Podmínky prodeje:

Milé maminky, děkuji, že jste zavítaly,

jsem nadšenec do látkových plen a tento svůj nevšední koníček jsem završila otevřením specializovaného plenkového obchůdku :-) Zde na koníkovi najdete naše testovací plenky, kterými zásobuji i naší širokou látkující rodinku. Většinou se jedná o málo nošené plenky, ve skvělém stavu. Pokud byly plenky hodně oblíbené (a hodně nošené), vše pečlivě popisuji a fotím. Plenečky a svrchňáčky jsou prané v ekologickém prostředku a dezinfikované v perkarbonátu. Vše skladováno v čistém, nekuřáckém prostředí bez zvířat. Pokud budete mít k inzerátům či k látkování jakékoliv dotazy, neváhejte mě kontaktovat. Rádi Vás uvítáme i v naší Plenkotéce :-)

Vaše Hanka

P.S.: Pokud si o plenky napíšete, ráda Vám je rezervuji po dobu 3 dnů. Když se mi do té doby neozvete, plenky uvolňuji z rezervace pro další zájemce. Děkuji za pochopení.

Balíčky/doporučená psaní zašlu prostřednictvím České pošty (poštovné se odvíjí dle jejích tarifů, podle váhy a velikosti), nebo Zásilkovny (za jednotnou cenu 60 Kč), po připsání platby na účet 100337831/2250. Osobní vyzvednutí je možné v Praze 4 - Roztyly.