hradniberuska

Přidat inzerát

Podmínky prodeje:

Vážení zákazníci,

děkuji Vám za zájem o zboží v mém bazárku a prosím o přečtení podmínek prodeje, abychom předešli zbytečným nedorozuměním.

Nabízené věci jsou buď nové (vždy uvedeno v popisu, většinou nevhodné dárky či se sešlo větší množství), nebo použité – stav je pak co nejpřesněji popsán (i s případnými vadami), ale vždy se snažím prodávat věci v dobrém stavu. Prosím berte v úvahu, že se stále jedná o secondhand, proto věci nesou určité známky užívání (pokud není uvedeno jinak). Ještě se to nestalo, ale pokud by došlo k vrácení zboží, pak po obdržení dané věci vracím pouze hodnotu zakoupeného zboží, nevracím poštovné! Pokud s tímto nesouhlasíte, prosím neobjednávejte.
Na jakékoli dotazy ohledně zboží ráda odpovím, není problém zboží detailně nafotit, přeměřit, popsat, … klidně pište.

Uvedené zboží nemusí být volné!!! Inzeruji i na jiných bazarech, takže Vámi vybrané zboží už může být zamluvené.

Rezervaci na zboží držím 24 hod., do té doby očekávám Vaše vyjádření, zda si zboží vezmete. Na platbu čekám max. 2 dny. V případě nějakých komplikací PIŠTE!!! Není problém posečkat s platbou, vždy se nějak dohodneme, ale musíme se předem domluvit. Rezervace prosím zvažte!!! (Rezervací se rozumí to, že napíšete, že o danou věc máte zájem, pokud se chcete jen informovat nebo věc přeměřit, za rezervaci to samozřejmě nepovažuji a zboží nabízím dál.)
Co nejdříve po rezervaci Vám napíšu pokyny k platbě. Nejdéle do 3 pracovních dnů po připsání peněz na účet odesílám zboží.

Posílám poštou DOPORUČENĚ, ale lze se domluvit i na jiném způsobu dopravy. Pokud chcete odeslat zboží obyčejně, je to na Vaše riziko – nemám žádný doklad v ruce a nelze podat příp. reklamaci.
NA DOBÍRKU již po špatných zkušenostech NEZASÍLÁM – při nevyzvednutí zásilky mě to stojí čas a nemalé poštovné.
Položka POŠTOVNÉ A BALNÉ zahrnuje kromě poštovného dle tarifů České pošty i další náklady - např. na zabalení, dopravu na poštu - neřídí se tedy pouze ceníkem ČP. Výše poštovného a balného jsou napsané, neměnné, pokud s jejich výší nesouhlasíte, prosím neobjednávejte.

Samozřejmostí je osobní převzetí v Plzni, ať ušetříte za poštovné :-)

Pokud budete spokojeni, budu ráda za Vaše ohodnocení.
Děkuji za pochopení a přeji příjemný nákup!

Jana H. :o)

Stránka:  1 2 Další »