Podmínky prodeje:

PRO LEPŠÍ HLEDÁNÍ ZADEJTE DO FILTRU PŘÍPADNOU VEL.TŘEBA 86 . ZOBRAZÍ JSE VÁM JEN ŽÁDANÁ VELIKOST . ;)

Predani v Brne z osobních a časových důvodů, bohuzel neni možne , je možne si vyzvednout u mně doma , nebo možne zaslat poštou, dle tarifu ČP, děkuji za pochopeni a vaši .
Nebydlim v Brně !!!

*Na platbu čekám 3 pracovni dny . Daný inzerát pozastavuji, až kdyz mi napíšete zp o platbě, v zápětí může se objevit potencialni dalši zájemce. !!!!

***Milé maminky jsem ráda, že zabrouzdáte a třeba i něco vyberete, moc děkuji. Nabízím oblečeni vesměs značkové ,jedná se o použite tak zvané SECONDHADOVÉ oblečení , i přesto minimálně nošené dovezené z Anglie, ve velmi výborné kvalitě( cream+1)kde se setkáte se zn. Next, GAB , Disney , Mark &Spencer a dalsi kvalitni značky.
U oblečení uvádím rozměry - CD - celková délka od ramene po spodní lem, u dupaček a kombinéz od ramínka po patu, Š - šířka měřené pod průramky, DN - délka nohavic, DR - délka rukávu od ramene/od výstřihu (nezapočítávám lem kolem výstřihu).
TOP STAV- označuji obleceni bez kazu, max nepatrny praci chloupek.
Použité může vykazovat nějaké míry opotřebení jako je praci chloupek…ale i přesto jde o velmi kvalitni zboží . Vše mým okem popíšu když uvidím nějakou vadu , vzdy uvedu a nafotim. Vzdy u takového obleceni je zohledněna cena.)U každého inzerátu máte ke zhlédnuti x fotografii, takže víte co vám přijde domů. Někdy se může stát , že něco přehlédnu, že vklady dávám pri večerním světle, pokud se tak stane, to se omlouvám, ale snažím se býti poctivá, jelikoz mi záleží na spokojenosti druhých. Jestli případnou vadu najdu při expedici, tak na ni upozorním ve zp a případně slevnim vám ji , to vse po komunikaci s vámi, aby byli obě strany spokojené .Jelikož že se jedná o tvz.pouzité obleceni a to cena k tomu odpovídá, tak zboži nevracim ani neměním, kvuli náročnosti publikace na více místech. Tak si prosím buďte jistí výběrem. Inzeruji i jinde, a proto tudiš má přednost první zájemce . Platba pouze převodem, připsání pěněz na učet ještě ten týž den odesilám na vámi zvolenou adresu.
*Cena poštovného jako
Obyčejné psaní :100g= 20,–
500g=24,– do výšky max 2 cm!!( 1–2 ks)po domluvě s kupujícím , nelze zásilku sledovat. Je to na triko kupujícího.!!!! ( jelikož po špatné zkušenosti s jedním nedoručením, doporučuji připlatit a mit dodklad o zasilce
Doporučené psaní:100g=46,–
500g=48,–
1 KG= 54,–
2 KG= 60,–
Doporučený balíček: 500g=64,–
1Kg =69,–
2 Kg=73,– a více 100.- a více.
POSÍLÁM OBLEČENÍ V PLASTOVÝCH OBÁLKÁCH ,KTERÉ ÚČTUJÍ K POŠTOVNÉMU ( 1 ks = 5,–).Oblečeni zasilam čisté ne vše je však vyprané!!, ( před svým použitím vyberte), je skladováné v nekurackem prostředí bez domácích mazlíčků.Rukáv měřím vždy od krku , kde nejsou uvedeny míry, tak si o něj prosim řekněte. Zboži držím 24:00 a na platbu čekám 3 prac.dny od posláni podkladu , pokud není dohoda jiná , pokud je komunikace nulová dávám zpět do prodeje!!! Prosim o respektování mých podmínek.Děkuji za pochopení . Budu ráda kdyz u mně nakoupíte a vzpomenete si s jakýmkoliv komentářem, budu vědet že zboži jste obdrželi.Přeji příjemné nakupování a preji pěkny den všem tady na emiminu Daniela

INZERUJI I JINDE -JEDEN Z HLAVNÍCH SERVERU :
https://www.modrykonik.cz/…er/danikk79/
Kde mam přes 700 kladných hodnocení,tak se nemusíte bát mně oslovit s objednávkou . ;)

Od 1.3.2017 NUTNÁ PLATBA PŘEDEM NA ÚČET I V PŘÍPADĚ OSOBNÍHO ODBĚRU - Z DŮVODU ELEKTRONICKÉ EVIDENCE TRŽEB( v případě téhož dne placeni i vyzvednutí ,prosím o doklad z banky) !!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 27 Další »
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 27 Další »

Reklama