Podmínky prodeje:

Děkuji Vám za zájem na mém bazárku.. Na vaši objednávku se snažím vždy odpovědět co nejdříve.

Pokud se nedohodneme jinak, platbu požaduji uhradit do týdne a prosím o info, že jste korunky odeslaly. Pokud si rezervaci rozmyslíte, prosím, napište mi.

Balíčky odesílám nejpozději do tří dnů po připsání korunek na účet. Pokud je to jinak, vždy bych Vás předem informovala.

Nošené oblečení je po mých dvou dcerkách,něco málo po mé maličkosti… Stav věci se snažím co nejlépe popsat i nafotit. Pokud by se i přes to všechno našel nějaký mini-flíček, který bych přehlédla(nikdo není dokonalý) a Vy jste nebyla s věcí spokojená, samozřejmě korunky vrátím zpět!

Ceny jsou vedeny bez poštovného! Poštovné připočítávám při zasílání podkladů k platbě. Máte možnost si vybrat, jak chcete zbožíčko poslat: obyčejně, doporučeně.
Na dobírku nezasílám!! (Po špatné zkušenosti zde bohužel…)
Co se hodnocení týče, hodnocení pouze oplácím(po zkušenostech zde..) . Pokud mi kladné hodnoceníčko napíšete, moc ráda a vždy oplatím!! Po neuskutečnění obchodu, tzn. pokud já zaplatím určitou věc a druhá strana mi pošle něco jiného či v jiném stavu, než bylo uvedeno,nebo mi nepošle nic, automaticky píši negativní hodnocení a budu to řešit dále, (požadovat vrácení peněz, řešení a porada s adminy,…).

Reklamace na zboží je možná, vracím ale pouze jen částku za zboží, ne poštovné! Při ztrátě balíčku ze strany pošty peníze vracím, až když obdržím peníze od české pošty. Což je zhruba do 30dnů!!!

Děkuji všem za zájem a nabídky. Věříme, že u nás budete všichni spokojeni.

S pozdravem
Rejmánková Jana

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »