Na vlastní kůži a do naha

My ženy rády zkoušíme nové věci a dělíme se navzájem o své zkušenosti... a o naší redakci to platí snad dvojnásob.

*

Každá profese nese nějaká drobná postižení a máme ho i my – málokdy pořídíme něco, o čem jsme předem neslyšeli chválu nebo alespoň pozitivní doporučení. Zaručeně však neodoláme novinkám a zajímavým kouskům, které se u nás ocitnou na testování. 8-) Náš patnáctičlenný tým se s chutí vrhá do všeho, od výbavičky až po vysavače. Patnáctičlenný tým totiž disponuje spoustou dětí v různých věkových skupinách, spoustou domácností a taky spoustou typů pleti… takže si můžete být jistí, že aspoň nějaké negativum si vždycky najdeme. 8-)

Testeři 0–99 let

Potomci celoročně testují naši trpělivost, ale díky naší práci se z nich občas stanou modelové a modelky, testeři a testerky. Sledujeme, co říkají na novou svačinku (první škleb řekne víc než tisíc slov) nebo jak rychle si umažou tu bundu, co dostali na focení (a musíme ji vrátit čistou!!!).

Děvčátka jsou obvykle na objektiv zvyklá a jen, co ho spatří, pózují jako profesionální manekýny. Emily se dokonce stala jednou z hlavních hodnotitelek na ceně Hračka roku 2019. Nutno říct, že tuto neplacenou stáž vzala velmi zodpovědně. Kluci většinou potřebují rozehřívací půlhodinku, ale pak se otrkají a stávají se z nich lvi salonů.

Testuje celá rodina

Občas s námi v testování jede celá rodina, nebo se po pracovní době vrháme k troubě, ačkoliv naším maximem jsou spíš nepečené kousky cukroví na Vánoce. Jančin manžel i dcera toto léto přivítali s povděkem, že jim maminka co týden servíruje další pudinkový dort (celé recepty najdete na Youtube kanále eMimino.cz).

Dlouho jsme si mysleli, že když zvládneme celodenní focení s hyperaktivními dětmi, už nás nic nemůže překvapit. Pak ale šéfredaktorka Janča oznámila, že nás do testovacího článku svlékne do podprsenek a do pyžam… a to couvaly i ty nejodvážnější. Nakonec s námi Janča provedla diplomatický kousek, každá z nás se doma nafotila (třeba i s pomocí partnera) a dopadlo to naštěstí vkusně. :D

Království za kosmetiku

Dětská a domácí výbavička je ale jen jednou z částí, kterou testujeme. V kanceláři máme výrazně obohacený repertoár o kosmetiku: kromě eMimina totiž pilujeme ještě web Arome.cz. Kosmetické specialistky sedící mezi námi psaly od počátku podrobné recenze, zatímco ostatní členky týmu dokázaly zprvu rozpoznat jenom voní/nevoní. Po desítkách vyzkoušených make-upů a krémů se staly i z nich takřka kosmetické sommeliérky. :D Naštěstí můžeme popravdě napsat, jak nám co sedlo a nesedlo. Recenze stejně jako tady můžete psát i vy, přihlašovací údaje jsou stejné.

Mínusy nejen pro vaši pleť

Zní to jako parádní pracovní benefit – vždyť kosmetika na vyzkoušení vám na stole obvykle nepřistane. Pravdou ale je, že po pár letech testování jsme už přišli i na některé stinné stránky. Občas vám přidělí k vyzkoušení přípravky určené na unavenou pleť (ehm, díky za upřímnost, má milá kolegyně) a občas vám nějaké líčidlo nadělá vyrážku.

Našich patnáct pletí ale jasně ukáže, když narazíme na nějaký poklad. A to pak výrazně usnadňuje shánění dárků pod stromeček. Třeba u parfémů a kosmetiky pro kamarádky a ženské příbuzné máme jasno, po čem sáhnout.

Tak přejeme vám i sobě šťastné nákupy… a taky co nejméně vyrážek. :D

Krásné dny z redakce eMimina

P. S. Velký dík patří hlavně vám, kdo chodíte na eMimino a píšete do diskuzí nebo recenzí své zkušenosti.

P. P. S. Hračky, dětská výbavička a kojenecká mléka posíláme často i mezi vás, stačí soutěžit nebo se stát naší testerkou.

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...