (kvůli poštovnému, děkujeme za pochopení),
  • čerstvě registrovaní uživatelé před 1. říjnem 2018 (soutěž je opravdu pro věrné uživatelky),
  • uživatelky, které se účastnily v minulých ročnících VK a dárek neodeslaly,
  • uživatelky s negativními hodnoceními v Bazaru (jedno negativum mezi řadou pozitivních nevadí),
  • uživatelé s velmi krátkou registrací, méně než 10 příspěvky v diskuzi a bez hodnocení v Bazaru (u nich nedokážeme určit, zda opravdu chodí na eMimino jen číst či nikoliv).

Tyto podmínky nastavujeme proto, abychom snížili pravděpodobnost nedoručeného dárku a zklamaných maminek. Proto po prvním kole smažeme uživatele, kteří podmínky nesplní, děkujeme za pochopení (formulář k vyplnění adresy tedy nepřijde).

Co když se něco pokazí?

Pokud vám nedorazí e-mail s formulářem či adresou, podívejte se do složky HROMADNÉ nebo SPAM. Pokud tam zpráva nebude, pošlete SZ na nick admin nebo e-mail na adresu info@emimino.cz. Napište, i když si účast v kolotoči rozmyslíte – odhlašovat se však můžete jen do 25. listopadu, než pospojujeme adresy! Pro ty, kterým dárek nedorazí ani po Novém roce, tomu pošleme dárek od Knihy Dobrovský.

Všem přejeme krásný Advent, vánoční přípravy a milé překvapení od stromečkem! :hug:

S předčasnou vánoční náladou vás zdraví
tým eMimina

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 170 Další »
Reakce:
alun-ka
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 29.10.18 09:34

:lol: Přihlašují se :lol:

masinka69
Kecalka 141 příspěvků 29.10.18 09:36

Prihlasuji se :)

eliskaj
Kelišová 5605 příspěvků 29.10.18 09:36

Přihlašuji se. Vloni jsem prvně vynechala, jinak jsem byla tusim 5×, protože to byl vždy nejtajemnejsi dárek celých Vánoc pro celou rodinu :srdce: a někdy me nechal napnutou až do poslední chvíle, jestli vůbec dorazi.

Mava
Generální žvanilka 24839 příspěvků 29.10.18 09:37

Přihlašuji se! :srdce: :mavam:

cecetka
Kelišová 7467 příspěvků 29.10.18 09:38

Prihlasuji se. Letos poprve.

Vloni jsem vyzkousela kolotoc knizni na jinem webu a byl super. Tak letos budu absolvovat kolotoce dva :mavam:

Levandulina
Kelišová 5756 příspěvků 18 inzerátů 29.10.18 09:40

Přihlašuji se! :dance: :kytka:

Letos je to po páté. Je to moje taková nostalgie. Před pěti lety jsem před Vánoci měla termín porodu, takže jsem se snažila dárek poslat co nejdříve, abych pak třeba nebyla v porodnici. Vše se krásně stihlo a doteď si pamatuji ty pocity. Vše bylo poprvé. Vánoční kolotoč i porod syna v tento pěkný předvánoční čas. :kytka:

Příspěvek upraven 29.10.18 v 20:39

Irinka0210
Závislačka 4613 příspěvků 29.10.18 09:42

Přihlašuji se :)

lucky one
Povídálka 36 příspěvků 29.10.18 09:42

Prihlasuji se!

morinka7
Kelišová 6909 příspěvků 1 inzerát 29.10.18 09:43

Přihlašuji se :mavam:

xjuklickova
Kelišová 5147 příspěvků 1 inzerát 29.10.18 09:44

Prohlašuji se, hurá hurá

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2137 příspěvků 1 inzerát 29.10.18 09:46

Plha se hlásí! :mrgreen: já se hlásím, samo :lol:

Příspěvek upraven 29.10.18 v 09:47

flicek18
Kecalka 289 příspěvků 29.10.18 09:46

Přihlašuji se :)

Zkai
Ukecaná baba ;) 1681 příspěvků 43 inzerátů 29.10.18 09:47

Přihlašuji se, děkuji.

anecak
Echt Kelišová 8480 příspěvků 29.10.18 09:47

Hlásím se :)
Vánoční kolotoč mě baví, budu se účastnit už asi pošesté/posedmé. Kolotoč mi hezky pomáhá vyplnit čas do Vánoc, baví mě číst diskusi, kochat se krásně zabalenými dárečky, řešit překvapení (pamatuju si Kožíškovic obří dar a hádání, co by to asi tak mohlo být), tahle vánoční diskuse má své kouzlo a pro mě k Vánocům Emimi kolotoč prostě patří :)

Příspěvek upraven 01.11.18 v 14:39

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 170 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >