Podmínky prodeje:

PROSÍM ČTĚTE POZORNĚ!! OBJEDNÁNÍM ZBOŽÍ POTVRZUJETE, ŽE SOUHLASÍTE S PODMÍNKAMI PRODEJE.

VĚCI NEMĚNÍM A NA DOBÍRKU NEPOSÍLÁM!! PLATBU CHCI VŽDY PŘEDEM NA ÚČET! Pokud nedorazí peníze do 3 dnů na můj účet a nejsme jinak domluvené, tak nabízím dalšímu.

Pokud se jen ptáte a pak už se neozvete do 24 hodin, považuji to, že již nemáte zájem! NEKONTAKTUJI NIKOHO A ANULUJI VÁS AUTOMATICKY.
Tak se pak prosím nedivte, když je případně věc už prodaná někomu jinému.

O CENĚ POŠTOVNÉHO ANI CENĚ, KTEROU CHCI ZA VĚCI, KTERÉ PRODÁVÁM - NESMLOUVÁM, tak se o to prosím ani nepokoušejte, snažím se, aby cena odpovídala tomu, co chce Česká pošta, která o1.5.2016 zdra­žovala. Často na poštovné ještě doplácím a taky po Vás nechci rozdíl doposlat u dražších balíčků Vám klidně rozdíl zašlu zpět, když bude poštovné dle ČP nakonec menší! NA POŠTU CHODÍM 2-3× TÝDNĚ!

VĚCI NEPŘEMĚŘUJI!!!!!

Pokud chcete něco zaslat obyčejně, je to jen a jen na vlastní odpovědnost a to pouze u mini balíčků za 32,– Kč -, což jsou dvě známky na dopis a házím to do schránky, odmítám se hádat o ceně na naší poště, kde vše přeměřují. Protože jakmile je balíček větší a nebo má vyšší váhu, tak Vás obyč. zaslání vyjde dráž, než doporučeně!

ZAKOUPENÉ VĚCI ZPĚT NEBERU!!!


Reklama