Podmínky prodeje:

Vítejte :-) při nákupu x věcí /alespoň 3/ v hodnotě nad 1500Kč hradím poštovné :-)

Věci, které nabízím k prodeji jsou většinou použité, najdou se i nové nevyužité kousky, stav uvádím takový jaký vidím, doplňuji fotografiemi, kupujete tak jak je na fotce.

*Oblečení je kupované tak půl na půl nové, prodávám použité za dobré ceny, na oblečení slevy nedávám a z časových důvodů nemohu přeměřovat, odpovídá velikostem, jenž uvádím.

  • věci zasílám po platbě předem na účet ( prosím informujte mne o odeslání platby ) - čekám max.5dní, pak dávám zpět do prodeje.
  • na dobírku nezasílám, pouze pokud zašlete předem poštovné. Co se týče poštovného, je vedeno jednotlivě věcí, bohžel ČP od 1.února opět zdražovala, a nemohu měnit poštu každého inzerátu, počítejte prosím tedy za poštovné o nějakou korunku tedy více. Děkuji za pochopení.
  • věci pouze prodávám - neměním za jiné s jinými uživatelkami
  • věci jsou bez záruky ( tedy bez záruční doby, bez poservisního servisu apod.)
  • Boty jsou většinou pouze po jednom dítěti, ale bydlíme na vesnici a dcera je dost živočišná, takže je hodně na vzhledu zničí - jsem ochotná i slevit na ceně.

Věci vystavuji, dávám do vakuových pytlů a krabic, tak jak odrůstáme, nebo je již nepotřebujeme a dále je uskladňuji, proto mohou být třeba pomačkány, nemusí již tolik vonět, ale každá máma jistě věc přepere, či opláchne, než ji dá svému dítku.

Upozornění: Než přeberete balíček od pošty, podívejte sem zda nevykazuje známky poškození, pokud ano, trvejte na sepsání škodné události.
Danou věc si po vybalení prohlédněte. Máte -li pocit, že jste s něčím nespokojeni, informujte mne o tom ihned vnitřní poštou, (věci prohlížím, ale jsem jen člověk, mohu něco přehlédnout) nebo vzkazem pod inzerci. Pozdější reklamace nebudou uznány!!!!!!! Nejsem půjčovna věcí, proto pochopte, že po delší lhůtě, nežli je den - za který lze jistě najít vadu, odskoušet věc atd.- nebudu brát zboží zpět! Nákupem souhlasíte s obchodními podmínkami, které možná působí tvdě, ale jsou zde právě proto, aby odradily kupující se špatným úmyslem. Jednám s Vámi slušně a prodávám ještě na jiném bazárku, může se stát, že věc je již prodána, jen jsem nestihla smazat, děkuji za pochopení.
Nejsem výrobce věcí a neprodávám pod IČ , jakoukoliv infomaci, kterou sděluji o parametrech, nebo funkcích věci si můžete ověřit u prodejců co se zabývají prodejem, nebo výrobou dané věci, v inzerci uvádím to co o zboží vím a Vy máte právo se na cokoliv zeptat. Též si pravdivost údajů můžete ověřit, nabízím i osobní předání a prozkoumání věcí na místě po předchozí domluvě - můžete tak zjistit, zda Vám věci k sobě ladí, ošahat si je, prohlédnout, vyzkoušet a pak teprve zakoupit. Děkuji za pochopení.
Inzerát mažu v momentě, kdy zjistím, že byla věc doručena, jelikož Vás žádám o napsání vzkazu, že je vše v pořádku, předpokládám, že tak je a jen jste zapomněla odepsat :-)

Bohužel další upozornění: Po zkušenosti s jednou nakupující: Slušné jednání především!

Přeji hezký den a děkuji za nákup :-)


Reklama